Na Wspólnej po wakacjach 2020. Choroba Renaty to kara za to, że nie urodziła dziecka? Potworne fatum po śmierci jej synów!

2020-06-25 10:59
 Na Wspólnej po wakacjach 2020. Choroba Renaty to kara za to, że nie urodziła dziecka? Potworne fatum po śmierci jej synów!
Autor: TVN Na Wspólnej po wakacjach 2020. Choroba Renaty to kara za to, że nie urodziła dziecka? Potworne fatum po śmierci jej synów!

W "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 chora na raka Renata (Marta Jankowska) stoczy trudną walkę o życie, ale kolejna diagnoza jaką usłyszy będzie dla niej jak wyrok. Nowotwór piersi okaże się złośliwy, więc Renata zrozumie, że śmierć jest blisko. W 3081 odcinku "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej szczerze wyzna Sławkowi (Mariusz Słupiński), że choroba to kara za to, że nie została matką. Pierwszy raz od dawna Renata wspomni o śmierci swoich synów, którzy zginęli w wypadku. Zupełnie jakby ciążyło nad nią jakieś fatum...

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Choroba Renaty w nowym sezonie "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 zdominuje życie rodziny Ziębów. Nie dość, że cierpiąca na raka piersi najstarsza córka Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) dowie się od lekarza, że rak jest złośliwy, to jeszcze będzie musiała zmierzyć się z kolejną diagnozą - usunięciem piersi! Zrozpaczona Renata w nowych odcinkach "Na Wspólnej" nie zostanie jednak sama. Niewierny Sławek zostanie z żoną, choć nie przyzna się jej do romansu z Ukrainką Tatianą (Olha Bosova).

Patrz też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Chora na raka Renata i Sławek będą mieli dziecko

Wszystko skomplikuje się kiedy w 3081 odcinku "Na Wspólnej" Tania trafi do szpitala, a Renata i Sławek bęą musieli zająć się jej synem. Więź jaka łączy Dziedzica z Jurijem (Nikita Antonenko) sprawi chorej Renacie jeszcze większy ból. Bo zrozumie, że ona nigdy nie urodzi już dziecka ukochanemu.

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Z ust Renaty w 3081 odcinku "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 padnie szczere wyznanie związane z jej bolesną przeszłością, śmiercią dzieci, która zamieniła jej życie w koszmar. Bo Renata zda sobie sprawę, że ciąży nad nią jakieś potworne fatum, że ponosi karę za to, że nie została matką kolejną raz.

- Nawet nie wiesz, jak bardzo żałuję, że trauma po stracie synów sprawiła, iż nie zdecydowałam się na kolejne dziecko. Podejrzewam, że to właśnie żal, który latami w sobie nosiłam, przyczynił się do mojej choroby... - powie Renata wstrząśniętemu jej słowami Sławkowi.

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?

Kiedy i w jakich okolicznościach w "Na Wspólnej" Renata straciła dzieci? To wydarzyło się wiele lat temu jak tylko Kraszewska pojawiła się w rodzinie Ziębów. Długo nie utrzymywała kontaktów z Marią i Włodkiem. Razem z mężem i dwójką dzieci mieszkała w Gdańsku. Po długim okresie milczenia przyjechała do rodziców, a Włodek i Maria byli zaniepokojeni jej zachowaniem.

Na początku w "Na Wspólnej" tylko Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) poznał straszną tajemnicę Renaty. W końcu jej mąż powiedział Włodkowi, że ich synowie zginęli w wypadku samochodowym, a po ich śmierci Renata wpadła w taką depresję, że musiała się leczyć.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze