Na Wspólnej, odcinek 3361: Dagmara umrze?! Przemek będzie musiał ratować swojego syna Kacpra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS Na Wspólnej, odcinek 3361: Dagmara umrze?! Przemek będzie musiał ratować swojego syna Kacpra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3361: Dagmara umrze?! Przemek będzie musiał ratować swojego syna Kacpra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-01-10 13:29

W 3361 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara (Katarzyna Ucherska) będzie walczyć o życie, a jej syn Kacper znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie! Tylko Przemek (Eryk Cichowicz) będzie w stanie uratować byłą kochankę i matkę swojego syna przed śmiercią. Los sprawi, że młody Smolny odwiedzi Dagmarę i Kacperka w chwili gdy w 3361 odcinku "Na Wspólnej" rozegrają się przerażające sceny. Usłyszy przez drzwi płacz dziecka, kiedy odwiedzi syna razem z dziewczyną Moniką (Karolina Oldyńska). Nie wahając się ani chwili dostanie się do mieszkania, gdzie znajdzie nieprzytomną Dagmarę na podłodze! Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3361 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.20 w TVN

Przemek Smolny w 3361 odcinku "Na Wspólnej" podejmie najtrudniejszą decyzję w życiu, która wpłynie nie tylko na jego związek z Moniką, ale także na przyszłość jego syna i dalsze losy byłej kochanki Dagmary! Kiedy stanie się jasne, że Kacper jest dzieckiem Przemka, młody ojciec początkowo się załamie i nie zdoła pogodzić się z tym, że nauczycielka, z którą miał romans tak długo ukrywała przed nim prawdę. Do tego Przemek będzie musiał powiedzieć o wszystkim swojej dziewczynie.

Monika źle przyjmie wiadomość, że Przemek jest ojcem syna Dagmary. - To ze mną miałeś mieć dzieci! - powie ukochanemu w 3361 odcinku "Na Wspólnej". I zaraz potem zacznie go namawiać na wyjazd na kurs aktorski do Londynu. Żeby odsunąć go od Dagmary i jej dziecka? Choć Przemek w 3361 odcinku "Na Wspólnej" będzie podejrzewał, że Monika chce się go pozbyć, rozstać się na zawsze, dziewczyna Smolnego będzie miała inny powód, by wyjechał do Wielkiej Brytanii. Ale los zdecyduje inaczej.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3356: Tragedia u Zimińskich w rocznicę ślubu! 3-letni syn Marka i Danki połknie truciznę - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1632: Kamil przed samobójstwem Wernera ostrzeże Pawła! Ostatnie słowa zniszczą jego ślub z Franką?

W 3361 odcinku "Na Wspólnej" Przemek zdoła przekonać Monikę, że chce dalej z nią być, ale nie może wyrzec się własnego dziecka. Dziewczyna Smolnego zgodzi się razem z nim iść w pierwsze odwiedziny do Dagmary i Kacperka, by zanieść synkowi prezent od taty. Kiedy staną przed drzwiami mieszkania Dagmary, usłyszą dobiegający ze środka płacz Kacperka. Na szczęście Przemek w 3361 odcinku "Na Wspólnej" zdoła wyważyć drzwi. W mieszkaniu znajdzie nieprzytomną Dagmarę i zrozpaczonego synka, który zostanie bez opieki. Smolny i Monika zajmą się synkiem i wezmą karetkę do Dagmary, która nie umrze tylko dzięki ich szybkiej interwencji.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Przemek dowie się, że jest ojcem dziecka Dagmary! Renata i Sławek zostaną rodzicami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze