Na Wspólnej, odcinek 3319: Brat Pawła umrze na grobie ojca? Emil pozna ostateczną diagnozę - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Justyna Rojek Na Wspólnej, odcinek 3319: Brat Pawła umrze na grobie ojca? Emil pozna ostateczną diagnozę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3319: Brat Pawła umrze na grobie ojca? Emil pozna ostateczną diagnozę - ZDJĘCIA

2021-10-29 22:36

W 3319 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligienza) będzie umierał na cmentarzu na grobie ojca, Gustawa Wójcika (Jan Monczka), na oczach brata Pawła (Grzegorz Kwiecień)! Mrożące krew w żyłach sceny związane ze śmiertelną chorobą Emila rozegrają się w chwili gdy bracia będą snuli marzenia o kupnie własnego domu, w którym zamieszkaliby razem. Nagle w 3319 odcinku "Na Wspólnej" Emil zachwieje się, straci przytomność i upadnie na grób Gustawa. Spanikowany Paweł będzie desperacko ratował brata przed śmiercią. Niestety diagnoza, którą Emil usłyszy w szpitalu będzie dla niego wyrokiem. Larson zachoruje na nowotwór! Zobaczcie ZDJĘCIA z 3319 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3319 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kolejna śmierć u Wójcików w "Na Wspólnej" spadnie na nich w chwili gdy Paweł i Beata będą chcieli wreszcie kupić własny dom? Wielkim marzeniem Pawła i Emila jest, by zamieszkali razem. Kiedy jeszcze Larson był z Anią (Małgorzata Kocik), która spodziewała się jego dziecka planowali, że kupią dom "bliźniak" i tam założą własne rodziny. Ale Ania usunęła ciążę, a jej związek z Emilem tego nie przetrwał. Ostatnio między braćmi w "Na Wspólnej" znów wybuchł konflikt o Beatę, bo bezpłodny Paweł chciał, żeby Emil był dawcą nasienia i ojcem ich dziecka! Zdrada wisiała w powietrzu, ale ostatecznie Larson i Wójcik się pogodzili.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3317: Zuza i Kamil stracą córkę! Ula w śmiertelnej pułapce z chłopakiem Hao- ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 3319 odcinku "Na Wspólnej" sprawa kupna domu powróci w drodze na cmentarz. Paweł spotka Romana Hoffera (Waldemar Obłoza), który pokaże mu plany domu, który już stoi, ale trzeba go wykończyć. Zacznie namawiać Wójcika na zakup nieruchomości, bo cena będzie bardzo atrakcyjna. Beatę dopadną wątpliwości, ponieważ musieliby wziąć kredyt na wykończenie. Dlatego Paweł postanowi poradzić się Emila. Bracia w 3319 odcinku "Na Wspólnej" będą snuli plany na przyszłość przy okazji porządkując grób ojca, gdy nagle rozegra się tragedia.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - WIDEO

Emil w 3319 odcinku "Na Wspólnej" zachwieje się i upadnie na nagrobek Gustawa, nieprzytomny, nie dający żadnego znaku życia. Przerażony Paweł udzieli bratu pomocy, ale dopiero w szpitalu Larson odzyska świadomość. Okłamie Wójcika, że to tylko osłabienie, że nic mu nie jest. Ale prawda o chorobie Emila w 3319 odcinku "Na Wspólnej" będzie zupełnie inna. Lekarze powiedzą, że konieczna jest biopsja węzłów chłonnych, bo zaczną podejrzewać nowotwór!

Dopiero następnego dnia w 3320 odcinku "Na Wspólnej" do Emila dotrze ostateczna diagnoza! Nie będzie już wątpliwości, że Larson  jest chory na raka i umrze bez szybkiego leczenia. Tymczasem  Paweł chcąc przekonać Beatę do kupna domu, Paweł zaproponuje, żeby zamieszkał z nimi Emil. Żona od razu się zgodzi, bo na słabość do szwagra. Żadne z Wójcików jeszcze wtedy nie będzie wiedziało o chorobie Emila, bo ten nie odbierze telefonu od Pawła.

Aktor „Na Wspólnej” będzie miał trzecie dziecko! Zdradził nam co dzieje się w jego sypialni!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze