Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka dostanie zawału! Umrze na wieść o zdradzie Justyny? - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka dostanie zawału! Umrze na wieść o zdradzie Justyny? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka dostanie zawału! Umrze na wieść o zdradzie Justyny? - ZDJĘCIA

2021-10-06 21:13

W 3306 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) ukryje przed ojcem, Andrzejem Zakościelnym (Dariusz Niebudek), że żona Justyna (Magdalena Kacprzak) go zdradza. Ale Żbik nie pozwoli Zakościelnej na romansowanie na boku. Ostrzeże macochę, że wie o jej kochanku i w 3306 odcinku "Na Wspólnej" zażąda, by natychmiast zakończyła ten romans. Mimo to Darek nie uratuje ojca przed tragedią. Zakościelny dostanie zawału serca. Dowie się o zdradzie Justyny i tego nie przeżyje? Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3306 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada Zakościelnej w 3306 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzi do dramatu w domu ojca Darka Żbika, a z pozoru niegroźny wypadek Justyny stanie się powodem poważne kryzysu w rodzinie. Jakby tego było mało Andrzej Zakościelny omal nie przypłaci romansu żony własnym życiem! To Darek pierwszy odkryje, że Justyna zdradza jego ojca. Jak na to wpadnie? Żbikowi nie spodoba się wersja wypadku przedstawiona przez macochę. Zakościelna ewidentnie będzie coś ukrywać. Nagranie z monitoringu, które zarejestruje moment wypadku Justyny będzie dla Darka jasnym dowodem na zdradę żony ojca. Nie od razu jednak ją zdemaskuje!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3314: Brutalny napad na Joannę w ciąży! Straci drugie dziecko? - ZDJĘCIA

W 3306 odcinku "Na Wspólnej" Darek nie będzie wiedział co robić z nagraniem Justyny z kochankiem z chwili wypadku. Jeśli ukryje zdradę Zakościelnej oszuka ojca, ale uratuje rodzinę swojej siostry Marysi (Zuzanna Wieleba), którą pokochał od pierwszej chwili. Ze swoich rozterek Żbik zwierzy się Kasi (Julia Chatys), która poradzi mu najpierw rozmówić się z Justyną. Tak też zrobi i w 3306 odcinku "Na Wspólnej" uprzedzi macochę, że wie o jej romansie i ma dowód zdrady na nagraniu. Dla dobra ojca i siostry każe jej go zakończyć. Postawiona pod ścianą Zakościelna zgodzi się na warunki znienawidzonego syna Zakościelnego.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z 3306 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3305: Darek zdobędzie dowód, że podła Justyna Zakościelna zdradza jego ojca!

Ale Darek w 3306 odcinku "Na Wspólnej" i tak nie uniknie tragedii jaka spadnie na jego ojca. Andrzej Zakościelny nie będzie mógł dojść do siebie po wypadku Justyny. Co prawda jego małżeństwo nie jest idealne, ale będzie się bardzo denerwował o żonę. Stres, strach o ukochaną doprowadzą do tego, że ojciec Darka w 3306 odcinku "Na Wspólnej" dostanie zawału serca. Żbik natychmiast ruszy mu na ratunek, a Justyna będzie przekonana, że to wina Darka, który powiedział mu o jej romansie.

Czy ojciec Darka z "Na Wspólnej" umrze z powodu zdrady Justyny?

Zakościelny w 3306 odcinku "Na Wspólnej" przeżyje zawał serca, ale czeka go długi pobyt w szpitalu i leczenie. Nie dowie się ani od żony ani od Darka o romansie Justyny. To mogłoby go przecież zabić!  Ojciec Darka będzie w tak kiepskim stanie, że Żbik obieca przejąć jego obowiązki w kancelarii. Niedługo po tragedii u Zakościelnych w 3308 odcinku "Na Wspólnej"  Justyna będzie grała kochającą żonę, przedstawia nawet Darka jako podporę rodziny. Natomiast Kasia wścieknie się na ukochanego, który zataił prawdę o wypadku i romans Zakościelnej.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze