Na Wspólnej, odcinek 3360: Renata i Sławek będą mieli dziecko! Adoptują córkę Niny - ZWIASTUN

i

Autor: TVN/ X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3360: Renata i Sławek będą mieli dziecko! Adoptują córkę Niny - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3360: Renata i Sławek będą mieli dziecko! Adoptują córkę Niny - ZWIASTUN

2022-01-20 20:13

W 3360 odcinku "Na Wspólnej" Renata (Marta Jankowska) zaskoczy Sławka (Mariusz Słupiński) prośbą, żeby zostali rodzicami dziecka Niny (Liliana Jakubowska), podopiecznej Darii (Patrycja Topajew) z domu dziecka, która niedawno urodziła, porzuciła córkę i będzie chciała zrzec się praw rodzicielskich. Początkowo to Daria usłyszy od Niny pytanie czy ona i Adam (Marcin Rogacewicz) przygarną jej dziecko. Ale kiedy w 3360 odcinku "Na Wspólnej" Renata weźmie córkę Niny w ramiona, zapragnie zostać jej mamą i adoptować maleńką dziewczynkę, której Nina nie jest w stanie sama wychować. Zobaczcie przejmujący ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3360 - czwartek, 20.01.2022, o godz. 20.20 w TVN

W 3360 odcinku "Na Wspólnej" Renata i Sławek Dziedzic zostaną rodzicami córki Niny i wreszcie spełni się marzenie kobiety, żeby zostać matką? Wiele lat temu Renata straciła dwóch synów w potwornym wypadku. Nigdy do końca nie pogodziła się ze śmiercią własnych dzieci. Kiedy ponad rok temu w "Na Wspólnej" zachorowała na raka piersi była przekonana, że to kolejna kara od losu, że ciąży na niej jakieś straszne fatum. Poruszająca historia Niny z domu dziecka, która podrzuciła Darii i Adamowi Namysłowskiemu swoją nowo narodzoną córkę, bo nie dorosła do roli mamy zmieni wszystko w życiu Renaty i Sławka. Nastoletnia matka postanowi zrzec się praw rodzicielskich, choć nie będzie pewna czy dobrze robi oddając córkę.

Dlatego już w 3359 odcinku "Na Wspólnej" Nina poprosi Darię, żeby to ona i Adam przygarnęli dziewczynkę. Dziedzicówna odmówi, bo nie będzie gotowa na tak wielką odpowiedzialność! Ale Ninie i jej córeczce będzie chciała pomóc Renata. Macocha Darii w 3360 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się w szpitalu u Niny i z miejsca pokocha malutką dziewczynkę. Kiedy weźmie dziecko w ramiona, poczuje się jakby nagle została matką! Na widok Renaty z dzieckiem w Sławku coś pęknie.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3361: Dagmara umrze?! Przemek będzie musiał ratować swojego syna Kacpra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Rodzina gwiazd M jak miłość się powiększy?! Krystian Wieczorek pierwszy raz powiedział o drugim dziecku - ZDJĘCIA

Niespodziewanie w 3360 odcinku "Na Wspólnej" Renata wspomni Sławkowi o adopcji dziecka Niny. Poprosi ukochanego, żeby zostali rodzicami córeczki nastolatki, która sama nie jest w stanie wychować maleństwa. Reakcja Sławka będzie daleka od niespełnionych marzeń Renaty o macierzyństwie. Dziedzic uzna, że są za starzy, by podjąć się opieki nad niemowlakiem! Wstrząśnięty tą prośbą Sławek wyżali Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), że czuje, że bardziej nadaje się na dziadka, niż na ojca, że na obecnym etapie życia nie chce zakładać rodziny z Renatą i mieć z nią kolejnego dziecka! Ona jest nie zrezygnuje tak szybko. Do tego stopnia zapragnie być matką dziecka Niny, że w 3360 odcinku "Na Wspólnej" przekaże nastolatce, że Sławek na pewno zmieni zdanie, kiedy przemyśli sprawę adopcji.

Finał tej historii w "Na Wspólnej" będzie dość zaskakujący i nastąpi dopiero w 3374 odcinku kiedy Nina z córką, Renatą i Sławkiem zjawi się w mieszkaniu Ziębów na osiedlu na Wspólnej i przekaże wszystkim co postanowiła w sprawie oddania dziecka.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Przemek dowie się, że jest ojcem dziecka Dagmary! Renata i Sławek zostaną rodzicami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze