Na Wspólnej, odcinek 3409: Tragiczny wypadek Hani! Uzależniony Junior wyżyje się na siostrze

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3409: Tragiczny wypadek Hani! Uzależniony Junior wyżyje się na siostrze

Na Wspólnej, odcinek 3409: Tragiczny wypadek Hani! Uzależniony Junior wyżyje się na siostrze

2022-04-19 15:03

W 3409 odcinku „Na Wspólnej” uzależnienie od gier Juniora (Jan Leśniewski) doprowadzi do tragedii! Jarek (Wojciech Rotowski) schowa synowi telefon jak wyjdzie na jaw, że notorycznie ich oszukuje, okrada, a na dodatek ucieka z lekcji i znacząco opuszcza się w nauce! Junior nie będzie mógł pogodzić się z taką decyzją i już dłużej nie wytrzyma bez grania! W 3409 odcinku „Na Wspólnej” zaatakuje Hanię (Pola Żak) i wyżyje się na siostrze za to, że nie zdradzi mu, gdzie tata schował telefon! Junior popchnie Hanię z taką siłą, że dziewczynka upadnie i straci przytomność, a Eliza (Katarzyna Chorzępa) nie będzie mogła już nic zrobić!

"Na Wspólnej" odcinek 3409 - środa, 20.04.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3409 odcinku „Na Wspólnej” Junior zacznie sprawiać Bergom coraz więcej kłopotów wychowawczych. Uzależnienie od gier będzie coraz bardziej widoczne, a na dodatek będzie niosło za sobą coraz dramatyczniejsze skutki! Jaruś już nie tylko będzie oszukiwał i okradał rodziców, jak i dziadka Cieleckiego (Jacek Kawalec), od którego notorycznie wyciągał kasę na nowe dodatki do gier, ale również zacznie wagarować i bardzo opuści się w nauce. Zachowanie Juniora zmieni się do tego stopnia, że jego wychowawczyni wezwie do siebie Bergów na rozmowę i wyjaśni rodzicom, że zabranie telefonów nie załatwi sprawy, gdyż Jarusiowi jest potrzeba pomoc psychologa i to najlepiej od zaraz! W 3409 odcinku „Na Wspólnej” Junior da im jasno do zrozumienia, że wychowawczyni miała rację, gdyż brak telefonu sprawi, że stanie się agresywny, a nawet zaatakuje Hanusię!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2617: Jowita nie wyjdzie z więzienia! Natalia pozbawi Jezierskich wszelkich złudzeń

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wstrząsający wypadek Hanusi w 3409 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3409 odcinku „Na Wspólnej” Jarek przyłapie syna na tym, jak buszuje po nocy i szuka schowanego telefonu! Berg wyjaśni mu, że jest uzależniony i razem z Elizą chcą mu pomóc, ale to nic da, jeżeli sam nie będzie chciał się zmienić. Niestety, jego słowa nie zrobią na Juniorze żadnego wrażenia tylko dodatkowo zdenerwują chłopca, który siłą spróbuje zabrać Jarkowi telefon, ale mu się to nie uda. W 3409 odcinku „Na Wspólnej” kolega z gry Juniora zacznie mieć do niego pretensje, że przez jego nieobecność przegrał i uzna, że musi znaleźć sobie innego kompana do gry. Jego zachowanie jeszcze bardziej zdenerwuje Juniora, który stanie się jeszcze bardziej agresywny i nie cofnie się przed niczym, byleby tylko zdobyć telefon i zagrać po raz kolejny!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1654: Wzruszający prezent Kisielowej dla Patrycji! Spełni jej największe marzenie

W 3409 odcinku „Na Wspólnej” Jaruś zaatakuje Hanię i każe jej przyznać się, gdzie Jarek schował jego telefony! Siostra nie będzie znała kryjówki, ale Junior będzie przekonany, że kłamie i zacznie jej grozić. Hanusia nie zmieni zdania, czym tylko dodatkowo zdenerwuje Juniora, który już przestanie nad sobą panować.

- Gdzie jest mój telefon? – oburzy się Junior.

- Jaki telefon? – spyta Hania.

- Mój! Jeden albo drugi, nieważne. Gdzie tata schował? – powtórzy pytanie jeszcze bardziej zdenerwowany.

- Nie wiem – odpowie.

- Wiesz! Gadaj, bo ci to podrę! – zagrozi siostrze.

- Zostaw to! Nie lubię cię, jesteś wstrętny! – krzyknie Hania.

W 3409 odcinku „Na Wspólnej” Jaruś w ramach zemsty z całej siły popchnie Hanię, która upadnie z razem z krzesłem na ziemię, przywali głową o podłogę i straci przytomność! Przerażona Eliza do niej podbiegnie, ale nie będzie mogła już nic zrobić, gdyż Hanusia będzie nieprzytomna!

- Zamknij się! – rozkaże Junior, po czym ją popchnie.

- Hania! – krzyknie Eliza, ale nie zdąży zapobiec tragedii.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2616: Sławka uratuje Patrykowi życie! Nie pozwoli sobie odebrać drugiego dziecka

Na Wspólnej ZWIASTUN na marzec. Makabryczny wypadek Darii i Adama! Igor nie pozwoli Eli umrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze