Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3666: Ula da Kamilowi swoje błogosławieństwo! Zaakceptuje nową wybrankę ojca

2023-07-07 21:43

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) i Jagna (Magdalena Popławska) wrócą ze wspólnego treningu, po którym Kamil (Kazimierz Mazur) zaprosi terapeutkę na wspólne śniadanie. W ten symboliczny sposób Hoffer będzie chciał podziękować Appel za to, że pomogła jego córce stanąć na nogi i przywróciła jej chęci do życia tuż po tym jak on skutecznie je jej odebrał. Oczywiście, w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Jagna przyjmie zaproszenie Kamila, co spotka się z aprobatą Uli. Do tego stopnia, że Hofferówna zdecyduje się na szczere wyznanie pod kątem terapeutki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3666 - czwartek, 27.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna będzie czuła się coraz lepiej, a to wszystko dzięki Jagnie. Terapeutka nie tylko wyciągnie jej z głębokiej depresji, w którą córka Kamila wpadnie na wieść o jego zdradzie z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda), co doprowadzi do końca małżeństwa z Zuzą (Małgorzata Socha) i rozpadem rodziny Hofferów, ale również sprawi, że znów zachce jej się żyć. Przypomnijmy, że w świetle ostatnich problemów Ula zaszyła się w domu i chciała zrezygnować z nauki, ale Kamil nie chciał, aby córka zmarnowała sobie życie. Wtedy Hoffer poprosił o pomoc Jagnę, a dzięki wspólnym treningom i rozmowom z terapeutką Hofferówna w końcu stanęła na nogi. Ale na tym pomoc Jagny w 3666 odcinku "Na Wspólnej" się nie skończyła!

W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Ula nie zrezygnuje ze wspólnych sesji z Jagną, gdyż bardzo dobrze będzie czuła się w jej towarzystwie. Hofferówna wciąż będzie uczęszczać na treningi z terapeutką, a nawet nie będzie miała nic przeciwko jej relacjom z Kamilem. I to będzie ogromna zmiana, gdyż początkowo Ula była gotowa nawet przerwać terapię, gdy ubzdurała sobie, że w ten sposób ułatwi ojcu kolejny romans. Tyle tylko, że Jagna nie pozwoliła jej zrezygnować i zdecydowała się na szczerą rozmowę z córką Kamila, po której Hofferówna całkowicie zmieniła swoje podejście. Do tego stopnia, że zgodziła się nawet na wspólny wyjazd terapeutki i ojca do Wiednia, aby Jagna mogła pogodzić się z synem. A w 3666 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miała nic przeciwko, żeby zjadała z nimi wspólne śniadanie, na które zaprosi ją Hoffer!

Ale to nie wszystko, gdyż w 3666 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna pójdzie o krok dalej. I nie chodzi tu tylko o to, że Ula zgodzi się, aby Jagna odwiozła jej ojca do pracy w ramach podziękowania za wspólny posiłek. W 3666 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna zdecyduje się na szczere wyznanie pod kątem terapeutki i otwarcie przyzna ojcu, że bardzo lubi Jagnę. W ten sposób da mu jasno do zrozumienia, że akceptuje jego nową wybrankę, u boku której odżył i wyszedł z nałogu nie tylko on, ale również i ona! I przede wszystkim da mu swoje błogosławieństwo na związek z Jagną, czego on nie będzie miał zamiaru zmarnować, gdyż już w kolejnym odcinku umówi się z Appel na prawdziwą randkę!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze