Na Wspólnej, odcinek 3346: Janek zostawi Bellę dla Kasi? Kompletnie oszaleje na punkcie nowej nauczycielki

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3346: Janek zostawi Bellę dla Kasi? Kompletnie oszaleje na punkcie nowej nauczycielki

Na Wspólnej, odcinek 3346: Janek zostawi Bellę dla Kasi? Kompletnie oszaleje na punkcie nowej nauczycielki

2021-12-22 17:08

W 3346 odcinku „Na Wspólnej” Janek (Bartłomiej Kraszewski) ciągle nie będzie mógł wyjść z podziwu nad Kasią (Julia Chatys). Zauroczony nastolatek kompletnie straci dla niej głowę i zacznie z nią flirtować na oczach nie tylko Belli (Karolina Matej), ale również i całej szkoły. Jego zachowanie mocno zrani dziewczynę, szczególnie, że Janek zacznie dolewać oliwy do ognia! W 3346 odcinku „Na Wspólnej” skruszony nastolatek spróbuje zatrzeć złe wrażenie i udobruchać obrażoną Bellę, ale powie o kilka słów za dużo i jeszcze bardziej pogorszy swoją sytuację!

"Na Wspólnej" odcinek 3346 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3346 odcinku „Na Wspólnej” Janek ciągle będzie pod wrażeniem Kasi, która od momentu pojawienia się w szkole Danki (Lucyna Malec) kompletnie zawróciła mu w głowie. Beger zrobiła na nim takie wrażenie, że aż nie mógł oderwać od niej wzroku i spędzał z nią każdą wolną chwilę, zupełnie zapominając o Belli! Ich bliska zażyłość nie uszła uwadze wyłącznie jego dziewczyny, ale również innych pedagogów, którzy uważali, ze plastyczka zbyt mocno skraca dystans między uczniami. Słowa jednej z nich jeszcze mocniej dobiją Bellę, która zrobi Jankowi wielką awanturę, a on tylko dodatkowo je nawtyka! W 3346 odcinku „Na Wspólnej” postanowi załagodzić sytuację, jednak zauroczenie względem Kasi będzie tak silne, że przyniesie zupełnie odwrotny skutek!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3346: Joanna znów zostanie matką! Radosna nowina kompletnie zaskoczy Bergów

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ konfrontację Janka i Belli w 3346 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3346 odcinku „Na Wspólnej” Janek spróbuje pogodzić się z Bellą i wynagrodzić jej to, że w ostatnim czasie olewał ją na rzecz Kasi. Dziewczyna nie będzie zbyt skora do przeprosin, zwłaszcza, że Janek ciągle będzie rżnął głupa i udawał, że między nim a Kasią nic nie ma!

- Przepraszam, wczoraj gadałem głupoty. No nie byłem trzeźwy – przyzna skruszony.

- Jak kleiłeś się do pani Kasi to też nie byłeś? Albo jak się gapiłeś na nią na lekcjach? – wytknie mu Bella.

- Ja? – uda głupa.

- A co ty myślisz, że ja jestem ślepa? – oburzy się jeszcze bardziej. 

- Przecież ja nic do niej nie mam. Ona ma chłopaka, a ja mam ciebie – wytłumaczy się w 3346 odcinku „Na Wspólnej”.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

Jego postawa w 3346 odcinku „Na Wspólnej” tylko dodatkowo zirytuje Bellę, która postanowi sprawdzić, czy faktycznie mówi prawdę i weźmie go pod włos. Janek od razu łyknie haczyk i w końcu sam przyzna się, że Kasia faktycznie zawróciła mu w głowie, czym już wyprowadzi Bellę z równowagi. 

- Ale podoba ci się, przyznaj – podpuści go Bella.

- A co wolisz, aby mi się podobała Bednarczuk albo pan polonista? – zaśmieje się Janek, czym jeszcze mocniej zbulwersuje Bellę, która w 3346 odcinku „Na Wspólnej” wyjdzie, trzaskając drzwiami, a on nawet nie będzie próbował jej zatrzymać tak jak już pogodził się z tym, że miedzy nimi koniec! Szczególnie, że w szkole znów będzie traktować ją jak powietrze! 

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3350: Smolny wyciągnie z Dagmary prawdę czy Przemek jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze