Na Wspólnej, odcinek 3362: Dagmara w szpitalu odda syna Przemkowi i jego dziewczynie Monice - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3362: Dagmara w szpitalu odda syna Przemkowi i jego dziewczynie Monice - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3362: Dagmara w szpitalu odda syna Przemkowi i jego dziewczynie Monice - ZDJĘCIA

2022-01-18 8:45

W 3362 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara (Katarzyna Ucherska) podejmie najtrudniejszą decyzję w swoim życiu! Powierzy opiekę nad synem Kacperkiem byłemu kochankowi i jego nowej dziewczynie. Po tym jak nagle straci przytomność, a Przemek (Eryk Cichowicz) znajdzie ją na podłodze w mieszkaniu, sytuacja będzie na tyle poważna, że Dagmara trafi do szpitala. Początkowo w 3362 odcinku "Na Wspólnej" odmówi pomocy, bo za nic w świecie nie będzie chciała zostawiać syna. Ale Przemek przekona ją, że jako ojciec Kacperka da radę się nim zająć. Już w szpitalu Dagmara przekaże mu dziecko. Młody Smolny przejmie opiekę nad synkiem razem z Moniką (Karolina Oldyńska)?

"Na Wspólnej" odcinek 3362 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.20 w TVN

Choroba Dagmary w 3362 odcinku "Na Wspólnej" znów zbliży ją do Przemka Smolnego i stanie się punktem zwrotnym w relacjach byłego kochanka z ich synem. Po tym jak Dagmara straci przytomność w swoim mieszkaniu, a Przemek pośpieszy jej na ratunek i ocali jeszcze Kacperka, stanie się jasne, że z kobietą dzieje się coś złego, że nie bez powodu nagle zemdlała. Młody Smolny, który zjawi się u dawnej ukochanej z obecną dziewczyną Moniką zachowa się na tyle odpowiedzialnie, że w 3362 odcinku "Na Wspólnej" postanowi zająć się własnym synem. Co prawda Dagmara odzyska przytomność zanim ratownicy wniosą ją na noszach do karetki i zastrzeże, że ze względu na dziecko nie pojedzie do szpitala, lecz Przemek przekona ją, żeby powinna teraz zadbać o siebie.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3360: Renata i Sławek będą mieli dziecko! Adoptują córkę Niny - ZWIASTUN

W tym dramatycznym momencie w 3362 odcinku "Na Wspólnej" Przemek zachowa się jak na ojca przystało! Uspokoi Dagmarę, że zaopiekuje się Kacperkiem w czasie jej pobytu w szpitalu, żeby mogła przejść niezbędne badania i dowiedzieć się co jej dolega, dlaczego tak niespodziewanie straciła przytomność. Dopiero po tych słowach Dagmara zrozumie, że młody Smolny dojrzał do bycia ojcem i poradzi sobie w tej roli. Właśnie ze strachu o przyszłość Kacperka tak długo oszukiwała byłego kochanka, że to jej mąż jest ojcem dziecka!

Sprawdź też: Koniec miłości ulubionej pary M jak miłość. Ostatni wywiad Mikołaja Roznerskiego o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia

Kiedy w 3362 odcinku "Na Wspólnej" Przemek z synem pojedzie do Dagmary do szpitala, nareszcie zobaczy w nim prawdziwego ojca swojego syna. Smolny wspomni o tym, że będzie się opiekował Kacperkiem razem ze swoją dziewczyną Moniką, a Dagmara nie zgłosi żadnego sprzeciwu. Zaraz potem Przemek z synem zjawią się u dziadków na Wspólnej. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) i Basia (Grażyna Wolszczak) wzruszą się postawą Przemka, który zachowa się jak przystało na odpowiedzialnego faceta, który został ojcem w tak młodym wieku.

A kiedy Dagmara po badaniach w 3362 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie ze szpitala przyjedzie do Przemka po syna, ten wyzna, że pragnie być tatą dla Kacperka, spędzać z dzieckiem więcej czasu, żeby nadrobić te chwile, które mu umknęły. Monika będzie udawała, że wspiera Przemka, ale wkurzy ją fakt, że jej chłopak ma dziecko ze swoją byłą i teraz znów są blisko!

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Przemek dowie się, że jest ojcem dziecka Dagmary! Renata i Sławek zostaną rodzicami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze