Barwy szczęścia, odcinek 2626: Ślub Sabiny i Kazika! Tomalowa poprosi o błogosławieństwo zmarłego męża – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2626: Ślub Sabiny i Kazika! Tomalowa poprosi o błogosławieństwo zmarłego męża – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2626: Ślub Sabiny i Kazika! Tomalowa poprosi o błogosławieństwo zmarłego męża – ZDJĘCIA

2022-04-15 15:12

W 2626 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się ślub Sabiny (Barbara Jonak) i Kazika (Grzegorz Mielczarek). Nim do niego dojdzie Tomalowa uda się na cmentarz, aby prosić Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski) o błogosławieństwo! W 2626 odcinku „Barw szczęścia” Sabina skieruje do zmarłego męża poruszające słowa i obieca spełnić jego ostatnią wolę. Dopiero po tej rozmowie Tomalowa będzie gotowa, aby powiedzieć sakramentalne tak innemu mężczyźnie, który zapewni ją, że uczyni wszystko, aby jeszcze była szczęśliwa!

"Barwy szczęścia" odcinek 2626 - środa, 4.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2626 odcinku „Barw szczęścia” Sabina i Kazik w końcu staną na ślubnym kobiercu, a na ich ślub specjalnie z Singapuru przyleci Kajtek (Jakub Dmochowski). Cieślak obiecał matce, że on i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zostaną ich świadkami i spełni daną jej obietnicę. Nim jednak Sabina i Kazik powiedzą sobie sakramentalne tak, to jak podaje swiatseriali.interia.pl oboje udadzą się do swoich najbliższych, aby prosić o błogosławieństwo. W 2626 odcinku „Barw szczęścia” Kazik spotka się ze swoją córką Zuzią (Anna Adamus), która z racji jego alkoholizmu trafiła pod opiekę rodziny zastępczej, stworzonej przez Różę (Anna Gronostaj) i Zdzisia (Zbigniew Buczkowski) Cieślaków. Natomiast Tomalowa uda się na cmentarz, aby przed rozpoczęciem nowego życia, spełnić ostatnią wolę zmarłego Andrzeja!

Patrz też: Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP! Wiemy, skąd taka decyzja

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ślub Sabiny i Kazika w 2626 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2626 odcinku „Barw szczęścia” Sabina uda się na cmentarz, aby przed ślubem, porozmawiać ze zmarłym mężem. Na miejscu natknie się na Basię (Sławomira Łozińska), która ciągle nie będzie mogła pogodzić się z nagłą śmiercią Zenka (śp. Jan Pęczek) i cały czas będzie opłakiwała jego odejście.

- Czy ten ból kiedyś mija? – zapyta Sabinę.

- Nie, ale nauczysz się z nim żyć. Wydaje ci się teraz, że świat się skończył. Ale on nadal trwa, a po jakimś czasie znajdziesz w nim nowe miejsce dla siebie – wyjaśni jej, po czym doda, że ona już je znalazła.

Tuż po rozmowie z Basią w 2626 odcinku „Barw szczęścia” Tomalowa dotrze na grób męża, na którym położy świeże kwiaty. Sabina spojrzy na zdjęcie męża i patrząc mu prosto w oczy zrobi swój rachunek sumienia, po czym poprosi go o błogosławieństwo, aby mogła zacząć nowy etap życia z Kazikiem.

 - Pewnie wiesz, dlaczego przyszłam... Dziś wychodzę za mąż. Kiedy odszedłeś, byłam pewna, że już nikogo nie pokocham. Byłeś jedyny w swoim rodzaju. Ale czas mijał, a ja nawet nie zauważyłam, kiedy w moim sercu zamieszkał Kazik. Nie chciałam tego zaakceptować, czułam, że cię zdradzam... Ale wiem, że chciałbyś, żebym była szczęśliwa. I będę. Obiecuję… Trzymaj za mnie kciuki, Andrzejku – wyzna Tomalowa z trudem powstrzymując łzy.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2616: Kornel wyciągnie Jowitę z więzienia! Sławka wybaczy mu wszystkie krzywdy

W tym samym czasie w 2626 odcinku „Barw szczęścia” Kazik spotka się w „Feel Good” z Zuzią i wyzna jej, że mimo iż bardzo kocha Sabinę, to ona zawsze będzie dla niego na pierwszym miejscu. Córka w pełni zaakceptuje jego wybór i podzieli jego szczęście.

- Ślub z Sabiną tego nie zmieni – obieca Kazik, ale Zuzia zapewni go, że bardzo cieszy się, że Sabina stanie się częścią jej rodziny, dzięki czemu jej ociec odetchnie z ulgą.

 - Marzę, żeby to moje życie było poukładane... Żeby wszystko i wszyscy byli na swoim miejscu... I to mi się zaczyna udawać – doda po chwili.

Chwilę później w 2626 odcinku „Barw szczęścia” Sabina i Kazik już staną na ślubnym kobiercu, gdzie złożą przysięgę małżeńską, wymienią się obrączkami i obiecają sobie dozgonną miłość. Drugi mąż Tomalowej zapewni ją, że zrobi wszystko, aby nigdy niczego jej nie brakowało!

- Zadbam o to – szepnie jej do ucha.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Straszliwe porwanie Tadzia! Syn Bożeny i Bruna zostanie uprowadzony z hotelu – ZDJĘCIA

	Barwy szczęścia, odc. 2213: Sabina (Barbara Kurzaj) , Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2213: Sabina (Barbara Kurzaj) , Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski)
Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnanie Iwony z Pyrkami
Najnowsze