Na Wspólnej, odcinek 3307: Smolny dowie się o śmierci Ryszki! On będzie następny po tym co zrobił Rafałowi - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3307: Smolny dowie się o śmierci Ryszki! On będzie następny po tym co zrobił Rafałowi - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3307: Smolny dowie się o śmierci Ryszki! On będzie następny po tym co zrobił Rafałowi - ZWIASTUN

2021-10-18 20:28

W 3307 odcinku "Na Wspólnej" Smolny (Łukasz Konopka) nawet będzie ukrywał przed wszystkimi przerażającą tajemnicę z przeszłości, tragiczne wydarzenia w Żabińcu, ośrodku dla trudnej młodzieży gdzie spędził sporo czasu! Po próbie samobójczej Jacka Ryszki (Przemysław Sejmicki), który zna całą prawdę o Smolnym w 3397 odcinku "Na Wspólnej" Krzysztof odwiedzi dawnego przyjaciela w szpitalu. Ryszka będzie umierał, ale przed śmiercią ostrzeże Smolnego, że ich inny przyjaciel Rafał żyje i chce ich wykończyć. Zemsta ma związek z tym co Smolny zrobił przed laty Rafałowi... Zobaczcie ZWIASTUN 3307 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3307 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Co ukrywa Smolny w "Na Wspólnej"? Co zrobił Rafałowi, przyjacielowi sprzed lat, który podobno nie żyje? Dlaczego Jacek Ryszka, z którym kiedyś był w ośrodku dla trudnej młodzieży chciał się zabić? Przeszłość Smolnego kryje wiele mrocznych tajemnic związanych z Żabińcem, o których wiedzą tylko nieliczni, dawni przyjaciele Krzysztofa. Oczywiście Basia (Grażyna Wolszczak) nie ma pojęcia co Smolny ma na sumieniu, jaki przerażający sekret ukrywa? W 3307 odcinku "Na Wspólnej" Smolny odwiedzi Ryszkę w szpitalu. Jacek będzie w bardzo ciężkim stanie po tym, jak skoczył z dachu. Dawny przyjaciel powie mu przerażające rzeczy o Rafale, o tym dlaczego chciał się zabić.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3310: Maks wróci do Ilony i Wiktorka, ale zada im bolesny cios! Wybierze kochankę - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do innej

Smolny w 3307 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie wiedział co się stało Jackowi, a poważnie ranny Ryszka pośle mu pełne strachu spojrzenie. Ostrzeże go też przed Rafałem, który nie żyje od bardzo dawna. - Uciekaj! Póki możesz... Nie czekaj! Rafał kazał mi skoczyć...

To będą tylko omamy Ryszki w 3307 odcinku "Na Wspólnej", czy naprawdę dawny przyjaciel Smolnego, jego ofiara sprzed lat jakimś cudem pokonał śmierć? - Jacek, rozmawialiśmy o tym. Rafał od dawna już nie żyje, rozumiesz to? Nie żyje!

- Prosiłem... "Wybacz mi"... Ale on nie słucha! Ty będziesz następny! - ostrzeże go Ryszka. To będą jego ostatnie słowa w 3307 odcinku "Na Wspólnej". Ale wystarczą, żeby Smolny zaczął się bać, że przeszłość znów go dopadnie, że wyjdzie na jaw co zrobił Rafałowi.

Jakby tego było mało w 3307 odcinku "Na Wspólnej" w pełnym tajemnic życiu Smolnego zacznie grzebać Lara (Julia Wyszyńska), znana pisarka, autorka kryminałów, która zaczęła pracować w gazecie Krzysztofa. - Zostałaś skrzywdzona w dzieciństwie? - zapyta Smolny podczas wywiadu z Larą w ramach promocji jej książki.

- Opowiem ci o tym, ale jak ty powiesz mi o Żabińcu. Basia wspominała o tym miejscu jak byłam u was. Sprawdziłam, ośrodek dla trudnej młodzieży. Byłeś tam!

- Bardzo dobra robota detektywistyczna, brawo!

- I dalej cię to boli! Ale każdą traumę można wyleczyć. Tylko trzeba się do niej dostać. Trzeba się dostać do tych wypartych emocji!

- Ja prowadzę ten wywiad! - Smolny w 3307 odcinku "Na Wspólnej" szybko utnie temat, a po powrocie do domu Basia zauważy, że dzieje się z nim coś złego. Znów zacznie palić, a żonie wyjaśni, że to dlatego, że musi się odprężyć.

- A co cię spina? Nie, nie mów! Wiadomo, praca... I oczywiście nie chcesz o tym rozmawiać! - Basia będzie miała dosyć tajemnic Smolnego. Ich rozmowę w 3307 odcinku "Na Wspólnej" przerwie telefon ze szpitala, że Ryszka nie żyje. Ta wiadomość potężnie uderzy w Krzysztofa, który teraz zacznie bać się o swoje życie. Jedyna osoba, która wie coś o Rafale umrze, a Smolny nie będzie wiedział co mogą oznaczać ostrzeżenia Ryszki.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze