Na Wspólnej, odcinek 3300: Macocha i brat Darka opracują plan jak się go pozbyć! Ukradną nawet testament - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ player.pl Na Wspólnej, odcinek 3300: Macocha i brat Darka opracują plan jak się go pozbyć! Ukradną nawet testament - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3300: Macocha i brat Darka opracują plan jak się go pozbyć! Ukradną nawet testament - ZDJĘCIA

2021-09-27 21:13

W 3300 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) przekona się, że macocha Justyna Zakościelna (Magdalena Kasprzak) i jego przyrodni brat Tadeusz (Jakub Pruski) połączyli siły, żeby się go pozbyć z rodziny! Plan żony Zakościelnego (Dariusz Niebudek) w 3300 odcinku "Na Wspólnej" będzie zakładał tylko jedno - zniszczenie idealnego wizerunku Darka Żbika w oczach męża, wyrzucenie go z kancelarii. Justyna posunie się do ostateczności. Tak jak Tadeusz, który ukradnie ważny testament Zakościelnego. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3300 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Intryga jaka w 3300 odcinku "Na Wspólnej" połączy Justynę Zakościelną z Tadeuszem przeciwko Darkowi Żbikowi będzie miała tylko jeden cel - usunięcie młodego prawnika z kancelarii Andrzeja Zakościelnego i życia ich rodziny! Po bohaterskim wyczynie Darka, który uratuje siostrę Marysię (Zuzanna Wieleba) przed śmiercią z uduszenia, jego ojciec będzie mu dozgonnie wdzięczny. Tak bardzo, że zacznie rozpływać się w zachwytach nad Darkiem, któremu zechce nawet w przyszłości zostawić swoją kancelarię. Tadeusz nie zniesie tego, że dla ojca liczy się teraz tylko jeden syn. Podsłucha rozmowę Andrzeja z Darkiem, z której będzie wynikało, że Żbik ma już teraz zostać jego wspólnikiem.

Nie przegap: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Wściekły i zazdrosny Tadeusz w 3300 odcinku "Na Wspólnej" będzie gotów na każde szaleństwo, by Darek zniknął raz na zawsze. Okazja ku temu nadarzy się kiedy Zakościelny przekaże Darkowi Darkowi sprawę, w której główny dowód stanowi odręcznie spisany testament. Jakiś czas później Żbik zorientuje się, że dokument zniknął bez śladu, o czym od razu poinformuje swojego ojca. Zacznie podejrzewać o kradzież właśnie Tadeusza, który w 3300 odcinku "Na Wspólnej" będzie się kręcił w gabinecie. I faktycznie to brat Darka okaże się złodziejem!

Tylko Zakościelna w 3300 odcinku "Na Wspólnej" będzie o tym wiedziała, bo Tadeusz pochwali się jej swoim wyczynem. Dla Justyny stanie się jasne, że takie sztuczki nie przyniosą upragnionego efektu. Uprzedzi Tadeusza, że pozbędzie się Darka w mądrzejszy sposób. Chcąc nie chcąc Tadeusz zwróci bratu testament, kłamiąc, że znalazł go podczas porządków w gabinecie. Z kolei Justyna zacznie knuć dalej przeciwko Darkowi.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3298: Przerażający wypadek u Zakościelnych! Tylko Darek rzuci się na ratunek siostrze Marysi - ZDJĘCIA

Plan Zakościelnej w 3300 odcinku "Na Wspólnej" będzie zakładał zastąpienie Darka innym synem, z którego Andrzej mógłby być tak dumny. Dlatego namówi Tadeusza, żeby także zostawił prawnikiem. Pochwali się nawet mężowi, że Tadek dostał się na kurs przygotowawczy do egzaminów na studia. Żbik będzie zaskoczony, ale pogratuluje bratu. Wyczuwając jednak podstęp macochy.

Jakby tego było mało wkrótce w "Na Wspólnej" wyjdą na jaw kolejne grzeszki Justyny Zakościelnej. Pewnego dnia wystrojona wyjdzie z domu na ważne spotkanie i będzie miała wypadek! W 3305 odcinku "Na Wspólnej" poprosi o pomoc Darka. Żbik będzie zdziwiony, ponieważ Zakościelna okłamie męża w sprawie przebiegu wydarzeń. Znajdzie zapis monitoringu z miejsca zdarzenia i okaże się, że żona ojca Darka była wówczas z jakimś mężczyzną! Na tym jednak nie koniec rewelacji, bo zdrada Justyny doprowadzi do serii tragicznych zdarzeń u Zakościelnych.

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze