Na Wspólnej, odcinek 3356: Tragedia u Zimińskich w rocznicę ślubu! 3-letni syn Marka i Danki połknie truciznę - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3356: Tragedia u Zimińskich w rocznicę ślubu! 3-letni syn Marka i Danki połknie truciznę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3356: Tragedia u Zimińskich w rocznicę ślubu! 3-letni syn Marka i Danki połknie truciznę - ZDJĘCIA

2022-01-05 22:18

W 3356 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) będą świętowali kolejną rocznicę ślubu, nieświadomi tego jaka tragedia rozegra się w ich domu. 3-letni Szymek (Tadeusz Kawecki), którego Zimińscy zostawią pod opieką przybranego syna Janka (Bartłomiej Kraszewski). Jeden błąd Janka wystarczy, by w 3356 odcinku "Na Wspólnej" syn Marka i Danusi znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nastolatek zostawi Szymka bez opieki, a maluch zakradnie się do łazienki i wsadzi do buzi jakąś podejrzaną zieloną truciznę! Tak rozpoczną się chwile grozy u Zimińskich! Poznajecie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3356 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.20 w TVN

Danka i Marek w 3356 odcinku "Na Wspólnej" zaufają Jankowi na tyle, że powierzą mu opiekę nad synem. 3-letni Szymek zostanie z przybranym bratem, bo Zimińscy wyjadą świętować rocznicę ślubu. Wcześniej zgodzą się jednak, żeby Janek zaprosił do ich mieszkania Bellę (Karolina Matej), wierząc w to, że z dziewczyną nastolatka Szymek będzie bezpieczniejszy. Nic bardziej mylnego, bo w 3356 odcinku "Na Wspólnej" myśli Belli będzie zaprzątała tylko niechciana ciąża. Ukochana Janka zacznie się bać, że spodziewa się dziecka i przyniesie nawet test ciążowy, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Opieka nad Szymkiem zejdzie więc na dalszy plan!

Nie przegap: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

Wszystko zacznie się walić kiedy w 3356 odcinku "Na Wspólnej" Janka w mieszkaniu Zimińskich odwiedzą koledzy ze szkoły. Antek (Jakub Jankiewicz), Słowik (Maksymilian Piotrowski) przyniosą ze sobą piwo, licząc na szaloną imprezę pod nieobecność gospodarzy. Co prawda Janek będzie chciał wyprosić znajomych, ale niechciani goście nie przyjmą tego do wiadomości. Tuż po tym jak koledzy Janka w 3356 odcinku "Na Wspólnej" rozkręcą imprezę dojdzie do tragedii. Szymek nagle wymknie się z pokoju. 3-latek schowa się w łazience, gdzie wsadzi do buzi podejrzaną zieloną substancję!

Sprawdź też: M jak miłość. Duże zmiany u Mostowiaków! Teresa Lipowska coraz rzadziej na planie. Barbara nie będzie już taka jak kiedyś

Przerażony Janek w 3356 odcinku "Na Wspólnej" odnajdzie Szymka w chwili gdy 3-latek będzie gryzł zieloną maź! Przybrany syn Zimińskich wpadnie w panikę, że jego brat zjadł jakąś trującą chemię. Od razu wezwie pogotowie ratunkowe, zanim będzie za późno! Kiedy na miejscu zjawi się ratownik i zajrzy do buzi Szymka zobaczy w niej tylko resztki "trucizny".

Na szczęście w 3357 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że Szymek zjadł żelki. Następnego dnia Marek zadzwoni rano do Janka, by poinformować o swoim powrocie. Ten poprosi Bellę, żeby zachowała milczenie w sprawie wypadku Szymka. Danka dostrzeże jednak naklejkę, którą Szymek dostanie dla "dzielnego pacjenta". Kłamstwo Janka szybko się wyda.

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze