Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3661: Dagmara podrzuci Smolnemu syna! Była kochanka Przemka nie będzie miała co zrobić z Kacperkiem - ZDJĘCIA

2023-07-18 13:59

W 3661 odcinku "Na Wspólnej" w życiu Smolnych po długiej nieobecności znów pojawi się Dagmara (Katarzyna Ucherska), była kochanka Przemka (Eryk Cichowicz), która miała romans z synem Krzysztofa (Łukasz Konopka) gdy jeszcze był jej uczniem, zaszła w ciążę i urodziła mu dziecko! W przykrych okolicznościach matka wnuka Smolnego podrzuci mu dziecko, bo znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Zaskoczony Krzysztof w 3661 odcinku "Na Wspólnej" zajmie się Kacperkiem, nieświadomy tego, że to dopiero początek jego rodzinnych problemów. I nie chodzi tylko o byłą Przemka, ale także drugiego syna. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3661 - środa, 19.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Ponad rok temu w "Na Wspólnej" zakończył się wątek Dagmary, która po burzliwym romansie z Przemkiem jeszcze w szkole, w tajemnicy urodziła dziecko nastoletniego Smolnego dziecko! Syn Krzysztofa nie miał pojęcia ani o ciąży Dagmary, ani o narodzinach ich dziecka. Odkrył prawdę przypadkiem, gdy zobaczył byłą kochankę z synkiem. Ta jednak długo wypierała się, że to on jest ojcem Kacperka. Wreszcie przyznała się, że zaszła w ciążę, ale po ich rozstaniu nie chciała dłużej mieszać w życiu nastolatka. Od tego czasu Przemek jest kontakcie z Dagmarą, widuje się z synem, ale to była kochanka wychowuje jego dziecko!

W styczniu zeszłego roku w "Na Wspólnej" doszło do tragedii, po której Dagmara powierzyła dziecko Przemkowi. Trafiła bowiem do szpitala i nie była w stanie dłużej zajmować się synkiem. Dopiero po rozstaniu z Moniką (Karolina Oldyńska), Przemek doszedł do wniosku, że może lepiej by było gdyby związał się z Dagmarą i by stworzyli rodzinę dla Kacperka. Była kochanka Smolnego uznała jednak, że nie ma powrotu do przeszłości.

Niespodziewanie w 3661 odcinku "Na Wspólnej" u Krzysztofa zjawi się Dagmara z Kacperkiem, błagając go, żeby zajął się swoim wnukiem. Zdesperowana samotna matka nie będzie miała innego wyjścia, zostawiając syna u Smolnego. Zaskoczony ojciec Przemka nie odmówi, ale przeżyje bardzo ciężki dzień. Świetnie sobie jednak poradzi w roli dziecka, a kiedy później Dagmara przyjdzie po Kacperka wyzna, że wpadła w poważne problemy finansowe. Odmówi jednak przyjęcia pieniędzy od Smolnego, nie będzie chciała żadnej jałmużny

Zamiast tego w 3661 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara poprosi Krzysztofa o pomoc w znalezieniu lepiej płatnej pracy. Jako redaktor naczelny Smolny będzie miał mnóstwo kontaktów, żeby załatwić Dagmarze posadę za większe pieniądze. Weźmie więc sprawy w swoje ręce. Ale to nie jedyne kłopoty w rodzinie Smolnego. Wkrótce potem w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" zmartwień dostarczy mu była żona Natalia (Magdalena Alexander)i drugi syn, Grzesiek (Jakub Tofil).

Najnowsze