Na Wspólnej, odcinek 3310: Maks wróci do Ilony i Wiktorka, ale zada im bolesny cios! Wybierze kochankę - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3310: Maks wróci do Ilony i Wiktorka, ale zada im bolesny cios! Wybierze kochankę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3310: Maks wróci do Ilony i Wiktorka, ale zada im bolesny cios! Wybierze kochankę - ZDJĘCIA

2021-10-21 20:13

W 3310 odcinku "Na Wspólnej" Maks (Adam Fidusiewicz) wróci do rodziny Ilony (Anna Samusionek) i Wiktorka (Kajetan Borowski), ale jego powrót zada im potworny ból. Zdradzona Ilona w 3310 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie sobą. Uzależni się od mieszanki leków i alkoholu i tylko w ten sposób będzie odreagowywała zdradę Brzozowskiego. On zadeklaruje powrót do rodziny, ale przy okazji będzie kręcił, że okradli go na lotnisku, ma problemy z dojazdem i ostatecznie wpadnie do domu z przytupem. Nie będzie to miłe przywitanie, bo Maks wybierze kochankę! Wiktorek i Ilona nie pozbierają się po takiej zniewadze. Zobacz powrót Maksa w GALERII ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3310 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3310 odcinku "Na Wspólnej" Maks zapowie wielki powrót do rodziny. Wszystko przez to, że Zdybicka podczas rozmowy przez internet zarzuci mu, że na pewno ma romans z kobietą, która odebrała jego telefon. Postawi mu ultimatum, że skoro nie ma sobie nic do zarzucenia, ma wsiąść w pierwszy możliwy samolot i wrócić do kraju. Wiktorek w "Na Wspólnej" usłyszy rozmowę matki i ojca i wpadnie w histerię, że chce zobaczyć ojca. Brzozowski postanowi faktycznie powrócić do domu, ale to okaże się nie takie łatwe. Ilona poinformuje synka, że ojciec do niego przyleci i właśnie wtedy zaginie ślad po Maksie. Nie zjawi się w domu na czas. W końcu zadzwoni i zacznie się dziwnie tłumaczyć, że rzekomo okradli go na lotnisku i wszystko się opóźniło. Ilona nie będzie w stanie uwierzyć mężowi na słowo. 

Zobacz powrót Maksa Brzozowskiego do rodziny w 3310 odcinku "Na Wspólnej" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Zdybicka w 3310 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała poważny problem z łączeniem leków i alkoholu, co może stanowić bardzo niebezpieczną mieszankę! To Michał (Robert Kudelski) zauważy u kobiety podejrzane tabletki i zrozumie, że ta znajduje się na skraju wytrzymałości psychicznej. Zdradzona kobieta będzie miała problemy z Wiktorkiem, który uderzy kolegę w szkole i stanie się kłębkiem nerwów. W końcu kobieta nie będzie w stanie normalnie funkcjonować, a Maksa wciąż przy niej nie będzie. Najgorsza sytuacja w 3310 odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się w nocy, kiedy Zdybicka usłyszy ślady włamania do mieszkania! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

Spanikowana Ilona w 3310 odcinku "Na Wspólnej" każe być cicho Wiktorkowi i zacznie nasłuchiwać włamywacza. Zestresowana sięgnie po nóż, na wypadek gdyby miała atakować! Ona i Wiktorek przeżyją szok, kiedy w 3310 odcinku "Na Wspólnej" w mieszkaniu pojawi się Maks! Chłopiec rzuci się ojcu na szyję. Maks nie wróci jednak z czystym sumieniem. Wiadomo już, że za nim podąży kochanka! Brzozowski nie uwolni się od dowodów zdrady, a Ilona pogrąży się w rozpaczy! Stanie się oczywiste, że nie ma mowy o rodzinnej sielance. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Najnowsze