Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?

2020-06-24 8:57 Ag
 Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?
Autor: TVN Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?

Największa tajemnica "Na Wspólnej" wreszcie się wyjaśni?! Od ponad roku nie wiadomo co się stało z Kingą Brzozowską, która zniknęła w dziwnych okolicznościach! Ilona Wrońska odeszła z "Na Wspólnej", ale zamiast śmierci Kingi widzowie zobaczyli jej tajemnicze zaginięcie. Jest jednak szansa, że w nowym sezonie "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 okaże się, że Kinga nie żyje, a teorie, że została zamordowana potwierdzą się... Czy Michał (Robert Kudelski) dowie się o śmierci Kingi?

Czy Kinga wróci do "Na Wspólnej", a Ilona Wrońska znów zagra w serialu?

Kinga z "Na Wspólnej" nareszcie się odnajdzie?! Od stycznia 2019 roku fani "Na Wspólnej" nie wiedzą czy Kinga żyje czy została zabita przez psychopatę, od którego wynajęła mieszkanie. Kiedy Ilona Wrońska odeszła z serialu scenarzyści postanowi zostawić wątek jej bohaterki bez wyjaśnienia.

Ostatni raz Kinga pojawiła się w 2810 odcinku "Na Wspólnej"... SZCZEGÓŁY TUTAJ >>> Kinga porwana? Tajemnicze zniknięcie Brzozowskiej!  Dosłownie przepadła bez śladu tuż po tym jak rozpoczęła nowe życie po definitywnym rozstaniu z Michałem (Robert Kudelski).

Poszukiwania Kingi trwały długo i przez jakiś czas policja oraz Michał byli przekonani, że Brzozowska zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, że ktoś ją zabił. Skąd te przypuszczenia? W mieszkaniu Kingi znaleziono ślady krwi... Jednak ani Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), ani Iga (Lidia Sadowa), która zastąpiła Kingę u boku Michała nigdy nie znaleźli ciała.

Póki śmierć Kingi w "Na Wspólnej" nie zostanie potwierdzona, a jej zwłok nie zidentyfikuje Michał lub rodzice, widzowie mogą żyć nadzieją, że bohaterka grana przez Ilonę Wrońską kiedyś wróci. Być może w nowym sezonie "Na Wspólnej" sprawa zaginięcia Kingi ostatecznie się wyjaśni. Nic nie wskazuje bowiem  na to, żeby Wrońska miała ponownie pojawić się w serialu. Aktorka skupia się obecnie na rodzinie i pracy w warszawskim Teatrze Kamienica.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Porwany Norbert cudem przeżyje? Michał Malinowski wróci do serialu?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Na Wspólnej odcinek 2810. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski), Ignacy (Bartek Kaszuba)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odcinek 2810. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski), Ignacy (Bartek Kaszuba)
Na Wspólnej odcinek 2810, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odcinek 2810, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)

Najnowsze