Barwy szczęścia, odcinek 2616: Sławka uratuje Patrykowi życie! Nie pozwoli sobie odebrać drugiego dziecka

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2616: Sławka uratuje Patrykowi życie! Nie pozwoli sobie odebrać drugiego dziecka

Barwy szczęścia, odcinek 2616: Sławka uratuje Patrykowi życie! Nie pozwoli sobie odebrać drugiego dziecka

2022-04-19 13:17

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Patryk (Konrad Skolimowski) postanowi zostać dilerem narkotyków, aby w szybki sposób zarobić pieniądze na kaucję dla Jowity (Magdalena Żak). Jezierski spotka się z szemranym typem, który wręczy mu towar, ale na szczęście nie zdąży nic sprzedać, gdyż w porę przeszkodzi mu Sławka (Ewelina Serafin)! W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska nie pozwoli synowi zniszczyć sobie życia i ratować Jowity własnym kosztem! Sławka osobiście odda narkotyki dilerowi i zacznie mu grozić, po czym urządzi Patrykowi takie kazanie, że odechce mu się głupich pomysłów!

"Barwy szczęścia" odcinek 2616 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” załamany Patryk posunie się do ostateczności. Agata (Natalia Zambrzycka) nie pozwoli mu przeznaczyć pieniędzy z ich wesela na kaucję dla Jowity, a Kępski (Jakub Sokołowski) nie zgodzi się pożyczyć mu ogromnej kwoty pieniędzy. Jezierski zrozumie, że w legalny sposób już nie da rady uzbierać pieniędzy, aby wyciągnąć siostrę z więzienia i nie pozostało mu już nic innego jak tylko narkotyki! W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Jezierski spotka się ze znajomym dilerem i zgodzi się dla niego pracować, aby w szybki sposób zarobić potrzebne pieniądze. Patryk weźmie sporą porcję towaru, ale nie zdąży dojechać z nim do żadnego klienta, ponieważ na jego drodze stanie Sławka!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2616: Kornel wyciągnie Jowitę z więzienia! Sławka wybaczy mu wszystkie krzywdy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sławka ratuje Patryka przed największą głupotą w 2516 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Patryk będzie dziwnie się zachowywał, dlatego Sławka zacznie podejrzewać, że jej syn chce zrobić coś głupiego. Jak szybko się okaże wcale się nie pomyli i w ostatniej chwili powstrzyma syna przed zmarnowaniem sobie życia!

- Śledzisz mnie?! – zdenerwuje się Patryk na widok matki.

- A ty mnie oszukujesz! – oburzy się Sławka.

- O czym ty mówisz? – zacznie kręcić.

- Co to w ogóle za typ, z którym się spotkałeś? Co to w ogóle za torba jest? – dopyta go.

- Mamo, ty nie musisz o wszystkim wiedzieć - zbyje ją.

- Ale chce, bo mam najgorsze przeczucia! W co ty się pakujesz? – Jezierska nie odpuści.

- Ratuję siostrę – powie bezradnie.

Sławka w 2616 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie mogła uwierzyć w to, że jej syn był gotowy na taką głupotę i kompletnie nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą na niego czyhać.  

- Wystarczy już, że walczę o Jowitę, teraz będę musiała walczyć o ciebie. Przecież trafisz do więźnia – wyrzuci mu Sławka.

- Dramatyzujesz, a nic złego nie zrobiłem – uzna Patryk.

- No jak to nie, masz narkotyki. Słuchaj, Jowita siedzi w areszcie, ale jest niewinna. A ty na własne życzenie pakujesz się do kryminału – wyrzuci mu.

- To jak chcesz zebrać na kaucję dla niej? Na winach? – spyta ironicznie.

- No, nie w ten sposób na pewno, no – powie stanowczo.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2626: Ślub Sabiny i Kazika! Tomalowa poprosi o błogosławieństwo zmarłego męża – ZDJĘCIA

Patryk w 2616 odcinku „Barw szczęścia” ciągle nic nie zrozumie i będzie przekonany, że robi dobrze. Jezierski tylko upewni się w tym, że matka nie miała innego pomysłu i jego handel narkotykami był jedyną szansą na wyciagnięcie Jowity z więzienia. Jednak Sławka tak tego nie zostawi i postanowi zastosować terapię szokową, aby jej syn w końcu zrozumiał, że mógł zmarnować sobie życie!

- Ja mam pozwolić, aby moja siostra zgniła w więzieniu? – oburzy się Patryk.

- Ja z wami zwariuje, no. Patryk, przecież to zawsze ty byłeś ten jeden i jedyny uczciwy w naszej rodzinie. Ruszaj, jedziemy – zarządzi Sławka.

- Dokąd? – zdziwi się.

- Do tego szemranego typa! No już! – krzyknie Jezierska.

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Sławka odda dilerowi torbę z narkotykami i zagrozi mu, że jeżeli jeszcze raz zbliży się do Patryka to zadzwoni na policję. Dopiero wtedy Jezierski zrozumie powagę sytuacji i zda sobie sprawę z konsekwencji, jakie mógł ponieść, gdyby złapała go policja…

- Patryk, przecież ty o mało nie zrujnowałeś sobie życia – wytknie mu Sławka.

- Wiedziałem, że to jest ryzykowne, ale chwytałem się brzytwy – przyzna załamany.

- Brzytwa to metoda twojego ojca. My nie możemy tak działać nawet dla Jowity – wyjaśni mu.

- Ale chciałem jej pomóc. Zrobić wszystko, co mogę, aby ją stamtąd wyciągnąć, aby ją uratować – stwierdzi skruszony.

- Ale nie kosztem samego siebie Patryk – podkreśli Jezierska, a jej syn podziękuje jej za uratowanie życia!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Straszliwe porwanie Tadzia! Syn Bożeny i Bruna zostanie uprowadzony z hotelu – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnanie Iwony z Pyrkami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze