Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3556: Ola w ciąży wróci do Zimińskich. Przywiezie ze sobą zaborczego męża - ZDJĘCIA

2023-01-05 12:40

Marta Wierzbicka wróci do "Na Wspólnej" w roli Oli Zimińskiej. Po długiej nieobecności Ola w 3556 odcinku "Na Wspólnej" przyjedzie do Polski z Londynu i ogłosi rodzinie radosną nowinę o ciąży. Powrót Oli wywoła spore zamieszanie u Zimińskich, tak jak sama wiadomość, że Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) zostaną dziadkami, że będą mieli drugiego wnuka lub wnuczkę. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, bo kiedy Ola wróci u jej boku pojawi się nowy mężczyzna, przyszły mąż,zaborczy Alan Novak (Jakub Wiszniewski). Zobacz ZDJĘCIA jak w "Na Wspólnej" będzie wyglądał powrót Oli, czyli Marty Wierzbickiej do obsady serialu.

"Na Wspólnej" odcinek 3556 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

Ola w ciąży w 3556 odcinku "Na Wspólnej" wróci do Polski z Londynu, żeby podzielić się z Zimińskimi swoim szczęściem. Kilka lat temu młodsza córka Danki i Marka wyjechała do Anglii, gdzie ułożyła sobie życie i znalazła miłość. Ostatni raz odwiedziła rodziców trzy lata temu, z okazji ich drugiego ślubu. Przyjechała wtedy do domu z czarnoskórym ukochanym Peterem (Wiktor Bagiński). W 3556 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że po tamtym związku nie ma już śladu. Teraz Ola będzie zakochana w Alanie Novaku, bogatym Polaku urodzonym w Anglii, z który będzie w ciąży.

Powrót Oli w 3556 odcinku "Na Wspólnej" i wiadomość o dziecku, którego się spodziewa, wywołają wybuch radości, ale też spory szok u Zimińskich. Szczęśliwi Danka i Marek od razu przyjmą partnera Oli do rodziny. Podekscytowani z narodzin kolejnego wnuka Zimińscy zaczną namawiać córkę na przeprowadzkę do Warszawy na czas ciąży i porodu. Słysząc o tym Alan nie będzie jednak zadowolony. Ukochany Oli da jej odczuć, że źle się czuje przy Dance i Marku, że Zimińscy nie dorastają im poziomem do pięt.

Ojciec dziecka Oli w 3556 odcinku "Na Wspólnej" nie pokaże jeszcze prawdziwej twarzy, zaborczego faceta, który lubi wszystko kontrolować. Dopiero podczas spotkania Oli z byłym chłopakiem Danielem (Michał Tomala), Alan przestanie panować nad zazdrością. Kiedy w 3558 odcinku "Na Wspólnej" Novak zobaczy czułe powitanie wybranki z Danielem, nie będzie zadowolony. Sytuacja nie poprawi się podczas obiadu u Zimińskich. Alan otwarcie skrytykuje styl życia Zimińskich.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze