Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3530: Kamil zdradzi Zuzę z Anną Kolendą. Na jednym razie się nie skończy! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-24 20:51

W 3530 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) i Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) dadzą się ponieść namiętności i będą się całować, jakby poza nimi świat nie istniał! Na zdradę Kamila z dyrektorką szpitala zanosiło się już od dawna. Hoffera i Annę po strzelaninie w szpitalu połączyła bowiem wyjątkowo silna więź . Poza tym Kamilowi nie układa się z Zuzą (Małgorzata Socha). Wystarczy impuls, by w 3530 odcinku "Na Wspólnej" Kamil i Anna rzucili się sobie w ramiona. Czy po zdradzie Hoffer nawiąże dłuższy romans z Kolendą, odejdzie dla niej od rodziny? To nie będzie jeden raz! Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN kolejnych odcinków "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3530 - czwartek, 24.11.2022, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Kamila z Anną Kolendą w 3530 odcinku "Na Wspólnej" będzie niczym innym jak kumulacją głęboko skrywanych uczuć, które już dawno narodziły się między Hofferem, a dyrektorką szpitala. Między tą dwójką zaczęło na dobre iskrzyć po strzelaninie w gabinecie Anny. Kamil bohatersko uratował szefowej życie, a potem zadbał o to, by Anna doszła do siebie po ataku serca. Traumatyczne przeżycie odbiło się na zdrowiu lekarki. Na szczęście, Kamil był przy niej cały czas. Oboje zaczęli się do siebie coraz bardziej zbliżać. Pochłonięty sprawami koleżanki z pracy Hoffer zupełnie zaniedbał Zuzę, borykającą się również z poważnymi problemami.

Kolejne spotkania Kamila z Anną w "Na Wspólnej" sprawią, że oboje będą zauroczeni sobą coraz bardziej. Do tego matka Anny, Teresa Boska (Sylwia Wysocka), nie odpuści i będzie namawiać ją, żeby wreszcie założyła rodzinę, urodziła dziecko i została matką. Po jej wpływem w 3530 odcinku "Na Wspólnej" Anna umówi się na randkę przez internet. Niestety wybranek Kolendy okaże się totalną porażką.

Już po wszystkim w 3530 odcinku "Na Wspólnej" Anna zwierzy się Kamilowi, że nieświadomie umówiła się z doktorem Tomaszem Adamskim (Tomasz Piątkowski). Wróci  do domu zła i zawiedziona, ale znajdzie pocieszenie w ramionach Kamila. Bo po wyznaniu Anny, Hoffer zjawi się u niej z wizytą, nie będąc w stanie dłużej panować nad uczuciem, które go do niej przyciąga.

Po zdradzie Kamil w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" przyzna się Zuzie do wszystkiego. Odejdzie od żony i córki Uli do Anny? To się okaże dopiero w grudniu, ale na pewno Hoffer będzie kontynuował romans z Kolendą.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze