Na Wspólnej, odcinek 3305: Brat Darka będzie chamsko podrywał Kasię! Dojdzie do tragedii u Zakościelnych - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej, odcinek 3305: Brat Darka będzie chamsko podrywał Kasię! Dojdzie do tragedii u Zakościelnych - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3305: Brat Darka będzie chamsko podrywał Kasię! Dojdzie do tragedii u Zakościelnych - ZDJĘCIA

2021-09-28 13:05

W 3305 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) zjawi się w domu Zakościelnych, by pokazać Marysi (Zuzanna Wieleba) projekt pokoju jaki dla niej stworzyła i nagle wpadnie w zasadzkę brata Darka (Michał Mikołajczak). Pozbawiony wszelkich hamulców, zepsuty do szpiku kości Tadeusz (Jakub Pruski) w 3305 odcinku "Na Wspólnej" zacznie podrywać ukochaną Żbika, nie zważając na to, co go może czekać ze strony Darka. Stanie się przy tym chamski i natarczywy. Co prawda Kasia sobie z nim sprytnie poradzi, ale i tak w rodzinie dojdzie do tragedii, dzięki której Darek odkryje zaskakującą prawdę. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3305 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Im więcej w "Na Wspólnej" będzie wiadomo o rodzinie Darka Żbika, zwłaszcza jego przyrodnim bracie Tadeuszu i żonie ojca, Justynie Zakościelnej (Magdalena Kacprzak), tym bardziej stanie się jasne, że u Zakościelnych od lat źle się dzieje. Wszyscy mają tam jakieś tajemnie, a wyrodna macocha Darka to niezła oszustka, która owinęła sobie Andrzeja (Dariusz Niebudek) wokół palca, by wieść wygodne życie u boku bajecznie bogatego prawnika. W momencie kiedy Justyna i Tadeusz połączą siły, żeby pozbyć się Darka, oboje zaczną realizować swój podstępny plan z różnych stron! Brat Darka już nie raz pokazał na co go stać, ale w 3305 odcinku "Na Wspólnej" przejdzie samego siebie!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3300: Macocha i brat Darka opracują plan jak się go pozbyć! Ukradną nawet testament - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej. Maks w kryjówce w Hiszpanii zdradzi Ilonę! Ta wiadomość od kochanki Maksa zwali Zdybicką z nóg. Dojdzie do tragedii

Tadeusz w 3305 odcinku "Na Wspólnej" weźmie się za Kasię, żeby zniszczyć szczęście Darka i jego dziewczyny. Ostatnio Justyna już próbowała ich rozdzielić, grożąc, że powie Kasi prawdę o tym jak Żbik uprawiał seks za pieniądze. Nie udało jej się! Kasia została z Darkiem, zapewniając go o swojej miłości. Ale błagała też, żeby więcej nie sprawdzał jak bardzo go kocha. Sprawdzaniem siły uczuć Kasi w 3305 odcinku "Na Wspólnej" zajmie się za to Tadeusz.

Kiedy Kasia w 3305 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi Marysię, żeby pokazać jej projekt nowego pokoju, siostra Darka będzie wprost oczarowana. Także Tadek będzie udawał zachwyconego! Idealnie odegra rolę chłopaka, któremu Kasia z miejsca wpadła w oko. Spróbuje poderwać Bergównę, ale Kasia ostro utnie jego zapędy. Dając bratu Darka wyraźnie do zrozumienia, że ktoś taki jak on, nie ma u niej szans!

Jakby tego było mało u Zakościelnych dojdzie do tragicznego wypadku Justyny! Żona Zakościelnego wyjdzie z niego bez szwanki, ale w 3305 odcinku "Na Wspólnej" Darkowi jedna myśl nie da spokoju. Będzie podejrzewał, że macocha kłamie w sprawie wypadku i doszło do niego w innych okolicznościach niż wmówi mężowi. Żbik znajdzie zapis monitoringu z miejsca zdarzenia. I tym samym odkryje zdradę Zakościelnej! Na nagraniu zobaczy macochę z innym facetem!

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda
Najnowsze