Barwy szczęścia, odcinek 2627: Seks Kajtka i Azjatki Lilly! Zdradzi Oliwkę tuż po powrocie do Polski – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2627: Seks Kajtka i Azjatki Lilly! Zdradzi Oliwkę tuż po powrocie do Polski – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2627: Seks Kajtka i Azjatki Lilly! Zdradzi Oliwkę tuż po powrocie do Polski – ZDJĘCIA

2022-04-13 14:34

W 2627 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek (Jakub Dmochowski) zdradzi Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) zaraz po przylocie do Polski, ale jak się okaże to wcale nie będzie pierwszy raz! Podejrzenia Zbrowskiej o romansie Kajtka i Azjatki Lilly (Mayu Gralińska Sakai) okażą się słuszne, a Cieślak nie powstrzyma się nawet po powrocie do kraju! W 2627 odcinku „Barw szczęścia” do Polski przyleci również stęskniona i zakochana Lilly, która nie będzie mogła zapomnieć ich ostatniej wspólnej nocy i wyzna Cieślakowi miłość! Ich spotkanie skończy się gorącym seksem, a Kajtek nie będzie miał żadnych skrupułów, wobec tego, jak potraktował Oliwkę! Zobaczcie ZDJĘCIA z tej sceny w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2627 - czwartek, 5.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Tak jak informowaliśmy o tym jako pierwsi Kajtek wróci do Polski po ponad rocznej przerwie w 2624 odcinku „Barw szczęścia”. Cieślak przyleci z Singapuru na ślub Sabiny (Barbara Kurzaj-Jonak) i Kazika (Grzegorz Mielczarek), gdyż obiecał matce, że wspólnie z Oliwką zostaną ich świadkami. Przypomnijmy, że Kajtek poleciał do Azji, żeby zająć się chorym Władkiem (Przemysław Stippa), jednak jego pobyt w Singapurze znacząco się wydłużył ze względu na Lilly. Kajtek zaczął spędzać z nią coraz więcej czasu, a następnie chwalił się ich wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, co wzbudziło niepokój Oliwki. Zbrowska zaczęła podejrzewać chłopaka o zdradę i jak okaże się w 2627 odcinku „Barw szczęścia” niestety będzie miała rację, a co więcej Kajtek zdradzi ją po raz drugi!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Żałoba Basi po śmierci Zenka! Zacznie obwiniać się, że to jej wina

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ zdradę Kajtka w 2627 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2627 odcinku „Barw szczęścia” za Kajtkiem do Polski przyleci stęskniona Lilly! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Azjatka namierzy Kajtka za pomocą aplikacji do zagubionych numerów, którą pobrali jeszcze w Singapurze. Lilly będzie nalegać na spotkanie z kochankiem i zacznie go śledzić.

- Spójrz w lewo – napisze mu w SMS-ie z propozycją spotkania, ale Kajtek jej na to nie odpisze w obawie, że mogłaby ich nakryć Oliwka, która już wcześniej podejrzewała go o romans z Lilly, a teraz po jej przylocie do Polski już wszystko wyszłoby na jaw.

Lilly w 2627 odcinku „Barw szczęścia” tak łatwo nie odpuści i następnego dnia sama wyjdzie mu naprzeciw. Cieślak nie będzie zachwycony jej spotkaniem, ale Lilly wyzna mu, że po ostatniej nocy, którą spędzili razem nie może o nim zapomnieć! Kajtek przypomni jej, że ma już dziewczynę, ale Lilly postawi wszystko na jedną kartę, rozpłacze się i wyzna, że nie wyobraża sobie życia bez niego!

- Co ty tu robisz? – zapyta chłodno.

- Po tym, co się między nami wydarzyło, nie mogłam tam zostać. Nie potrafiłam... bez ciebie – wyzna Lilly.

- Miało nie być żadnego ciągu dalszego. To była pożegnalna noc – Kajtek przypomni jej o ich umowie.

- Ja nie chcę się żegnać – westchnie.

- Musimy! Przecież wiesz, że mam dziewczynę – zdenerwuje się Cieślak.

- Zakochałam się w tobie – wypali nagle, po czym się rozpłacze, aby wzbudzić w nim litość!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Ostatnia wiadomość zmarłego Zenka do Basi! Nie będzie mogła powstrzymać łez

W 2627 odcinku „Barw szczęścia” Lilly osiągnie swój cel, a jej szczere wyznanie zmiękczy serce Kajtka. Wówczas chłopak przypomni sobie miłe chwile, które spędzili razem w Singapurze i zaprosi kochankę na kawę, aby na spokojnie mogli sobie wszystko wyjaśnić.

- Nie płacz, nie płacz... Proszę – Kajtek od razu zmieni swój ton i dopyta Lilly jak w ogóle go znalazła, po czym przypomni sobie, że nie wyłączył aplikacji, którą posłużyła się jego kochanka.  

- Bardzo dobrze, że nie wyłączyłeś, bo bym miała trudniej – uśmiechnie się i zacznie robić mu wyrzuty, że unikał z nią kontaktu.

Wtedy w 2627 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek jeszcze raz wyjaśni Lilly, że nie mogą być razem, a to jest ich ostatnie spotkanie. Azjatka nie będzie mogła pogodzić się z takim obrotem spraw, ale nawet sam Kajtek nie będzie wierzył w to, co mówi, gdyż Lilly wcale nie będzie mu taka obojętna.

- Nie możemy się więcej widywać – Kajtek nie zmieni zdania.

- Tego chcesz? Jesteś pewien? – spróbuje zagrać na jego uczuciach i znów osiągnie swój cel! Po namyśle Cieślak stwierdzi, że wcale tego nie chce i zacznie namiętni całować swoją kochankę, zaś chwilę później oboje wylądują w łóżku. W czasie seksu Kajtek zapomni o Oliwce i nie będzie miał żadnych skrupułów, że zdradza ukochaną już po raz drugi…

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Straszliwe porwanie Tadzia! Syn Bożeny i Bruna zostanie uprowadzony z hotelu – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2609: Seks chorej Małgorzaty i Jerzego w lesie?! Wymyślą świetną zabawę, by poprawić sobie humor
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze