Na Wspólnej, odcinek 3373: Julka będzie błagała chorą Elżbietę, żeby nie umarła jak jej prawdziwa mama - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej, odcinek 3373: Julka będzie błagała chorą Elżbietę, żeby nie umarła jak jej prawdziwa mama - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3373: Julka będzie błagała chorą Elżbietę, żeby nie umarła jak jej prawdziwa mama - ZDJĘCIA

2022-02-03 22:06

W 3373 odcinku "Na Wspólnej" choroba Elżbiety (Karolina Chapko) wywoła przerażenie Igora (Jakub Wesołowski) i Julki (Maja Oświecińska)! Dość długo Ela będzie wypierała, że jest chora na serce, a diagnoza Arka Ostrowskiego (Marek Kalita) - zapalenie mięśnia serowego - będzie brzmiała dla niej jak wyrok śmierci. Mimo to Elżbieta w 3373 odcinku "Na Wspólnej" postara się uspokoić ukochanego i przybraną córkę, że wygra walkę o życie. Ale Julka zacznie się bać, że straci Elę tak jak swoją mamę. Będzie błagać macochę, by nie umierała jak Magda (Karolina Nolbrzak). Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3373 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 3373 odcinku "Na Wspólnej" w rodzinie Elżbiety, Igora i Julki rozegrają się dramatyczne sceny. Ukochana Nowaka nie zdoła dłużej ukrywać przed bliskimi, że jest poważnie chora na serce, że ma małe szanse na przeżycie jeśli nie przejdzie przeszczepu, jeśli nie znajdzie się dawca. Będzie musiała jak najszybciej rozpocząć leczenie w szpitalu na oddziale Ostrowskiego i Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur), pod okiem najlepszych specjalistów kardiologów. Ale zanim Ela zmierzy się ze swoją chorobą w 3373 odcinku "Na Wspólnej" spróbuje podnieść na duchu rodzinę. Zauważy bowiem panikę Igora i strach Julki przed tym, co ich teraz czeka.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3386: Elżbieta umrze w strasznych okolicznościach?! Serce ukochanej Igora nie wytrzyma - ZDJĘCIA

Bo kiedy w 3373 odcinku "Na Wspólnej" do Igora i jego córki dotrze, że choroba Eli - zapalenie mięśnia sercowego - wiąże się z ogromnym ryzykiem śmierci, nie zdołają myśleć o niczym innym, jak tylko o najgorszym możliwym wariancie. Zwłaszcza Julka, która straciła biologiczną matką, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Magda zginęła w tragicznym wypadku, więc Julka nie bardzo ją nawet pamięta. Igor wychował córkę z pomocą swojej matki, Ewy (Ewa Gawryluk). A pojawienie się w ich życiu Elżbiety sprawiło, że stali się prawdziwą rodziną.

Sprawdź też: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

Ciężko chora Ela w 3373 odcinku "Na Wspólnej" zabierze córkę Igora na spacer i lody, by szczerze z nią porozmawiać i wyjaśnić dziewczynce co teraz z nią będzie. Zapewni też Julkę, że nie podda się chorobie bez walki. Przerażona Julka wyzna Eli, że nie chce by umarła, jak jej prawdziwa mama… Te słowa sprawią, że Elżbieta zda sobie sprawę, że ma dla kogo żyć i musi zrobić wszystko, by wyzdrowieć. Nawet jeśli to długie leczenie, oczekiwanie na przeszczep serca.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Przemek dowie się, że jest ojcem dziecka Dagmary! Renata i Sławek zostaną rodzicami
Najnowsze