Na Wspólnej, odcinek 3306: Darek zdemaskuje zdradę Justyny! Żona wykończy Zakościelnego? - ZDJĘCIA

2021-10-14 20:04
Na Wspólnej, odcinek 3306: Darek zdemaskuje zdradę Justyny! Żona wykończy Zakościelnego? - ZDJĘCIA
Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3306: Darek zdemaskuje zdradę Justyny! Żona wykończy Zakościelnego? - ZDJĘCIA

W 3306 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) nie będzie bezczynnie patrzył jak Justyna Zakościelna (Magdalena Kacprzak) udaje kochającą żonę jego ojca Andrzeja (Dariusz Niebudek), a na boku zdradza go z młodszym facetem. Wystarczy jedno słowo pretensji Justyny do Zakościelnego, by w 3306 odcinku "Na Wspólnej" Żbik wygarnął jej, że ma romans, a on zdobył dowód zdrady. Zmrozi ją lodowatym spojrzeniem i zażąda, by jak najszybciej pozbyła się kochanka. Zaraz potem u Zakościelnych dojdzie do tragedii. Andrzej dostanie zawału, a to Justyna go wykończy? Zobaczcie ZDJĘCIA i sprawdźcie co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 3306 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Justyny w 3306 odcinku "Na Wspólnej" nie da Darkowi spokoju. Zwłaszcza, że Zakościelna nadal będzie świetnie odgrywała idealną żonę Andrzeja. Zmartwi się nawet kiedy prawnik zacznie się skarżyć na potworny ból lewej ręki, promieniejący przez całe ciało. Poleci mężowi, żeby odpoczął, ale Zakościelny zbagatelizuje niepokojące objawy. - Ta praca go wykończy... - rzuci Justyna do Darka w 3306 odcinku "Na Wspólnej", a przecież Andrzej dla niej i dzieci tak haruje. Żeby mogła prowadzić eleganckie życie i sama nie pracować.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3308: Darek ukryje przed ojcem zdradę Zakościelnej i zajmie jego miejsce. Tego już będzie dla Kasi za dużo - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3310: Maks wróci do Ilony i Wiktorka, ale zada im bolesny cios! Wybierze kochankę - ZDJĘCIA

Żbik w 3306 odcinku "Na Wspólnej" od razu przystąpi do ataku na macochę. - Nie prędzej niż ty! Wiem, że masz romans! Wiem też, że twój przyjaciel prowadził samochód... Justyna będzie udawała głupią, jakby nie wiedziała o co syn jej męża mówi. - Co to za insynuacje?

- Chcesz zobaczyć nagranie? Skończ z tym, a nikt się nie dowie! Inaczej idę do ojca! - zagrozi Zakościelnej Darek, a ona już naprawdę się przestraszy. - Pilnuj własnego sumienia dziecko! - powie przelękniona.

Żadne z nich w 3306 odcinku "Na Wspólnej" nie przewidzi tragedii jaka się rozegra. Bo Andrzej nagle dostanie zawału, a ból ręki będzie zapowiedzią dramatycznej walki o życie. Na szczęście Darek będzie przy ojcu w krytycznym momencie i uratuje go przed śmiercią. W jednej chwili w 3306 odcinku "Na Wspólnej" dla Zakościelnej stanie się jasne, że to Żbik chciał zabić jej męża. - Jak mogłeś to zrobić?! Jak mogłeś ty cholerny egoisto?! Widziałeś w jakim jest stanie! Chciałeś go zabić?! Przez ciebie dostał zawału!

Żbik w 3306 odcinku "Na Wspólnej" nie pozwoli się tak obrażać. Chwyci macochę w ramiona, żeby zrobić z nią porządek. - Nie rób scen! Nie powiedziałem mu! Ale nie myśl, że on nic nie widzi! Robisz to specjalnie? Chcesz zrobić miejsce dla młodszego kolegi?

- Nic nie rozumiesz! - krzyknie Justyna. - Oświeć mnie! - poleci jej z pogardą Darek. Wreszcie w 3306 odcinku "Na Wspólnej" Justyna przyzna się Żbikowi, że zdradza Andrzeja, ale bardzo tego żałuje.  - Przyjechał z Krakowa, ja naprawdę chciałam to skończyć! Przysięgam!

- To skończ! - rzuci Darek. Zrozpaczona Zakościelna w 3306 odcinku "Na Wspólnej" przed szpitalem przytuli Darka i w takich czułych objęciach zastanie ich Tadeusz (Jakub Pruski).

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze