Barwy szczęścia, odcinek 2616: Kornel wyciągnie Jowitę z więzienia! Sławka wybaczy mu wszystkie krzywdy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2616: Kornel wyciągnie Jowitę z więzienia! Sławka wybaczy mu wszystkie krzywdy

Barwy szczęścia, odcinek 2616: Kornel wyciągnie Jowitę z więzienia! Sławka wybaczy mu wszystkie krzywdy

2022-04-16 21:54

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Kornela (Jakub Bohosiewicz) wreszcie ruszy sumienie i zdecyduje się pomóc swojej rodzinie! Jezierski w końcu odczyta wiadomość od Sławki (Ewelina Serafin) i gdy dowie się, że Jowita (Magdalena Żak) trafiła do więzienia, w związku z zabójstwem Prota (Andrzej Michalski) zdecyduje się sypnąć groszem i uratować córkę! W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Kornel obieca żonie pieniądze na kaucję dla Jowity, a Sławka w ramach wdzięczności wybaczy mu, że uciekł z kochaną (Joanna Opozda), zostawiając ją i dzieci na pastwę losu, bez żadnych funduszy, ale za to z ogromnymi długami!

"Barwy szczęścia" odcinek 2616 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Kornel w końcu zainteresuje się losem rodziny, którą porzucił na rzecz Sandry i wygodnego życia w Meksyku. Przypomnijmy, że Jezierski najpierw okradł swoich najbliższych, narobił im długów, a następnie bez słowa wyjaśnienia wyjechał z kochanką i słuch o nim zaginął. Sławce nie udało się namierzyć męża i to na Jowitę spadłą cała odpowiedzialność za przekręty ojca, która pociągnęła za sobą tragiczne skutki. Jezierska jako główna podejrzana trafia do więzienia za zabójstwo Prota i tylko kaucja w wysokości pól miliona złotych mogła ją ocalić. Ani Sławka ani Patryk (Konrad Skolimowski) nie dysponowali takimi pieniędzmi i chwytali się wszystkiego, co tylko mogłoby pomóc Jowicie. Jezierska zwróciła się z nawet z dramatycznym wołaniem o pomoc do Kornela, który ją olał, ale w 2616 odcinku „Barw szczęścia” nawet jego ruszy sumienia i zdecyduje się pomóc córce!

Patrz także: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Piękny gest Żabci wobec Sławki! To ona uratuje Jowitę z więzienia

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rozmowę Sławki z Kornelem w 2616 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Kornel wreszcie odczyta wiadomość od Sławki o aresztowaniu Jowity i natychmiast odezwie się do żony! Zaskoczona Jezierska dobierze telefon od nieznanego numeru i aż nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom, gdy usłyszy w słuchawce głos męża! Szczególnie, że już traciła jakiekolwiek nadzieje, że uda się uratować Jowitę! 

- Tak słucham? – zacznie niepewnie Sławka.

- Cześć, to ja – odpowie.

- Kornel?! – krzyknie kompletnie zaskoczona.

- Dzwonię, bo dostałem twoją wiadomość, ale dopiero teraz odczytałem – wyjaśni jej.

Wtedy w 2616 odcinku „Barw szczęścia” Sławka wpadnie w szał. Nie będzie mogła darować mężowi, że tak późno się do niej odzywa, przez co skazuje Jowitę na jeszcze większą katorgę! Szczególnie, że przez ostatni tydzień ona i Patryk robili, co mogli, aby wyciągnąć ją z więzienia, a nawet jej syn był gotowy posunąć się do desperackiego kroku i zostać dilerem narkotyków!

- Dlaczego dopiero teraz się odzywasz? Przecież napisałam do ciebie tydzień temu! – zdenerwuje się Sławka.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Straszliwe porwanie Tadzia! Syn Bożeny i Bruna zostanie uprowadzony z hotelu – ZDJĘCIA

Oczywiście, Kornel w 2616 odcinku „Barw szczęścia” wymiga się od odpowiedzi, ale zamiast tego oferuje Sławce coś ważniejszego – zapewnienie, że wyciągnie ich córkę z więzienia! Obietnica Jezierskiego natychmiast zmiękczy jego żonę, która będzie gotowa wybaczyć mu jego błędy z przeszłości, gdy okradł i porzucił swoją rodzinę a także narobił jej długów na lata, byleby tylko jej mąż wyciągnął Jowitę z więzienia i pomógł jej z kaucją, co on faktycznie obieca uczynić!

- Ja chcę pomóc. Chcę wyciągnąć Jowitę z tego bagna – zaoferuje Kornel.

- Jeśli uratujesz naszą córkę, wszystko ci wybaczę – zrewanżuje mu się Sławka.

- Powiedz mi tylko, ile potrzebujesz, a jutro będziesz miała pieniądze na koncie – obieca jej w 2616 odcinku „Barw szczęścia”.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2627: Seks Kajtka i Azjatki Lilly! Zdradzi Oliwkę tuż po powrocie do Polski – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Urszula potępi romans Józka z nianią Julci! Padną mocne oskarżenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze