Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3665: Filip przejrzy Romę! Zdoła uratować Martę? - ZDJĘCIA

2023-07-11 12:47

W 3665 odcinku "Na Wspólnej" Roma (Julia Kamińska) skutecznie uśpi czujność Marty (Joanna Jabłczyńska), gdy podsunie jej pod nos nowego współprowadzącego weekendowy program śniadaniowy, który zacznie jej schlebiać. Przystojny i dowcipny Tomek (Paweł Dobek) od razu wpadnie w oko Leśniewskiej, a co więcej wkupi się również w łaski jej syna Ksawerego (Adam Tomaszewski). Dzięki temu w 3665 odcinku "Na Wspólnej" Lenarska będzie miała wszystko pod kontrolą, ale nie przewidzi, że Filip (Marcin Chochlew) już zdążył ją przejrzeć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3665 - środa, 26.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3665 odcinku "Na Wspólnej" Roma będzie miała Martę w garści. I to nie tylko dlatego, że wkręci swojego kandydata do weekendowego programu śniadaniowego, ale również przez to, że Gęba od razu przypadnie Leśniewskiej do gustu, ale oczywiście nie stanie się to bez przyczyny. Wszystko przez to, że to Lenarska zajmie się wyborem mężczyzn i specjalnie dobierze Tomkowi tak marnych kandydatów, aby na spokojnie mógł wygrać przesłuchanie. I właśnie tak się stanie, gdyż Gęba wyróżni się na tle innych nie tylko wyglądem, ale również poczuciem humoru, które ogromnie spodobają się Marcie. Do tego stopnia, że zdecyduje się go zatrudnić, a już w 3665 odcinku "Na Wspólnej" wspólnie z Romą postanowią sprawdzić go w boju.

W 3665 odcinku "Na Wspólnej" Marta będzie pod coraz większym wrażeniem Tomka, ale Gęba spodoba się nie tylko jej! Wówczas okaże się, że jego wielkim fanem jest również Ksawery, dzięki czemu Lenarska przeciągnie na swoją stronę również syna swojej rywalki. Konarski będzie zachwycony, że jego matka pracuje z kimś takim jak Gęba, co z kolei Tomek postanowi wykorzystać, aby jeszcze bardziej wkupić się w jej łaski. Mężczyzna zacznie schlebiać Leśniewskiej, twierdząc, że uczył się dziennikarstwa na podstawie jej programów, czym szybko zyska pożądany efekt. I wówczas Romie będzie się wydawać, że ma już wszystko pod kontrolą, ale nie przewidzi jednego!

W 3665 odcinku "Na Wspólnej" wszystko z boku będzie obserwował Filip, który od razu wyczuje, że coś jest nie tak! W tym momencie Konarski przestanie ufać Lenarskiej, mimo iż Roma uparcie będzie walczyła o jego przychylność. I nawet zdoła wkupić się w jego łaski,czym otwarcie pochwali się Marcie, gdy Filip odwiezie ją do domu i zacznie opowiadać o ich relacjach, ale cała sytuacja z Tomkiem mocno otrzeźwi Konarskiego. W 3665 odcinku "Na Wspólnej" Roma straci ważnego sojusznika, który będzie w stanie pokrzyżować jej plany. Czy Filip zdąży ostrzec byłą żonę przed Lenarską? A może zlekceważy zagrożenie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze