Na Wspólnej, odcinek 3310: Zdrada Maksa doprowadzi Ilonę na samo dno! Będzie piła przy dziecku - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3310: Zdrada Maksa doprowadzi Ilonę na samo dno! Będzie piła przy dziecku - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3310: Zdrada Maksa doprowadzi Ilonę na samo dno! Będzie piła przy dziecku - ZDJĘCIA

2021-10-07 14:13

W 3310 odcinku "Na Wspólnej" Ilona (Anna Samusionek) całkowicie się podda. Ohydna zdrada Maksa Brzozowskiego (Adam Fidusiewicz) sprowadzi ją na samo dno! Ilona w 3310 odcinku "Na Wspólnej" zafunduje sobie mieszankę wybuchową w postaci łączenia leków z alkoholem. Tak jej zdaniem znajdzie ujście po koszmarnej zdradzie Maksa. Najgorsze, że mały Wiktorek (Kajetan Borowski) zobaczy matkę w najgorszym stanie. Dziecko będzie próbowało obudzić kobietę, a ta znieczulona używkami nawet nie drgnie! Stoczy się na samo dno na oczach syna.

"Na Wspólnej" odcinek 3310 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3310 odcinku "Na Wspólnej" Ilona nie pozbiera się po zdradzie Maksa, który już w przeszłości miał swoje na sumieniu, a teraz kompletnie przesadzi. Zdrada z Paulą (Helena Ganjalyan) w kryjówce w Hiszpanii zrani kobietę do żywego. Maks miał wrócić do "Na Wspólnej" kiedy zagrożenie ze strony gangstera Edwadra Krenza (Krzysztof Franieczek) minie, ale nikt nie spodziewał się takich "rewelacji". Nie będzie mowy o szczęśliwym zakończeniu rozłąki Brzozowskich, a Ilona znajdzie ujście w cierpieniu w używkach. Niestety nie pomyśli o małym Wiktorku, który i tak już mocno zdezorientowany, będzie patrzył na to, co wyprawia matka. 

Zobacz naćpaną Ilonę, która sięgnie dna w GALERII ZDJĘCIA>>>

Apogeum cierpienia Ilony nastanie w 3310 odcinku "Na Wspólnej", kiedy to niewinne dziecko znajdzie ją ućpaną i pijaną. Chłopiec spróbuje dobudzić matkę, co przyjdzie z wielkim trudem. Ilona kompletnie zatraci się w mieszance leków i alkoholu, które zwalą ją z nóg! Nie zauważy nawet, że Wiktorek nabawił się w szkole wielkich kłopotów, a jego dziecięca psychika cierpi na widok odurzonej matki. Dziecko zacznie się autentycznie bać i nie będzie wiedziało co robić. Tymczasem Maks nie będzie w stanie pomóc synowi, bo przecież to przez niego Ilona znajdzie się w takim dole.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Marysia dowie się jak Jaszewski skrzywdził Dawida. Chory chłopak Basi przerwie milczenie

W 3310 odcinku "Na Wspólnej" w życiu Zdybickiej zacznie się kolejny koszmar. Nie dość, że nie będzie radziła sobie sama ze sobą, ktoś spróbuje włamać się do jej mieszkania! Wieczorem w 3310 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy odgłosy włamywacza i spanikowana sięgnie po nóż! Kim będzie osoba, która narusza bezpieczeństwo jej i Wiktorka? Ilona całkiem straci głowę i jeśli szybko się nie opamięta, może nie podnieść się z dna. Wiadomo już, że Ilona nie będzie w stanie wybaczyć Maksowi zdrady, ale on jednak tak łatwo się nie podda i spróbuje przekabacić żonę po wszystkim co jej zaserwował.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze