Na Wspólnej, odcinek 3335: Uzależniona Ilona porzuci Wiktorka. Zostanie całkiem sam i tylko matka Maksa się nad nim zlituje – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3335: Uzależniona Ilona porzuci Wiktorka. Zostanie całkiem sam i tylko matka Maksa się nad nim zlituje – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3335: Uzależniona Ilona porzuci Wiktorka. Zostanie całkiem sam i tylko matka Maksa się nad nim zlituje – ZDJĘCIA

2021-11-20 9:29

W 3335 odcinku "Na Wspólnej" z Iloną (Anna Samusionek) będzie coraz gorzej, a kobieta straci nad sobą panowanie. Zdrada Maksa (Adam Fidusiewicz) popchnie Ilonę do uzależnienia od leków, a przecież musi zapewnić dobrą opiekę małemu Wiktorkowi (Kajetan Borowski). Tak się jednak nie stanie, a chłopiec zostanie porzucony! Ilona w 3335 odcinku "Na Wspólnej" oszaleje na punkcie tabletek i tylko ich zażywanie będzie jej w głowie. Do akcji będzie musiała wkroczyć Iza (Anna Korcz), która uratuje małego chłopca.

"Na Wspólnej" odcinek 3335 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3335 odcinku "Na Wspólnej" Ilona całkiem straci panowanie nad sobą i kontakt z rzeczywistością. Zachowa się skrajnie nieodpowiedzialnie i narazi Wiktorka. Kobieta nie radzi sobie ze sobą od kiedy Maks ją zdradził z kochanką Paulą (Helena Ganjalyan). Zdybicka w "Na Wspólnej" uciekła więc w alkohol i leki, które zażywa bez rozumu. Stała się uzależniona, a kiedy chciała nawet wybaczyć Maksowi i właśnie to oznajmić Pauli, kochanka wyznała, że jest z nim w ciąży. To był ostateczny cios dla Ilony, której posypało się całe życie. Zdybicka postanowiła udać się nawet do psychologa, gdzie poznała tajemniczego Łukasza (Szymon Sędrowski). To właśnie jemu zaufa i będzie myślała, że może na niego liczyć. Szybko się okaże, że popełniła spory błąd. 

Zobacz zdjęcia uzależnionej Ilony z 3335 odcinka "Na Wspólnej">>>

W 3335 odcinku "Na Wspólnej" Ilona nie będzie miała swoich tabletek, bo chwilę wcześniej je wyrzuci. Oczyszczenie i refleksja nad uzależnieniem szybko miną, a Zdybicka zrobi wszystko, by dostać leki. Łukasz w 3335 odcinku "Na Wspólnej" zadeklaruje, że popilnuje małego Wiktorka, by kobieta mogła jechać po upragnione tabletki. Niestety szybko się okaże, że mały Wiktorek będzie wystraszony i zadzwoni do Maksa z informacją, że jest sam, a mama zniknęła. Ilona porzuci syna na rzecz szukania następnej dawki leków. 

To Iza w 3335 odcinku "Na Wspólnej" zaopiekuje się chłopcem i pojedzie sprawdzić, co się z nim dzieje. Gdyby nie ona, Wiktorek mógłby mieć prawdziwą traumę. Chłopiec niejednokrotnie musiał patrzeć, jak matka popija alkohol lub przyjmuje leki i jest zamroczona, albo nie chce się obudzić. Iza w 3335 odcinku "Na Wspólnej" zainterweniuje i całe szczęście, bo nieodpowiedzialna Ilona nie sprawdzi się w roli matki, a przynajmniej nie wtedy, kiedy wpadnie w szał, że musi wziąć leki. Łukasz nie okaże się być za to odpowiednim opiekunem dla małego dziecka. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Darek oskarżony o romans z macochą! Tragiczny finał ucieczki córki Zuzy i Kamila. Ula zginie?
Najnowsze