Barwy szczęścia, odcinek 2614: Piękny gest Żabci wobec Sławki! To ona uratuje Jowitę z więzienia

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2614: Piękny gest Żabci wobec Sławki! To ona uratuje Jowitę z więzienia

Barwy szczęścia, odcinek 2614: Piękny gest Żabci wobec Sławki! To ona uratuje Jowitę z więzienia

2022-04-14 16:34

W 2614 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia (Hanna Klepacka) kolejny raz pokaże, że ma wielkie serce! Ukochana Gawrona (Sebastian Stankiewicz) już nie będzie mogła patrzeć jak Sławka (Ewelina Serafin) zadręcza się z powodu aresztowania Jowity (Magdalena Żak) i barkiem pieniędzy na jej kaucję i postanowi jej pomóc! W 2614 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia wyciągnie wszystkie swoje pieniądze z inwestycji wiatrowej, do której namówiła ją Jezierska i podaruje je na kaucję dla jej córki! Szlachetny gest Żabci i słowa wsparcia aż wzruszą Sławkę do łez i dodadzą jej siły do działania!

"Barwy szczęścia" odcinek 2614 - środa, 13.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2614 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia zachowa się jak prawdziwa przyjaciółka. Ukochanej Gawrona zrobi się żal Sławki, która ciągle będzie zadręczać się tym, że jej córka przebywa w areszcie, a ona nie ma pieniędzy, aby ją stamtąd wyciągnąć. Jezierska nie będzie mogła liczyć na pomoc Kornela (Jakub Bohosiewicz), który kolejny raz pokaże, że jego rodzina w ogóle się dla niego nie liczy. Sławka zrozumie, że nie da rady uratować córki i zdobyć pół miliona złotych, co już kompletnie ją zdołuje. Wtedy w 2614 odcinku „Barw szczęścia” z pomocą przyjdzie jej Żabcia, która postanowi ją uratować podobnie jak zrobiła jej była szefowa, doradzając jej inwestycje w farmę wiatrową, która ochroniła ją przed bankructwem Ryśka!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Sławka spróbuje uratować związek Agaty i Patryka! Jezierska weźmie stronę Pyrki, ale już nie będzie czego zbierać – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ szlachetny gest Żabci względem Sławki i Jowity w 2614 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2614 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia już nie będzie mogła patrzeć, jak Sławka zadręcza się kłopotami Jowity i postanowi jej pomóc. Ania obieca jej, że nie zostawi jej samej i wycofa wszystkie pieniądze z inwestycji, aby Jowita mogła wyjść z aresztu! Kompletnie zaskoczona Jezierska aż nie będzie mogła w to uwierzyć.

- Gdzie, nie spojrzysz teraz nieszczęście – załamie się Sławka.

- Sławka, nie mogę ruszyć kasy ze sprzedaży auta, bo Rysiek by mnie zabił, ale wycofam pieniądze z inwestycji w farmę wiatrową i pomogę ci z kaucją dla Jowity – obieca Żabcia.

- Naprawdę? Ale nie wiem jak ci się odwdzięczę – dopyta zszokowana.

Wtedy w 2614 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia wyjaśni Sławce, że nie musi nic robić, gdyż przyjaciele nie oczekują niczego w zamian. Te słowa szczególnie wzruszą Jezierską, gdyż nigdy nie spodziewałaby się, że w ogóle może mieć przyjaciół i to takich dobrych jak Żabcia.

- No, ale po co masz mi się odwdzięczać, przecież po to są przyjaciele. Nie jesteś sama, dziewczyno. Nie jesteś sama! – podtrzyma ją na duchu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2627: Seks Kajtka i Azjatki Lilly! Zdradzi Oliwkę tuż po powrocie do Polski – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2614 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia spotka się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), aby spełnić obietnicę daną Sławce. Ukochana Ryśka wycofa wszystkie pieniądze z inwestycji wiatrowej dla ratowania Jowity, czym wzbudzi podziw i u Skotnickiego.

- Czyli ty chcesz sprzedać 100% udziałów farmy wiatrowej? – zdziwi się Justin.

- Tak – odpowie.

- Jesteś pewna? – dopyta, ale Żabcia nie zmieni zdania.

- Ale wiesz, że ja nie wiem, kiedy będę mogła oddać ci te pieniądze – wtrąci się Sławka.

- Nie śpieszy mi się. Leżą zamrożone, nikt nich nic nie ma. Niech przynajmniej pomogą Jowicie – uzna Żabcia.

- Ty naprawdę jesteś święta. Szkoda, że nie ma więcej takich ludzi – wyzna Justin.

Pomoc Żabci w 2614 odcinku „Barw szczęścia” okaże się nieocieniona, gdyż pieniądze z jej inwestycji pokryją ponad połowę kaucji, a jej wsparcie doda Sławce energii do działania. Szczęśliwa Jezierska wymyśli, jak zdobyć brakujące 200 tysięcy i wreszcie uwierzy, że Jowitę uda się wyciągnąć z więzienia!  

- A ile będziemy mieć tych pieniędzy? – zainteresuje się Sławka.

- 300 tysięcy, kaucja 500, czyli nadal brakuje 200… Skąd masz zamiar wziąć resztę kasy? – zapyta Justin.

- Mam pewien pomysł – rzuci pełna nadziei Jezierska.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2614: Żałoba Basi po śmierci Zenka! Zacznie obwiniać się, że to jej wina

Barwy szczęścia, odc. 2614: Żabcia (Hanna Klepacka), Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2614: Żabcia (Hanna Klepacka), Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Barwy szczęścia odcinek 2602 ZWIASTUN. Pogrzeb zamordowanego Prota. Sergiusz wyprosi Sławkę i Justina z cmentarza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze