Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3632: Koniec małżeństwa Zakościelnych! Intryga kochanki Andrzeja wymknie się spod kontroli

2023-05-15 16:06

W 3632 odcinku "Na Wspólnej" Magda (Aleksandra Szwed) osiągnie swój cel i będzie miała Andrzeja (Dariusz Niebudek) wyłącznie dla siebie. Kochanka Zakościelnego wcieli w życie swój chory plan zniszczenia ważnego klienta kancelarii, w który skutecznie wrobi Justynę (Magdalena Kacprzak), doprowadzając tym samym do poważnego kryzysu u Zakościelnych. W efekcie w 3632 odcinku "Na Wspólnej" Justyna zdecyduje się na rozwód, a rozpad jej małżeństwa z Andrzejem stanie się faktem! Wówczas Magda zacznie świętować, ale Darek (Michał Mikołajczak) ją przejrzy! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3632 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3632 odcinku "Na Wspólnej" rozpad małżeństwa Zakościelnych stanie się faktem, a kochanka Andrzeja będzie mogła świętować, gdyż doprowadzi do tego jej chora intryga. Przypomnijmy, że Magda wpadła w szał, gdy nakryła Zakościelnego z żoną, a na dodatek dowiedziała się, że to ona zajęła jej miejsce w kancelarii. Tym bardziej, że po zatrudnieniu Justyny, Andrzej ograniczył ich kontakty, przez co już zupełnie zeszła na dalszy plan i nie mogła się z tym pogodzić! Jednak w 3618 odcinku "Na Wspólnej" oliwy do ognia dolała piękna bransoletka z dedykacją dla żony, którą kochanka Andrzeja znalazła w schowku jego samochodu i zapragnęła zemsty! Magda odnalazła dokumenty Gawryszewskiego (Tomasz Sobczak), najważniejszego klienta kancelarii Zakościelnych i celowo zaczęła komplikować jego sprawę, wrabiając we wszystko Justynę!

W 3629 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej obudzi się u boku kochanki, ale przyśni mu się żona. Zakościelny uzna, że to znak, iż Justyna domyśliła się prawdy o jego romansie, a teraz się na nim mści, dlatego komplikuje sprawę Gawryszewskiego. Oczywiście, Magda nie przyzna się kochankowi, że tak naprawdę to jej sprawka, a jedynie uda współczucie całą sytuacją, przez co prawnik niczego się nie domyśli i w 3630 odcinku "Na Wspólnej" wciąż będzie obwiniał żonę, która będzie miała już tego dosyć i postanowi odejść! Justyna oświadczy mężowi, że już dłużej nie zamierza walczyć o ich małżeństwo, które i tak już od dawna jest skończone...

W 3631 odcinku "Na Wspólnej" Justyna uzna, że nie powinni dłużej ukrywać przed dziećmi, że wszystko jest między nimi w porządku. Zakościelna postanowi powiedzieć Marysi (Zuzanna Wieleba)i Tadkowi (Jakub Pruski) o rozpadzie ich rodziny i końcu małżeństwa z ich ojcem. Oczywiście, dzieci nie przyjmą tego z entuzjazmem, podobnie jak Darek, który każe ratować Andrzejowi małżeństwo i sam postanowi pozbyć się Magdy. Żbik uda się na spotkanie z kochanką Zakościelnego, ale Magda nie pozwoli się usunąć. Tym bardziej, że w 3632 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej oświadczy jej, że rozwód z Justyną jest już przesądzony i to tylko kwestia czasu. Wówczas kochanka Zakościelnego popadnie w euforię, ale jeszcze nie będzie świadoma, że Darek właśnie ją przejrzał i już wie, że to ona stoi za torpedowaniem sprawy Gawryszewskiego! I oczywiście nie zawaha się o tym powiedzieć ojcu!

Na Wspólnej ZWIASTUN na kwiecień. Walka Michała i Tadeusiaka o Igę. Kamil zakocha się w terapeutce Jagnie
Listen on Spreaker.
Najnowsze