Na Wspólnej, odcinek 3349: Śmierć Hebla?! Agnieszka odbierze dramatyczny telefon

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3349: Śmierć Hebla?! Agnieszka odbierze dramatyczny telefon

Na Wspólnej, odcinek 3349: Śmierć Hebla?! Agnieszka odbierze dramatyczny telefon

2021-12-29 20:02

Tragedia w 3349 odcinku „Na Wspólnej”! Hebel (Tadeusz Huk) umrze i przewidzi własną śmierć? Ryszard odnajdzie w nekrologu w gazecie nazwisko swojego kolegi ze szkolnych lat i dojdzie do wniosku, że jego dni również są już policzone. Pogrążony w melancholii uzna, że to najwyższa pora, aby przed zbliżającą się śmiercią, zrealizować swoje ostatnie marzenia, w tym to największe, dotyczące latania. Z pomocą Sebastiana (Bartosz Głogowski) wszystko będzie szło zgodnie z planem, ale do czasu! W 3349 odcinku „Na Wspólnej” Agnieszka (Katarzyna Walter) odbierze dramatyczny telefon od ochroniarza swojego męża, który poinformuje ją o potwornym wypadku na lotnisku!

"Na Wspólnej" odcinek 3349 - środa, 29.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3349 odcinku „Na Wspólnej” w życiu Hebla i Agnieszki rozegra się kolejny dramat! Małżeństwo lewo doszło do siebie po udarze ukochanej Ryszarda, która w jego straciła pamięć i myślała, że to nie Hebel, a Rafał (Lech Mackiewicz) jest jej mężem. Dla jej dobra panowie postanowili nie wyprowadzać jej z błędu i zamienili się rolami tylko Sobczak tak dobrze wszedł w swoją, że nawet starał się odzyskać byłą zonę za plecami Hebla. Jego plan się nie powiódł, gdyż Ryszard go rozgryzł, a prawda i tak wyszła na jaw, gdyż Sebastian nie potrafił już dłużej żyć w kłamstwie! W efekcie stan Agnieszki tylko się pogorszył, ale sprawił, że prawniczka wszystko sobie przypomniała i po powrocie do zdrowia znów mogła cieszyć się życiem u boku ukochanego Hebla. Niestety do czasu, gdyż w 3349 odcinku „Na Wspólnej” ich szczęście w jednej chwili runie jak domek z kart!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramat Agnieszki i Hebla w 3349 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3349 odcinku „Na Wspólnej” Hebla ogarnie smutek, gdy ujrzy w nekrologu, że zmarł jego kolega ze szkolnej ławki. Wówczas przypomni sobie, że sam nie jest najmłodszy i zapewne to on będzie następny! Jego odkrycie wprawi go w jeszcze większą melancholię, gdyż wcale nie będzie chciał umierać, ale niestety nie da rady oszukać czasu!

- Szefie, co jest? Szef się położy – przejmie się jego stanem Sebastian.

- Znajomy umarł – w końcu wydusi to z siebie.

- Roman Kazimierczak, nie kojarzę – przyzna.

- Kolega z ławy szkolnej. Nie mieliśmy kontaktu od lat – wyjaśni mu.

- No to czym się szef tak przejął? – zdziwi się.

- Bo ja będę następny… Facet był w moim wieku. Połowa mojej klasy nie żyje – stwierdzi zrezygnowany.

Wtedy w 3349 odcinku „Na Wspólnej” Sebastian nawet nie będzie chciał dopuścić do siebie takiej myśli, że Hebla może zabraknąć i podtrzyma go na duchu. Niestety Ryszard będzie wiedział swoje i jak się później okaże wcale się nie mylił!

- Szefie, bo oni nie dbają o siebie tak jak szef – pocieszy go bratanek.

- Nie, czasu nie oszukasz – zakończy temat.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3343: Piękny gest Emila przed śmiercią! Spełni największe marzenie Beatki i Pawła – ZDJĘCIA

Jeszcze w 3349 odcinku „Na Wspólnej” Hebel uzna, że w obliczu zbliżającej się śmierci, chciałby jeszcze spełnić swoje największe marzenia, aby odejść spełnionym. Zwierzy się Sebastianowi, że za młodu ukochał sobie lotnictwo i pragnął zostać pilotem i właśnie to marzenie wspólnie postanowią spełnić w 3349 odcinku „Na Wspólnej”. Niestety żaden z nich nie przewidzi, że skończy się ono tak tragicznie! W 3349 odcinku „Na Wspólnej” przerażony Cheblewski skontaktuje się z Agnieszką i przekaże jej dramatyczne wieści o wypadku Hebla na lotnisku! Zszokowana Agnieszka ledwo utrzyma się na nogach i uświadomi sobie, że w jednej chwili straciła wszystko, na czym jej zależało! Czyżby Ryszard przewidział swoją śmierć?

- Szef miał wypadek na lotnisku – powie smutnym głosem Sebastian.

- Słucham?! Gdzie jesteście? – Agnieszka nie będzie mogła w to uwierzyć.

- W szpitalu – odpowie.

- Ale którym? – dopyta.

- Na Dereniowej – usłyszy, po czym natychmiast ruszy zobaczyć, czy jej mąż żyje!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3346: Janek zostawi Bellę dla Kasi? Kompletnie oszaleje na punkcie nowej nauczycielki

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze