Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3643: Zakościelny spełni ultimatum Darka! Odzyska syna, ale straci kancelarię? - ZDJĘCIA

2023-06-02 16:45

W 3643 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej (Dariusz Niebudek) za wszelką cenę postanowi ratować rodzinę Zakościelnych. Prawnik zdecyduje się spełnić żądanie Darka (Michał Mikołajczak) i powie Czerskiemu (Mariusz Zaniewski), że to Magda (Aleksandra Szwed) podrzuciła anonim do auta Gawryszewskiego (Tomasz Sobczak). Tym samym w 3643 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej odzyska syna, ale los kancelarii Zakościelnych zawiśnie na włosku! Czy Mariusz zakończy ich współpracę? Szczególnie, że będzie miał ku temu jeszcze jeden ważny powód! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3643 - poniedziałek, 19.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3643 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej po rozstaniu z Magdą postanowi ratować swoją rodzinę! Zakościelny nie daruje kochance, że za jego plecami uknuła podłą intrygę, w którą jeszcze próbowała wrobić Justynę (Magdalena Kacprzak). Przypomnijmy, że Magda wpadła w szał, gdy znalazła w samochodzie Andrzeja drogą biżuterię dla żony. Wówczas urażona kochanka postanowiła się zemścić i sfotografowała dokumenty w sprawie najważniejszego klienta kancelarii Zakościelnych. A następnie podrzuciła do auta Gawryszewskiego anonim, czym storpedowała całą sprawę, a niczego nieświadomy Andrzej zaczął oskarżać o wszystko Justynę, do czasu aż w 3632 odcinku "Na Wspólnej" Darek dotarł do nagrań z monitoringu i przejrzał podstępną kochankę ojca i o wszystkim mu doniósł!

W 3632 odcinku "Na Wspólnej" wściekły Zakościelny natychmiast zerwał z kochanką i zdał sobie sprawę, że za swój romans z dawną sekretarką zapłacił najwyższą cenę. Nie dość, że Magda zniszczyła jego małżeństwo z Justyną, to jeszcze położyła na szali całą rodzinę Zakościelnych i los rodzinnej kancelarii. Oczywiście, w 3641 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej za wszelką cenę postara się ratować, co tylko może i zacznie od rozmowy z Darkiem. Tyle tylko, że syn postawi mu jeden warunek - albo przyzna się Czerskiemu, że to jego kochanka podrzuciła anonim ich najważniejszemu klientowi, albo może o wszystkim zapomnieć. W tym momencie Zakościelny znajdzie się na zakręcie, ale w tej sytuacji będzie mógł zrobić tylko jedno!

W 3643 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej zdecyduje się spełnić żądanie Darka i przyzna się Mariuszowi, że to Magda podrzuciła anonim do auta Gawryszewskiego. Zakościelny ogromnie będzie się bał konsekwencji swojego romansu, gdyż zrozumie, że ta akcja może zakończyć jego współpracę z Czerskim, a tym samym doprowadzić do upadku rodzinnej kancelarii. Szczególnie, że w 3643 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz wścieknie się na Darka, gdy dowie się, że to właśnie jego Aneta (Dorota Krempa) wybrała do poprowadzenia swojej sprawy rozwodowej. Oczywiście, Czerski spróbuje przekonać kochankę, aby zostawiła to jemu, ale Siwek będzie wolała swojego dawnego kochanka! Jak wobec tego zachowa się wspólnik Zakościelnego? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze