Na Wspólnej, odcinek 3448: Dramat Marysi. Wyrodna Justyna na siłę zrobi z córki modelkę i wystawi pedofilowi - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN / Wojciech Olkusnik East News Na Wspólnej, odcinek 3448: Dramat Marysi. Wyrodna Justyna na siłę zrobi z córki modelkę i wystawi pedofilowi - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3448: Dramat Marysi. Wyrodna Justyna na siłę zrobi z córki modelkę i wystawi pedofilowi - ZDJĘCIA

2022-06-24 21:22

W 3448 odcinku "Na Wspólnej" Marysia (Zuzanna Wieleba) boleśnie przekona się do czego jest zdolna Justyna (Magdalena Kacprzak), żeby na siłę zrobić z niej modelkę, gwiazdę konkursów piękności dla dzieci! Wyrodna matka nie zgodzi się na to, że by Marysia odpuściła sobie udział w kolejnym konkursie. Choć dziewczynka w 3448 odcinku "Na Wspólnej" powie Justynie, że chciałaby spędzać czas z innymi dziećmi na zabawie. Ale Zakościelna nie odpuści i nie ugnie się pod wpływem próśb Marysi. Co więcej, zacznie wrzucać zdjęcia córki na jej profil w internecie. Właśnie w sieci wypatrzy Marysię obrzydliwy pedofil. Poznaj szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3448 - wtorek, 27.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

Dramat Marysi z "Na Wspólnej" zacznie się w 3448 odcinku, kiedy chore ambicje Justyny doprowadzą do tego, że dziewczynka znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie, na celowniku pedofila, który namierzy w internecie swoją kolejną ofiarę! Zachowanie Zakościelnej wymknie się spod kontroli! Nie zważając na sprzeciw Marysi, która zacznie się buntować i nie zgodzi się na udział w kolejnym konkursie piękności, wyrodna matka w 3448 odcinku "Na Wspólnej" postawi na swoim. Oczywiście w tajemnicy przed mężem Andrzejem Zakościelnym (Dariusz Niebudek) i pasierbem Darkiem Żbikiem (Michał Mikołajczak), który nie zgodził się na to, żeby Justyna skrzywdziła jego przyrodnią siostrę!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3451: Paweł w więzieniu! Emil udusi brata poduszką i wychowa z Beatą ich dziecko? - ZDJĘCIA

Nie dość, że w 3448 odcinku "Na Wspólnej" Justyna, żeby zwiększyć szansę Marysi na wygraną w konkursie, założy córce profil w internecie, gdzie będzie wrzucała jej zdjęcia w specjalnych stylizacjach, to jeszcze nie zgodzi się na to, żeby dziewczynka spędzała czas z rówieśnikami na zabawie. Zakościelna ubzdura sobie, że teraz Marysia musi się skupić tylko na tym, żeby piękne wyglądać, prezentować się najlepiej ze wszystkich rywalizujących kandydatek do tytułu małej miss, bo tylko tak będzie mogła zostać modelką. Zupełnie nie będzie liczyła się ze zdaniem Marysi. Nawet łzy córki nie zrobią na niej wrażenia.

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Zrozpaczona Marysia w 3448 odcinku "Na Wspólnej" posłusznie wypełni wolę matki. Okrutna Justyna po założeniu córce nielegalnego konta w internecie ucieszy się, że dzięki temu wszyscy zobaczą jaka śliczna jest Marysia. Nie przewidzi jednak jednego! Profil Marysi wypatrzy pedofil, który już następnego dnia w 3449 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się także podczas prób do konkursu piękności dla dzieci. Nieznajomy mężczyzna będzie dyskretnie obserwował córkę Zakościelnych. Następnie zacznie śledzi ją i Justynę w drodze do domu.

Wieczorem w 3449 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się przed posiadłością, po czym wykorzysta dogodny moment, by zbliżyć się do dziewczynki. Okłamie Marysię, że jest ojcem innej kandydatki, która musiała się wycofać. Wręczy Marysi maskotkę i poprosi też o dyskrecję, żeby nie mówiła rodzicom o ich spotkaniu. A to dopiero początek koszmaru Marysi, która za jakiś czas padnie ofiarą pedofila. Zboczeniec wyciągnie ją z domu Zakościelnych!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze