Na Wspólnej, odcinek 3343: Piękny gest Emila przed śmiercią! Spełni największe marzenie Beatki i Pawła – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3343: Piękny gest Emila przed śmiercią! Spełni największe marzenie Beatki i Pawła – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3343: Piękny gest Emila przed śmiercią! Spełni największe marzenie Beatki i Pawła – ZDJĘCIA

2021-12-19 12:44

W 3343 odcinku „Na Wspólnej” z Emilem (Piotr Ligienza) będzie już naprawdę źle. Brat Pawła (Grzegorz Kwiecień) ciągle będzie nieprzytomny i nawet jego lekarz prowadzący (Michał Wojciula) już zacznie rozkładać ręce, gdyż jego wyniki staną w miejscu. W 3343 odcinku „Na Wspólnej” lekarz uzna, że już nie może dłużej czekać i postanowi spełnić ostatnią wolę swojego pacjenta. Wręczy Wójcikowi dokumenty, jakie Larson przekazał mu na wypadek swojej śmierci. Zszokowany Paweł nie będzie mógł uwierzyć, że brat zgodził się podarować im nowe życie, o którym najmocniej marzyli!

"Na Wspólnej" odcinek 3343 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3343 odcinku „Na Wspólnej” Emil ciągle będzie leżał nieprzytomny, a jego stan tylko zacznie się pogarszać. Postępujący nowotwór okaże się groźniejszy aniżeli podejrzewał jego lekarz i z Larsonem będzie coraz gorzej. Doktor zda sobie sprawę, że ostatnie wyniki nie przemawiają na korzyść jego pacjenta, który może umrzeć w każdej chwili! W tym przypadku uzna, że już nie może dłużej czekać i powinien przekazać Pawłowi ostatnią wolę jego brata. W 3343 odcinku „Na Wspólnej” lekarz wezwie do siebie Wójcika i wyjawi mu, że wiadomość jego umierający brat, poza wiadomością o testamencie, zostawił dla niego coś jeszcze!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3351: Daria i Adam rodzicami! Dziedzicówna będzie miała niezłą zagwozdkę, jak do tego doszło

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnią wolę Emila w 3343 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3343 odcinku „Na Wspólnej” lekarz powie Pawłowi, że tuż przed śmiercią udało mu się namówić Emila do zamrożenia swojego nasienia, które jego brat zostawił z myślą o nim i Beatce. Wójcik będzie zszokowany słowami doktora, zwłaszcza, że Emil za życia był przeciwny temu pomysłowi i wyrzucił im, że nigdy nie zgodzi się, aby wychowywali jego dziecko, które nawet nie będzie wiedziało, że to on jest jego ojcem! Jednak lekarz wytłumaczy mu, że w ostatnich chwilach życia wszystko może się zmienić…

- Oprócz przekazaniu panu wiadomości o tamtej teczce pan Emil prosił mnie, abym przekazał panu to. Ale tylko w sytuacji, gdy jego stan się pogorszy. Tutaj są wszystkie dokumenty, namiary na klinikę niepłodności, oświadczenie na wypadek śmierci – wytłumaczy mu i wręczy teczkę.

- Jest bardzo źle? – spyta przejęty Paweł.

- Stan jest poważny, wyniki się nie poprawiają. Zdecydowałem, że nie powinienem dłużej czekać – uzna.

- Myśmy rozmawiali z Emilem, on nie chciał, żeby... – zacznie tłumaczyć Wójcik, ale lekarz wejdzie mu w słowo.

- W skrajnych sytuacjach zmienia się punkt widzenia. Choroba pomaga przewartościować stosunek do życia. Zaczyna się inaczej patrzeć na to, co jest istotne – wyjaśni mu w 3343 odcinku „Na Wspólnej”.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3350: Smolny wyciągnie z Dagmary prawdę czy Przemek jest ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Następnie w 3343 odcinku „Na Wspólnej” Paweł zajrzy do dokumentów, jakie zostawił dla niego Emil. Wśród nich znajdzie pożegnalny list, jaki zostawił dla niego umierający brat, który faktycznie potwierdził słowa lekarza i zgodził się na przekazanie swojego nasienia właśnie im po swojej śmierci.  

- Beatko, Pawle! To dla was życie! Nowe życie! Chłopak albo dziewczyna. Jeżeli będzie chłopak, bardzo proszę, dajcie mu na imię Emil. Jeżeli dziewczyna, sam nie wiem – Emila chyba nie brzmi najgorzej? Może to wszystko, co po mnie zostanie… Proszę was bardzo żadnych łez, z wyjątkiem łez szczęścia. Kochani rozmnażajcie się na zdrowie. Z miłością, Emil – przeczyta załączony do dokumentów list z ostatnią wolą swojego brata.

 Jeszcze w 3343 odcinku „Na Wspólnej” Paweł nie będzie mógł dojść do siebie po przeczytaniu wzruszającego listu. Od razu opowie o wszystkim Beatce, która będzie równie zszokowana decyzją Emila, gdyż dobrze będzie pamiętała jego pierwszą reakcję na ich nietypową prośbę.

- Ale jak zamroził nasienie. Przecież nie chciał, żebyśmy… Paweł pamiętasz jak on się wtedy zdenerwował – zdziwi się Beatka.

- Nie chciał patrzeć jak wychowujemy jego dziecko jako nasze. Wiedział, że nie da rady żyć, okłamując dzieciaka – wytłumaczy jej.

- No i co teraz nagle da radę?! – Beatka będzie jeszcze bardziej pogubiona.

- Teraz umiera! Przepraszam, całą noc nie spałem – zirytuje się Paweł.

- Paweł słuchaj, może ta nowa terapia? Pozbiera się – zasugeruje.

- Teraz mamy to. Nie wiem co robić. On to postanowił na wypadek śmierci, jeżeli użyjemy jego nasienia, to tak jak byśmy już go pochowali – nie będzie wiedział, co zrobić…

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3346: Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Wykorzysta nasienie umierającego brata Pawła - ZWIASTUN

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Beata zajdzie w ciążę z Emilem! Dagmara urodziła dziecko Przemka Smolnego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze