Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3641: Wielki dramat Andrzeja Zakościelnego! Przez kochankę straci nie tylko żonę?

2023-05-30 15:51

W 3641 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej (Dariusz Niebudek) zapłaci najwyższą cenę za romans z Magdą (Aleksandra Szwed). Zazdrosna kochanka za pomocą obrzydliwego podstępu nie tylko zniszczy jego małżeństwo z Justyną (Magdalena Kacprzak), ale również doprowadzi do rozpadu rodziny Zakościelnych, przez co przyszłość rodzinnej kancelarii zawiśnie na włosku! W 3641 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej postanowi jeszcze ratować, co może i postara się dogadać z Darkiem (Michał Mikołajczak), ale Żbik postawi mu ważny warunek! Jaki? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3641 - środa, 14.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3641 odcinku "Na Wspólnej" Magda osiągnie swój cel i będzie miała kochanka wyłącznie dla siebie. Podła intryga doprowadzi nie tylko do końca małżeństwa Justyny i Andrzeja, ale również rozpadu rodziny Zakościelnych i niepewnego losu rodzinnej kancelarii. Wszystko przez to, że Darek dotrze do nagrań z monitoringu, dzięki którym odkryje, że to Magda podrzuciła anonim do auta najważniejszego klienta kancelarii, przez co kompletnie storpedowała sprawę Gawryszewskiego (Tomasz Sobczak) i jeszcze próbowała wrobić w to Justynę! A niczego nieświadomy Andrzej da się urobić kochance, czym sprawi, że jego żona będzie miała już dość i zażąda rozwodu, a na dodatek w 3631 odcinku "Na Wspólnej" postanowi powiedzieć Marysi (Zuzanna Wieleba) i Tadkowi (Jakub Pruski), że ich rodzina się rozpada i to wyłącznie przez ich ojca! Wówczas Magda zacznie świętować, ale jej radość nie potrwa długo!

Już w 3632 odcinku "Na Wspólnej" Darek przejrzy kochankę ojca i natychmiast doniesie o wszystkim Andrzejowi. Żbik pokaże Zakościelnemu jasno na białym, że to Magda zostawiła anonim w aucie Gawryszewskiego, czym doprowadziła do wybuchu ich klienta i skomplikowała im całą sprawę. Andrzej będzie zaskoczony zachowaniem kochanki tym bardziej, że nie miała ona dostępu do służbowych dokumentów i próbowała zrzucić całą odpowiedzialność na jego żonę. Wówczas Zakościelny zda sobie sprawę, że przez kochankę stracił nie tylko Justynę, ale również dzieci i najprawdopodobniej rodzinną kancelarię, o którą w 3641 odcinku "Na Wspólnej" postanowi jeszcze zawalczyć!

W 3641 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej za wszelką cenę spróbuje dogadać się z Darkiem, ale to wcale nie będzie takie proste, gdyż syn zacznie stawiać mu warunki! Żbik zażąda od ojca, aby przyznał Mariuszowi Czerskiemu (Mariusz Zaniewski), że to Magda stoi za podrzuceniem anonimu! W tym momencie w 3641 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny znajdzie się w potrzasku, gdyż zrozumie, że będzie musiał powiedzieć nowemu wspólnikowi o romansie z ich byłą sekretarką, która nie dość, że doprowadzi do rozpadu jego rodziny, to jeszcze sprawi, że los kancelarii zawiśnie na włosku! Jak zachowa się Andrzej? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3627-3630. Tragiczne zaręczyny Seby i Roksany u Hebla. Koniec małżeństwa Zakościelnych
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze