Na Wspólnej, odcinek 3479: Weronika przekona się jak niebezpieczny jest mąż jej klientki! Wdepnie w niezłe bagno, a Darek będzie bronił sadysty - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ x-news.pl Na Wspólnej, odcinek 3479: Weronika przekona się jak niebezpieczny jest mąż jej klientki! Wdepnie w niezłe bagno, a Darek będzie bronił sadysty - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3479: Weronika przekona się jak groźny jest mąż klientki! Wdepnie w niezłe bagno, a Darek będzie bronił sadysty - ZDJĘCIA

2022-08-29 20:02

W 3479 odcinku "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) będzie niemal pewna, że to mąż jej klientki, Karoliny Pomorskiej (Katarzyna Kurylońska), bezwzględny, okrutny Hubert (Michał Lewandowski) podmienił zdjęcia na stronie kancelarii. To właśnie on wrzucił nagie fotki Roztockiej, z erotycznej sesji u jej kochanka Jana (Piotr Czarniecki) do internetu, żeby ośmieszyć prawniczkę żony? Sprawa Pomorskiej w 3479 odcinku "Na Wspólnej" przybierze nieoczekiwany obrót. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), adwokat Huberta, nie uwierzy w wersję Karoliny, że mąż ją truje lekami i się nad nią znęca. Stanie w obronie sadysty, a Weronika zobaczy wstrząsające WIDEO z domu Pomorskich. Sprawdź, co będzie dalej.

"Na Wspólnej" odcinek 3479 - poniedziałek, 29.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

Komu w 3479 odcinku "Na Wspólnej" uwierzy Weronika, która przyjmując sprawę Karoliny Pomorskiej wpakowała się w niezłe bagno? Z pozoru wydawało się, że wszystko jest jasne - Pomorska jako ofiara przemocy domowej, męża potwora chce wystąpić o rozwód i odebrać mu dzieci. Ale wersja Huberta Pomorskiego jest zupełnie inna.

Jego zdaniem Karolina to chora psychicznie lekomanka, która może skrzywdzić nie tylko siebie, lecz także dzieci. W całej tej bulwersującej sprawie w 3479 odcinku "Na Wspólnej" znajdą się też nagie zdjęcia Weroniki, które zrobił jej kochanek - fotograf Jan Kłódkowski, a które ktoś wrzucił na stronę kancelarii!

Nie przegap: Na Wspólnej. Nowa czołówka serialu od 3479 odcinka. Usuną wielu aktorów! Czy zostanie piosenka Krzysztofa Krawczyka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Na Wspólnej. Taka będzie nowa czołówka! Kasia i Darek ujawniają wszystkie tajemnice

"Na Wspólnej" odcinek 3479. Kto wrzucił nagie zdjęcia Weroniki na stronę kancelarii?

Wściekła Weronika w 3479 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała pretensje do Jana, gdy dowie się, że nagie zdjęcia z jej erotycznej sesji umieścił w swoim portfolio i tak stały się łatwym celem dla każdego. Roztocka zacznie podejrzewać, że włamania i podmiany zdjęć na stronie kancelarii dokonał mąż Karoliny Pomorskiej, który pokazał już jak niebezpiecznym jest człowiekiem.

Darek Żbik w 3479 odcinku "Na Wspólnej" będzie bronił męża Pomorskiej!

Ale prawda w 3479 odcinku "Na Wspólnej" może się okazać zupełnie inna. Darek Żbik, adwokat Pomorskiego, uświadomi Weronice, że w tej sprawie nie wszystko jest takie, jak to przedstawiła Karolina. - Przecież to twój klient ją truł... I w dalszym ciągu próbuje to robić! - rzuci oskarżycielsko Roztocka, ale Darek uzna, że nie ma na to wystarczających dowodów. - I w ogóle ci to nie brzmi, jak wymysły osoby psychicznie chorej, tak? - zasugeruje prawniczce Żbik.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3487: Paweł wyjdzie z więzienia i boleśnie zrani Emila! Brat będzie musiał się usunąć - ZDJĘCIA

"Na Wspólnej" odcinek 3479. Przerażające nagranie jak mąż znęca się nad Karoliną Pomorską

Tyle tylko, że zaraz potem w 3479 odcinku "Na Wspólnej" Weronika zobaczy nagranie, na którym Pomorski znęca się nad Karoliną, brutalnie zmuszając do jedzenia! Klientka Roztockiej dostarczy jej ten filmik, jako dowód, że Hubert to bezwzględny sadysta! Prawniczka nie będzie już miała żadnych wątpliwości, że mąż Pomorskiej jest potworem, który odgrywa się teraz na niej.

Publikacji nagich zdjęć Weroniki w internecie w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" będzie jednak więcej! Zrobi Janowi awanturę w jego studiu po tym, jak erotyczne fotki ponownie trafią do sieci, ale Roztocką zaniepokoi także coś innego. Uważnie będzie obserwowała asystentkę fotografa, o imieniu Ana (Monika Mazur).

Jakiś czas później w 3484 odcinku "Na Wspólnej" prawniczka usłyszy od Darka, który broni Pomorskiego, że zamierza zbadać filmiki dowodowe jej klientki. Zdaniem Żbika są one sfałszowane. Oglądając je w swoim mieszkaniu narazi się Kasi (Julia Chatys), która będzie wściekła na ukochanego, który broni sadysty. Ale to wcale nie jest takie pewne.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze