Na Wspólnej, odcinek 3332: Smolny skoczy z dachu?! Lara i brat Rafała Ściborka zmuszą go do samobójstwa - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3332: Smolny skoczy z dachu?! Lara i brat Rafała Ściborka zmuszą go do samobójstwa - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3332: Smolny skoczy z dachu?! Lara i brat Rafała Ściborka zmuszą go do samobójstwa - ZDJĘCIA

2021-11-29 20:58

W 3322 odcinku "Na Wspólnej" Smolny (Łukasz Konopka) wreszcie dowie się kim naprawdę jest pisarka, która pracuje w jego redakcji, Lara Credo (Julia Wyszyńska) i co ją łączy z Rafałem Ściborkiem (Bartosz Woźny), dawnym przyjacielem Krzysztofa z poprawczaka w Żabińcu, który przez niego się zabił. Wszystkie odpowiedzi Smolny znajdzie w nowej książce Lary. Podejrzana pisarka ściągnie go do ośrodka, żeby tam w 3332 odcinku "Na Wspólnej" ostatecznie się zemścić za śmierć Rafała. Wyda się, że Lara to Łucja Ściborek, siostra zmarłego, która po latach chce wyrównać rachunki. A pomoże jej w tym brat. Razem zmuszą Smolnego, żeby w 3332 odcinku "Na Wspólnej" skoczył z dachu! Zobaczcie przerażające ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3332 - wtorek, 30.11.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3332 odcinku "Na Wspólnej" na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda z przeszłości Krzysztofa Smolnego, który od miesięcy zadręcza się śmiercią dawnego przyjaciela z ośrodka dla trudnej młodzieży w Żabińcu. Wiele lat temu w poprawczaku doszło do tragedii - Rafał Ściborek zabił się przez Smolnego, który się nad nim znęcał. Skoczył z dachu i nie udało się go już uratować. Samobójcza śmierć Ściborka to bez wątpienia najmroczniejsza tajemnica męża Basi (Grażyna Wolszczak). Wszystko powoli zaczęło wychodzić na światło dzienne kiedy ostatnio w "Na Wspólnej" innych kolegów Smolnego z Żabińca zaczęły spotykać tragedie. To kara za to, co zrobił Krzysztof...

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3335: Uzależniona Ilona porzuci Wiktorka. Zostanie całkiem sam i tylko matka Maksa się nad nim zlituje – ZDJĘCIA

Koszmar powróci z jeszcze większą siłą już w 3331 odcinku "Na Wspólnej", kiedy Lara Credo ujawni swoją prawdziwą tożsamość. Pisarka odejdzie z redakcji, ale wcześniej odda Smolnemu ukończoną powieść. Przerażony Krzysztof zda sobie sprawę, że opisana w książce historia dotyczy jego i zmarłego kolegi - Rafała, na którym się znęcał w młodości. Kierując się wskazówkami pisarki, pojedzie do poprawczaka Żabiniec.

Na dachu budynku, z którego przed laty spadł Rafał Ściborek, w 3331 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy Larę Cedro oraz brata bliźniaka Ściborka! Rodzeństwo będzie chciało dokonać zemsty na Smolnym, zmusić go, żeby popełnił samobójstwo. W tym czasie Basia dowie się, że Lara Credo tak naprawdę nazywa się Łucja Ściborek i jest siostrą Rafała.

Sprawdź też: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Dopiero w 3332 odcinku "Na Wspólnej" Lara/ Łucja odsłoni przed Smolnym prawdziwą tożsamość. To będzie szok dla Krzysztofa kiedy zobaczy pisarkę z żywym Rafałem. Okaże się jednak, że to brat bliźniak Ściborka, podobny do niego jak dwie krople wody. Dzięki szybkiej reakcji Basi do Żabińca przyjedzie policja.

Widząc radiowóz, brat Rafała Ściborka spróbuje w 3332 odcinku "Na Wspólnej" zrzucić Smolnego z dachu, żeby wymierzyć mu karę. Dojdzie do szarpaniny, w jej wyniku napastnik zawiśnie na krawędzi budynku. W ostatniej chwili Krzysztof poda mu rękę i uratuje Ściborka przed śmiercią. Lara/ Łucja i jej brat zostaną aresztowani! Ale na tym nie koniec, bo pisarka w 3332 odcinku "Na Wspólnej" zadzwoni do Smolnego z aresztu. Przekaże mu, że wybacza mu samobójczą śmierć Rafała.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Darek oskarżony o romans z macochą! Tragiczny finał ucieczki córki Zuzy i Kamila. Ula zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze