Na Wspólnej, odcinek 3281: Danka poświęci wszystko dla Janka. Będzie skończona w szkole?

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3281: Danka poświęci wszystko dla Janka. Będzie skończona w szkole?

Na Wspólnej, odcinek 3281: Danka poświęci wszystko dla Janka. Będzie skończona w szkole?

2021-08-31 19:44

W 3281 odcinku „Na Wspólnej” Danka (Lucyna Malec) znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Janek (Bartłomiej Kraszewski), syn jej zmarłej kuzynki Lidki (Monika Pikuła) kolejny raz nieźle narozrabia w szkole i narobi sobie poważnych kłopotów. Nauczycielki nie będą miały żadnych wątpliwości, że jedynym winnym wywołanego skandalu jest Janek i pójdą na skargę do Danki. W 3281 odcinku „Na Wspólnej” Zimińska będzie poważnie rozdarta i stanie przed bardzo trudnym wyborem, gdyż poparcie chłopaka może oznaczać dla niej koniec w szkole!

"Na Wspólnej" odcinek 3281 – środa, 1.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Janek w „Na Wspólnej”  już od samego początku sprawiał Zimińskim niemałe problemy. Chłopak nie umiał pogodzić się ze śmiercią Lidki i odwalał coraz głupsze akcje. Danka i Marek (Grzegorz Gzyl) postanowili, że zajmą się Jankiem i wychowają go jak własnego syna, aby pomóc chłopakowi odnaleźć się w żałobie po stracie mamy. Jednak Janek w „Na Wspólnej” wcale nie próżnował i pakował się w kolejne kłopoty. Zimińscy nakryli małoletniego chłopaka na seksie z Bellą (Karolina Matej) w ich własnym mieszkaniu, a następnie musieli się wstawiać na policji za dwójką nieodpowiedzialnych nastolatków, którzy wspólnie spędzili noc w sklepie zmarłej Lidki, gdzie urządzili sobie małą libację alkoholową.

Na domiar złego wszystkie wieści w 3273 odcinku "Na Wspólnej" doszły do matki Belli, Leny Trojanowskiej (Małgorzata Zawadzka), która wyrządziła Danusi karczemną awanturę, a co gorsza Zimińska wygadała jej się, że nastolatkowie uprawiali seks. Trojanowska oskarżyła Dankę, że nie umie zajmować się Jankiem i w ogóle nie nadaje się na pedagoga!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3275: Hebel okrutnie zemści się na Rafale! Sobczak gorzko pożałuje, że próbował go oszukać

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3281 odcinku „Na Wspólnej” Danka kolejny raz będzie mogła zweryfikować się jako pedagog! W 3280 odcinku „Na Wspólnej” w szkole wybuchnie wielka afera, gdyż dwaj koledzy z klasy Janka będą go nękać SMS-ami z prośbą o pomoc na teście z języka angielskiego. Janek zgodzi się podać kolegom poprawne odpowiedzi, ale tylko wtedy, jak mu za nie zapłacą! Niestety syn zmarłej Lidki nie będzie świadomy, że znajomi rozesłali odpowiedzi do wszystkich uczniów, dzięki czemu każdy otrzyma pozytywną ocenę, a tym samym wpakują Janka na minę. Nauczycielka od razu domyśli się, że to niemożliwe, aby wszyscy napisali dość trudny test tak dobrze i w 3281 odcinku „Na Wspólnej” nie będzie miała żadnych wątpliwości, kto pomógł reszcie klasy osiągnąć pozytywny wynik! W szkole wybuchnie wielka afera, za którą odpowiedzialny będzie wyłącznie Janek!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

W 3281 odcinku „Na Wspólnej” wszystkie nauczycielki Janka zbiorą się i wspólnie udadzą się do Danki, aby donieść jej, kto jest winny całej tej sytuacji. Kobiety będą pewne, że tylko Janek mógł napisać test na najlepszą ocenę, a potem wysłać poprawne odpowiedzi reszcie klasy. Nauczycielki postawią Dankę w trudnej sytuacji, gdyż Zimińska nie będzie wiedziała, co ma zrobić. Każdy jej wybór będzie zły i obarczony ogromnym ryzykiem. Z jednej strony dyrektorka będzie chciała wstawić za synem zmarłej kuzynki i ochronić go przed odpowiedzialnością, zaś z drugiej, jak nakazuje jej stanowisko, powinna wyciągnąć konsekwencję i odpowiednio ukarać ucznia.

Bardzo możliwe, że w 3281 odcinku „Na Wspólnej” dobre serce Danki zwycięży po raz kolejny i Zimińska wstawi się za Jankiem, choć tak łatwo mu się nie upiecze. Po powrocie z pracy Danusia urządzi mu karczemną awanturę i wprost wyzna chłopakowi, jakie konsekwencje mogą mu grozić za to, czego się dopuścił! Nakaże chłopakowi również oddać pieniądze, jakie wziął za pomoc kolegom, jednak i tutaj pojawi się kolejny problem, gdyż Janek wcale nie zamierza tak łatwo się z nimi rozstawać!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta w niebezpieczeństwie. Śledztwo przeciwko Halickiemu skończy się w szpitalu

Na Wspólnej, odc. 3281: Danka (Lucyna Malec), Janek (Bartłomiej Kraszewski), Marek (Grzegorz Gzyl)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3281: Danka (Lucyna Malec), Janek (Bartłomiej Kraszewski), Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej, odc. 3281: Danka (Lucyna Malec), Janek (Bartłomiej Kraszewski)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3281: Danka (Lucyna Malec), Janek (Bartłomiej Kraszewski)
Najnowsze