Na Wspólnej, odcinek 3279: Bella załatwi własną matkę! Janek i Danka tylko jej w tym pomogą

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3279: Bella załatwi własną matkę! Janek i Danka tylko jej w tym pomogą

Na Wspólnej, odcinek 3279: Bella załatwi własną matkę! Janek i Danka tylko jej w tym pomogą

2021-08-29 9:09

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Bella (Karolina Matej) postanowi zemścić się na własnej matce, Lenie (Małgorzata Zawadzka) za to, że próbuje ograniczyć jej kontakty z Jankiem (Bartłomiej Kraszewski). Trojanowska zaplanuje na matce zemstę, aby raz na zawsze odczepiła się od jej związku. W swój plan wtajemniczy swojego chłopaka i Dankę (Lucyna Malec), którzy bez wahania zgodzą się jej pomóc. W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Lena nie będzie mogła opanować emocji, gdy dowie się, co dla niej przygotowała jej własna córka!

"Na Wspólnej" odcinek 3279 - poniedziałek, 30.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do ponownego spotkania matki Belli z Danką. Na pierwszym z nich Trojanowska niezbyt się popisała, gdyż poniżyła dyrektorkę i wprost wygarnęła jej, co sądzi na jej temat! Wszystko przez to, że Zimińska przez przypadek zdradziła jej, że za jej zgodą nastolatkowie uprawiali seks i to w jej własnym mieszkaniu! Między paniami doszło do nieporozumienia, gdyż Trojanowska myślała, że już nic gorszego niż picie alkoholu i najazd policji jej nie spotka, ale grubo się pomyliła. Matka Belli jeszcze mocniej wściekła się na Janka i zabroniła młodym się widywać, a co gorsza chciała nawet wywieźć córkę z Warszawy! W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Bella postanowi zemścić się na matce i doszczętnie jej pokazać, że rozłąka z Jankiem wcale nie jest dobry pomysłem!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3279: Danka i Marek rodziną zastępczą Janka! Ich szczęście jednak nie potrwa długo

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Bella zacznie realizować swój plan, którego szczegóły dogadała z Jankiem i Danką. Zimińska wezwie Trojanowską do szkoły, aby jej córka mogła zademonstrować jej, co dla niej przygotowała. Matka Belli nie będzie niczego świadoma i trochę zrobi jej się głupio, że podczas ostatniego spotkania z dyrektorką aż tak gwałtownie wybuchła.

- Dzień dobry pani dyrektor. Trochę mnie ostatnio poniosło, ale no martwię się o Izę. Oceny lecą w dół, a ona robi co chce – spróbuje się wytłumaczyć.

- Ale myśli pani, że to wina Janka? Proszę, proszę niech pani usiądzie. W ogóle dziękuję, że pani przyszła – zwróci się do niej Danka.

- Nie wiem, ale trzeba przecież powiedzieć, że spędzają razem dużo czasu i nie sądzę, aby się razem uczyli. Szczerze mówiąc – nie skończy nawet zdania, gdyż do drzwi zapuka Bella.

Wtedy w 3279 odcinku „Na Wspólnej” uczennica zacznie realizować swój plan! Okaże się, że wbrew temu, co sądziła jej matka, Janek wcale nie ma na nią złego wpływu, a wręcz przeciwnie. To dzięki niemu Bella podciągnęła się w nauce, a teraz jej chłopak zaplanował pomoc również dla niej samej!

- Chodź, chodź, chodź. Czekamy na ciebie. Iza chce właśnie pani coś powiedzieć – powie dumna Danka.

- Tak dwie sprawy – zacznie zadowolona Bella, po czym pokaże matce ostatni test z angielskiego, z którego otrzymała 6.

- Szóstka? To jak to możliwe, że miałaś ledwo tróję z angielskiego na półrocze – zapyta zdziwiona.

- No, bo wcześniej nie uczyłam się z Jankiem. A druga sprawa pani dyrektor już ją zna, jeśli chcesz możesz pracować w sklepie Janka – zaproponuje jej.

- Odziedziczył go po swojej mamie i szuka kogoś, kto będzie go prowadził – doda Danka.

- No, a on od razu pomyślał o tobie – zakomunikuje jej córka.

- Sama nie wiem – opowie wyraźnie zszokowana nie tylko propozycją pracy, ale również tym, że znacznie pomyliła się co do Janka.  

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

Na Wspólnej, odc. 3279: Lena Trojanowska (Małgorzata Zawadzka), Danka (Lucyna Malec)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3279: Lena Trojanowska (Małgorzata Zawadzka), Danka (Lucyna Malec)
Na Wspólnej, odc. 3279: Bella (Karolina Matej)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3279: Bella (Karolina Matej)

Jeszcze w 3279 odcinku „Na Wspólnej” Lena zgodzi się na propozycję Janka i z chęcią rozpocznie pracę w sklepie jego mamy. Trojanowska razem z córką osobiście uda się do Zimińskich, aby mu podziękować za ofertę pracy i pomoc Belli, ale ta jedna 6 nie zbije ją z tropu i przyciśnie córkę, aby teraz poprawiła wszystkie oceny, co nie spotka się z aprobatą Belli.

- Bardzo ci dziękuję, że mogę pracować w twoim sklepie. Wiem, że jest dla ciebie bardzo ważn. I dziękuję, że pomagasz mojej Belli w angielskim – podziękuje skruszona Jankowi.

- Całą przyjemność po mojej stronie – usłyszy w odpowiedzi.

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Trojanowska ograniczy ich randki, ale zgodzi się na wspólną naukę, ale tylko i wyłącznie pod jej okiem, aby nastolatkom znowu nie przyszły do głowy jakieś głupie myśli!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3281: Danka poświęci wszystko dla Janka. Będzie skończona w szkole?

Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski), Lena Trojanowska (Małgorzata Zawadzka)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski), Lena Trojanowska (Małgorzata Zawadzka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze