M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

2021-10-11 20:50

W 1605 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Basia (Karina Woźniak) przejrzą Mariusza (Tomasz Lulek). Chory Dawid (Iwo Wiciński) będzie walczył o życie w szpitalu, ale mimo to znajdzie siłę na przerwanie milczenia i wyznanie prawdy o Jaszewskim. Rogowskie w 1605 odcinku "M jak miłość" poznają całą prawdę o koszmarze, który zafundował Dawidowi Jaszewski. Mężczyzna otrzeźwieje dopiero w momencie, w którym chory syn wreszcie zacznie mówić o swoich uczuciach. To Marysia poruszy serca obu Jaszewskich.

"M jak miłość" odcinek 1605 - poniedziałek, 11.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1605 odcinku "M jak miłość" Marysia i Basia odkryją sekrety rodziny Jaszewskich i wreszcie przełamią milczenie zarówno Dawida, jak i Mariusza. Dawid wygarnie ojcu, że wie o tym, że te nie jest jego biologicznym tatą. Pretensje i ból będą aż biły z oczu chłopaka. 

- Ty nie jesteś moim ojcem! Co, myślałeś, że nie wiem? Wiem! W sumie jak się dowiedziałem, to mi nawet trochę ulżyło. Przynajmniej stało się jasne, dlaczego zawsze miałeś mnie gdzieś... - rzuci umierający Dawid w 1605 odcinku "M jak miłość", a Mariusz wreszcie zrozumie, że zranił nastolatka do żywego, więc zacznie się tłumaczyć. - Zakochaliśmy się, wzięliśmy ślub. Wkrótce urodziłeś się ty... Podjęliśmy z twoją mamą decyzję, żeby ci o tym nic nie mówić... Może popełniliśmy błąd... - przyzna Mariusz. 

Przeczytaj: Krystian Wieczorek pokazał wyjątkowe zdjęcie żony. Ten czuły gest na brzuchu Marii zdradza wiele - ZDJĘCIE

Basia w 1605 odcinku "M jak miłość" wtrąci się w całą sprawę i spróbuje przemówić mężczyźnie do rozsądku. - Proszę się nie gniewać na Dawida, na mnie też się teraz złości, ale wiem, że mu przejdzie - powie zmartwiona Basia. - Dawid ma wielkie szczęście, że ma taką wspaniałą przyjaciółkę - przyzna Mariusz, który zdecydowanie złagodnieje i opuści maskę ojca tyrana. Także Marysia weźmie młodego Jaszewskiego na rozmowę i wtrąci się w cały rodzinny konflikt. 

- Oboje mnie okłamywali. Pani nie wie wszystkiego. Nie widziała pani jak ojciec mnie traktował - wygarnie Dawid w 1605 odcinku "M jak miłość" Rogowskiej, która nie będzie przypuszczała, że nastolatek ma aż tyle żalu do Mariusza. - Wiesz, ja nie znam wszystkich faktów i nie chcę oceniać. Proszę cię, porozmawiaj ze swoim tatą. Każdy zasługuje na drugą szansę. Pamiętasz, sam to mówiłeś kiedy chciałeś się spotykać z Basią - przypomni Jaszewskiemu Marysia, która postawi sobie za cel pogodzenie się rodziny Dawida. On jednak pozostanie nieugięty. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3290: Wenerski zapłaci Marysi za wspólną noc? Gorąca randka skończy się tragedią - ZDJĘCIA

W 1605 odcinku "M jak miłość" Basia i Marysia zrozumieją, że sytuacja Jaszewskich jest bardziej skomplikowana, niż sądziły. Dawid się jednak przełamie i szczerze porozmawia z Mariuszem. Ojciec będzie o wiele łagodniejszy i przestanie grać tyrana. W 1605 odcinku "M jak miłość" Rogowskie załagodzą konflikt rodzinny Jaszewskich, ale to niestety nie uleczy cierpiącego Dawida. Jego dramat jeszcze trochę potrwa. 

M jak miłość, odcinek 1605 ZWIASTUN. Dawid wyjawi tajemnicę Jaszewskiego! Kisielowa wypali skręta i się zacznie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze