Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek załatwi przyrodniego brata! Narazi życie siostry Marysi - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek załatwi przyrodniego brata! Narazi życie siostry Marysi - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3280: Darek załatwi przyrodniego brata! Narazi życie siostry Marysi - ZWIASTUN

2021-08-31 19:43

W 3280 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) dostanie kolejne pogróżki od przyrodniego brata, Tadeusza (Jakub Pruski). Syn Zakościelnego (Dariusz Niebudek) nadal będzie odgrywał się na Żbiku za to, że prawnik odciął go od pieniędzy ojca. Ale tym razem w 3280 odcinku "Na Wspólnej" posunie się za daleko. Pijany Tadek wsiądzie za kierownicę auta z małą siostrą Marysią (Zuzanna Wieleba). Kiedy Darek usłyszy, że brat wiezie dziecko na podwójny gazie, załatwi brata. Zobaczcie ZWIASTUN 3280 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3280 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kolejne pogróżki od brata w 3280 odcinku "Na Wspólnej" nie będą dla Darka żadnym zaskoczeniem. Odkąd zaczął współpracę z Andrzejem Zakościelnym jego zepsuty syn robi wszystko, by pozbyć się Żbika. Wybierze jednak kiepski sposób, żeby Darek zostawił go w spokoju. W 3280 odcinku "Na Wspólnej" nagra obraźliwą wiadomość na poczcie młodego prawnika, który przecież może to wykorzystać przeciwko niemu. "Ty szmato! Odwalisz się od nas w końcu?! Odpracuję ci ten samochód, stary mi kazał! Nażryj się i zniknij w końcu!" - usłyszy Darek i puści Kasi (Julia Chatys) "pozdrowienia" od przyrodniego brata.

- Słodziak... - oceni Kasia, ale już po chwili w 3280 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz posunie się jeszcze dalej. "I czego nie odbierasz? Boisz się?! Rozumiesz, że przez ciebie zostałem bez hajsu?! Znajdę cię! Dojadę cię tak, że cię dupa zaboli!" - groźby syna Zakościelnego w 3280 odcinku "Na Wspólnej" jeszcze nie wytrącą Darka z równowagi, bo podejdzie do nich z czystą kpiną. - Nie podobało ci się? Uprzedzałem...

- Nie, super! Wydaje się taki fajny, sympatyczny... - powie przekornie Kasia w 3280 odcinku "Na Wspólnej". - To u nas rodzinne... - doda Darek.

Nie przegap: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Ale następny telefon od Tadeusza w 3280 odcinku "Na Wspólnej" już rozwścieczy Darka. - Posłuchaj chłopaku, było zabawnie, pośmialiśmy się, ale odpuść sobie, bo cię pozwę o nękanie!

- Tylko to potrafisz cieniasie, straszyć?! Spotkaj się ze mną, to będziemy inaczej gadać! Boisz się gnoju? Wiedziałem! - w tym momencie Żbik w 3280 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy, że Tadeusz jest pijany. - Piłeś? - zapyta z troską. - A co cię to?! - oburzy się Zakościelny. - Piłeś i prowadzisz?! Zatrzymaj się!

- W dupę mnie pocałuj! - krzyknie Tadeusza, a w jego aucie w 3280 odcinku "Na Wspólnej" nagle odezwie się Marysia. - Nie wolno tak mówić...

- Marysia jest z tobą?

- Przez ciebie mi ją stary wpakował! W niańkę muszę się bawić!

- Ok, posłuchaj... Chcesz się bić, w porządku, tylko się zatrzymaj i powiedz gdzie jesteś! - Darek w 3280 odcinku "Na Wspólnej" nie wytrzyma. Wezwie policję, by raz na zawsze załatwić Tadeusza. Ale arogancki i chamski Zakościelny wcale nie przejmie się konfrontacją ze Żbikiem. - Co mecenasie, pękasz? Przyprowadziłeś pannę, żeby cię broniła?! Zabieraj łapy! Mój ojciec nie płaci ci, żebyś mnie macał!

- Jechałeś po pijaku z dzieckiem w samochodzie! Wiesz kim jesteś?

- Gówno ci do mnie i do mojej siostry! Doniosłeś mojemu ojcu! Gnoju mi narobiłeś! - rzuci Tadeusz i wtedy w 3280 odcinku "Na Wspólnej" Darek straci nad sobą panowanie do tego stopnia, że obije bratu pyskatą buzię.

Zwiastun ​​​"Na Wspólnej", odcinek 3280

Nie przegap: Na Wspólnej. Maks w kryjówce w Hiszpanii zdradzi Ilonę! Ta wiadomość od kochanki Maksa zwali Zdybicką z nóg. Dojdzie do tragedii

Po akcji na policji w 3280 odcinku "Na Wspólnej" Darek odwiezie pijanego Tadeusza i Marysię do Zakościelnego. Brat Żbika zacznie się odgrażać, że nie pozwoli, by prawnik wtrącał się dłużej w jego życie i donosił na niego policji. Wówczas Darek uprzedzi, że nie pozwoli, by jakiś pijak zabił jego siostrę. A Zakościelnemu seniorowi powie, że jest jego ojcem!

Jak w "Na Wspólnej" potoczą się dalej losy Darka, jego brata i ojca? Kiedy Zakościelny zyska pewność, że Żbik jest jego synem, bo spotka się z matką Darka, którą przed laty próbował przekupić i zmusić do aborcji, zechce nadrobić stracony czas, poznać syna i wprowadzić go do swojej rodziny. Ta jednak nie będzie czekała na Żbika z otwartymi ramionami.

Wkrótce w "Na Wspólnej" Tadeusz i żona Zakościelnego, Justyna (Magdalena Kasprzak), zrobią wszystko, żeby pozbyć się Darka ze swojego życia. Mimo to Żbik rozpocznie pracę w kancelarii ojca. W tej sytuacji Justyna wytoczy ciężkie działa – zaszantażuje prawnika, że jeśli nie zniknie, ona ujawni jego niechlubną przeszłość. Przyparty do muru Darek postanowi wyprzedzić jej ruch i sam odbyć szczerą rozmowę z ojcem, a potem swoją dziewczyną Kasią. Kiedy wkrótce wróci z pracy, zastanie puste mieszkanie… Przeszłość Darka zniszczy jego związek z Kasią? To się okaże w nowych odcinkach "Na Wspólnej" jesienią 2021.

Na Wspólnej odc. 3280. Kasia (Julia Chatys), siostra Darka ( Zuzanna Wieleba)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3280. Kasia (Julia Chatys), siostra Darka ( Zuzanna Wieleba)
Na Wspólnej odc. 3280. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Tadeusz Zakościelny (Jakub Pruski), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3280. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Tadeusz Zakościelny (Jakub Pruski), Kasia (Julia Chatys)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze