Na Wspólnej, odcinek 3322: Romans Justyny Zakościelnej pogrąży Darka! Tadeusz przyłapie brata z matką  - WIDEO

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej, odcinek 3322: Romans Justyny Zakościelnej pogrąży Darka! Tadeusz przyłapie brata z matką - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3322: Romans Justyny Zakościelnej pogrąży Darka! Tadeusz przyłapie brata z matką - WIDEO

2021-11-05 8:39

W 3322 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) pożałuje, że nie wydał niewiernej macochy Justyny (Magdalena Kacprzak) przed ojcem? Żona Zakościelnego (Dariusz Niebudek) zakończyła już romans z dużo młodszym facetem, ale kochanek zacznie ją szantażować. Żeby zapłacić mu za milczenie Justyna w 3322 odcinku "Na Wspólnej" poprosi Darka o pożyczkę. Pechowo ich spotkanie zobaczy Tadeusz (Jakub Pruski), który oskarży przyrodniego brata o romans z jego matką. Doniesie na niego ojcu? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3322 - czwartek, 11.11.2021, o godz. 20.15 w TVN

Chwila, w której w 3322 odcinku "Na Wspólnej" Darek Żbik zostanie wspólnikiem w kancelarii swojego ojca, Andrzeja Zakościelnego będzie jedną z ważniejszych w jego życiu. Ale radosny nastrój prawnika i wspólne świętowanie zniszczy Justyna! Żona Zakościelnego, która do niedawna zdradzała Andrzeja z dużo młodszym kochankiem i miała z nim wypadek, nie tak łatwo wyplącze się z tego toksycznego związku. Bo w 3322 odcinku "Na Wspólnej" kochanek Justyny zacznie ją szantażować i grozić, że powie Zakościelnemu całą prawdę!

Nie przegap: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Tuż po tym jak w 3318 odcinku "Na Wspólnej" Darek dostanie od ojca szyld z nową nazwą ich kancelarii i swoim nazwiskiem na tabliczce, zdesperowana Justyna będzie błagać pasierba o pomoc i sporą pożyczkę. Zakościelna będzie potrzebowała pieniędzy, żeby zapłacić kochankowi za milczenie. To nie koniec kłopotów Darka, bo w 3318 odcinku "Na Wspólnej" nie zauważy, że Tadeusz bacznie się mu przygląda i podejrzewa o romans ze swoją matka. Jakby tego było mało po powrocie do mieszkania Żbik zastanie ukochaną Kasię (Julia Chatys) z nagim mężczyzną.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3319: Brat Pawła umrze na grobie ojca? Emil pozna ostateczną diagnozę - ZDJĘCIA

Nieco później w 3327 odcinku "Na Wspólnej" Darek dostanie od Zakościelnego wypchaną pieniędzmi kopertę. Będzie zaskoczony takim prezentem, ale ojciec wyjaśni, że Justyna powiedziała mu o rzekomych problemach swojego pasierba. Darek zdecydowanie zaprzeczy, lecz nieugięty Andrzej nie przyjmie odmowy. Nieb będzie wnikał jakie kłopoty ma Darek, ale postanowi mu pomóc.

Dla Darka w 3327 odcinku "Na Wspólnej" stanie się jasne, że romans Justyny coraz bardziej go pogrąża. Macocha zacznie błagać Żbika, żeby nie mówił Andrzejowi o zdradzie. Z ukrycia będzie ich podglądał Tadeusz, który zrobi też zdjęcia matce i bratu jak się przytulają. Oskarża ich też o romans! - Mąż i kochanek na jednej tabliczce... - rzuci z pogardą wycierając szyld kancelarii Zakościelnego.

- Coś ty powiedział? - zapyta Darek, który natychmiast zrozumie jak w oczach Tadeusza mogą wyglądać jego relacje z Justyną. Zrobi wszystko, żeby Zakościelny nie dowiedział się o "ich romansie"! Ale zdrada Justyny wkrótce w "Na Wspólnej" będzie miała fatalne skutki dla Darka...

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Darek oskarżony o romans z macochą! Tragiczny finał ucieczki córki Zuzy i Kamila. Ula zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze