Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3653: Przebiegła Roma uwiedzie Filipa? Tak zacznie się romans największej rywalki Marty z jej byłym mężem - ZDJĘCIA

2023-06-30 14:42

W 3653 odcinku "Na Wspólnej" Roma (Julia Kamińska) już nie będzie kryła się z tym, że interesuje ją były mąż Marty (Joanna Jabłczyńska), Filip Konarski (Marcin Chochlew). Po tym co w przeszłości wyrabiała Roma, jak chciała zniszczyć życie i karierę Marty, teraz też nie będzie miała szczerych intencji. Postanowi zyskać zaufanie Filipa, który dołączył do ekipy programu telewizyjnego, bo będzie miała w tym konkretny cel! Uwodzenie Filipa w 3653 odcinku "Na Wspólnej" będzie dla Romy drogą do realizacji przebiegłego planu. Co będzie knuła Roma i czy Filip skusi się na romans z mężatką? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3653 - środa, 5.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Romy do "Na Wspólnej" od początku nie zapowiadał niczego dobrego. Już pięć lat temu rywalka Kingi (Ilona Wrońska), a potem także Marty, była kochanka Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) dwoiła się i troiła, żeby zawsze osiągnąć zamierzony cel. Wydawało się, że kiedy Roma wzięła ślub z Maciejem Domagałą (Rafał Sisicki) nastąpiła w niej zmiana. Ale to były tylko pozory. Bezduszna intrygantka czerpała korzyści z tragedii własnego męża, zdradzała go, po cichu liczyła na to, że Maciek umrze, a ona zostanie jedyną właścicielką dochodowego, reklamowego interesu.

Po tym jak niedawno w "Na Wspólnej" Roma wróciła do życia Marty, próbowała wzbudzić jej współczucie chorobą swojego syna. Ale teraz Lenarska nie sprawia wrażenia matki zatroskanej losem chorego dziecka. Wręcz przeciwnie! Roma skupia się na karierze w telewizji, pomaga Marcie, ale tak naprawdę marzy o tym, żeby przejąć jej program. I żeby zdobyć to, czego chce wykorzysta nawet byłego męża Marty.

W 3653 odcinku "Na Wspólnej" w pracy Roma opowie Marcie o bardzo miłej sytuacji z Filipem, gdy odwiózł ją do domu. Dla Marty stanie się jasne, że Lenarska coś kombinuje dlatego przypomni byłemu mężowi, że Roma jest zajęta, ma dziecko i rodzinę. Co prawda Konarski będzie bardziej zainteresowany nauczycielką swojego syna, Ksawerego, ale zdeterminowana Roma nie odpuści tak łatwo.

Za jakiś czas w "Na Wspólnej" w 3659 odcinku Marta ostatecznie porzuci uprzedzenia do Romy, pochwali jej zaangażowanie, uzna, że nie musi się już obawiać dawnej rywalki. A zadowolona Lenarska zacznie walkę o zaufanie Filipa...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze