Na Wspólnej, odcinek 3356: Przemek załamie się kiedy pozna wyniki testu DNA dziecka Dagmary - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej, odcinek 3356: Przemek załamie się kiedy pozna wyniki testu DNA dziecka Dagmary - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3356: Przemek załamie się kiedy pozna wyniki testu DNA dziecka Dagmary - ZDJĘCIA

2022-01-07 9:31

W 3356 odcinku "Na Wspólnej" Przemek (Eryk Cichowicz) wreszcie dowie się kto jest ojcem syna Dagmary (Katarzyna Ucherska), czyje dziecko urodziła była kochanka, z którą łączył go namiętny romans kiedy jeszcze chodził do liceum, a ona była nauczycielką. Testy DNA syna Dagmary rozwieją wszelkie wątpliwości, a młody Smolny w 3356 odcinku "Na Wspólnej" przejdzie załamanie psychiczne kiedy pozna prawdę! Wyjdzie bowiem na jaw, że to on jest ojcem dziecka. Nie przyzna się do tego obecnej dziewczynie Monice (Karolina Oldyńska). Niedługo potem Przemek będzie musiał sam zająć się dzieckiem, bo Dagmara trafi do szpitala. Zobaczcie ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3356 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.20 w TVN

W 3356 odcinku "Na Wspólnej" wyjaśni się, że to Przemek Smolny jest ojcem dziecka Dagmary! Dziwne przeczucie, które nawiedziło go tuż po tym jak pierwszy raz po bolesnym rozstaniu zobaczył byłą kochankę z synem na rękach, okaże się słuszne. Stanie się jasne, że Dagmara okłamała Przemka w sprawie dziecka, wmawiając mu, że to jej mąż Paweł (Kamil Błoch) jest ojcem, że wrócili do siebie i rozpoczęli nowe życie. Testy DNA syna Dagmary nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Reakcja Przemka w 3356 odcinku "Na Wspólnej" na fakt, że ma dziecko ze swoją dawną kochanką  będzie do przewidzenia. Smolny związał się przecież z Moniką, znów się zakochał, więc takie komplikacje nie będą mu na rękę. Zupełnie się załamie i postanowi ukryć prawdę przed Moniką. Ale tajemnica Przemka szybko się wyda. Zwłaszcza, że wyniki testu DNA syna Dagmary poznają też Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) i Basia (Grażyna Wolszczak).

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3356: Tragedia u Zimińskich w rocznicę ślubu! 3-letni syn Marka i Danki połknie truciznę - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA, WIDEO

Ojciec Przemka w 3356 odcinku "Na Wspólnej" przeprowadzi z nim poważną rozmowę. Smolny będzie chciał wiedzieć co teraz zamierza syn, czy włączy się w wychowanie dziecka Dagmary, nawiąże relację z własnym synkiem albo chociaż będzie płacił byłej kochance alimenty. Zupełnie zagubiony Przemek nie udzieli mu odpowiedzi na żadne z tych pytań. Teraz najważniejsze będzie dla niego to, by jakoś przekazać wiadomość o dziecku Monice.

Zwłaszcza, że w 3356 odcinku "Na Wspólnej" będzie się zbliżał wyjazd Przemka na kurs aktorski do Londynu. Kiedy Monika i Krzysztof będą szukali paszportu Przemka, przypadkiem dziewczyna zobaczy wyniki testu DNA syna Dagmary. Z kolei Przemek spotka się z matką swojego dziecka, by przekazać jej, że już zna całą prawdę. Dagmara zapewni Smolnego, że nic od niego nie chce!

Ale wkrótce potem w "Na Wspólnej" los zdecyduje za nią, bo kobieta nagle trafi do szpitala po utracie przytomności. To Przemek i Monika będą musieli zająć się synem.

Najnowsze