Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3531: Kamil nie przyzna się Zuzie do zdrady z Kolendą! Wplącze we wszystko córkę

2022-11-28 13:38

W 3551 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.15 w TVN) Kamil (Kazimierz Mazur) wróci do domu nad ranem po wspólnej nocy spędzonej z Anną Kolendą (Katarzyna Wajda). Hoffer zacznie mieć potworne wyrzuty sumienia, że zdradził Zuzę (Małgorzata Socha) i nie będzie w stanie położyć się obok żony tylko załamany usiądzie na krześle, gdzie natknie się na niego Ula (Julia Jurek). W 3551 odcinku „Na Wspólnej” Hofferowa będzie pod wielkim wrażeniem ojca i oświadczy, że również postanowiła pójść w jego ślady, co Kamil postanowi wykorzystać! To będzie jego przykrywka na zdradę z Kolendą! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3531 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3551 odcinku „Na Wspólnej” Kamil wróci do domu dopiero nad ranem tuż po upojnej nocy, spędzonej w ramionach Anny. Hoffer i Kolenda w końcu dadzą się ponieść namiętności, która z dnia na dzień tylko narastała, a punktem zapalnym stała się straszliwa strzelanina w szpitalu, w czasie której Kamil uratował życie swojej szefowej i zaopiekował się nią po ataku serca. Wówczas Kamil i Anna stali się sobie naprawdę bliscy, a u boku Kolendy, Hoffer na chwilę zapomniał o problemach w małżeństwie z Zuzą, która w ostatnim czasie całą swoją uwagę skupiła na problemach w firmie i aresztowaniu Szarka (Robert Wrzosek). W 3530 odcinku „Na Wspólnej” Hoffer i Kolenda przestaną się ograniczać i w końcu wylądują razem w łóżku, przez co Kamil zacznie mieć straszliwe wyrzuty sumienia względem żony!

Tuż po upojnej nocy z Kolendą, Kamil w 3551 odcinku „Na Wspólnej” nie będzie w stanie położyć się obok żony, a jej widok sprawi, że jeszcze bardziej dojdzie do niego to, co zrobił. Hoffer wyjdzie z sypialni i usiądzie na krześle w kuchni, gdzie akurat natknie się na Ulę, wracającą z całonocnej imprezy. Widok zmęczonego ojca wzbudzi u córki ogromny podziw i uznanie, co zmotywuje dziewczynę do podjęcia kluczowej decyzji na temat swojej przyszłości! W 3551 odcinku „Na Wspólnej” Ula oświadczy ojcu, że postanowiła pójść w jego ślady i również zapragnęła zostać lekarzem, ale dobre wieści wcale nie ucieszą Kamila, który kompletnie załamie się po zdradzie Zuzy, ale jego córce nawet przez myśl nie przejdzie, że właśnie to jest powodem stanu Hoffera!

Rankiem w 3551 odcinku „Na Wspólnej” Zuza zainteresuje się, dlaczego mąż nie spał w ich wspólnej sypialni, co Kamil wytłumaczy jedynie późną porą. Hofferowa od razu zarzuci mu, że za dużo pracuje i bierze na siebie i nawet przez chwilę nie pomyśli, że powód późnego powrotu męża do domu jest zupełnie inny!

- Dlaczego nie spałeś w sypialni? – spyta zaskoczona Zuza.

- Nie chciałem cię budzić – stwierdzi Kamil.

- Tak późno wróciłeś? Znowu cię zatrzymali w szpitalu. Chciałam do ciebie przyjechać jak jechałam do kancelarii Żbika, ale pewnie i tak byś nie miał dla mnie czasu… - uzna.

- Przepraszam… - wydusi z siebie.

- Kochanie, pomyśl o urlopie. Ta praca cię wykończy. Wiem, że się powtarzam – poprosi.

Wtedy w 3551 odcinku „Na Wspólnej” Kamil już dłużej nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia i postanowi przyznać się żonie do zdrady, ale w ostatniej chwili stchórzy! Hoffer przytoczy wydarzenia z nocy, ale nie powie Zuzie o wspólnej nocy z Kolendą tylko o zaskakującej decyzji córki, która zdecydowała się pójść na medycynę, co bardzo ucieszy jego małżonkę. Hoffer skutecznie wybroni się Ulą, bo Zuza tak ucieszy się z postawy córki, że już dłużej nie będzie drążyć tematu Kamila!

- Zuza, musimy porozmawiać – wypali nagle Hoffer.

- Zacząłeś takim tonem, że zaczynam się bać. No słucham, panie doktorze – nieco przerazi się Zuza.

- Wczoraj w nocy… kiedy wróciłem… Ula powiedziała, że chce studiować medycynę – zacznie Kamil, ale zdrada nawet nie przejdzie mu przez usta.

- Chce iść w twoje ślady? Ale ja nie mam nic przeciwko. No chyba pomożesz jej się przygotować? Pokaż jej, jak wygląda ta praca. Wiem, pójdź do Kolendy i niech ona ją przyjmie na staż albo na praktyki – ucieszy się.

- Na praktyki przyjmują stażystów nie uczniów – wyjaśni jej.  

- Dobra, jak nie chcesz, to nie. Ja z nią pogadam, na pewno da się coś wymyślić – skwituje.  

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze