Na Wspólnej, odcinek 3279: Danka i Marek rodziną zastępczą Janka! Ich szczęście jednak nie potrwa długo

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3279: Danka i Marek rodziną zastępczą Janka! Ich szczęście jednak nie potrwa długo

Na Wspólnej, odcinek 3279: Danka i Marek rodziną zastępczą Janka! Ich szczęście jednak nie potrwa długo

2021-08-27 14:38

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) staną się już oficjalnie rodziną zastępczą dla Janka (Bartłomiej Kraszewski), który w ostatnim czasie stracił matkę Lidkę (Monika Pikuła). Zimińscy dostaną list z sądu rodzinnego, który nie pozostawi już żadnych wątpliwości. W 3279 odcinku „Na Wspólnej” cała trójka ucieszy się z wyroku i wpadnie sobie w ramiona, jednak miłe chwile nie potrwają długo. Janek kolejny raz wpakuje się w poważne kłopoty i już nawet Danka może nie być w stanie go uratować!

"Na Wspólnej" odcinek 3279 - poniedziałek, 30.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Danka i Marek wreszcie zostaną rodziną zastępczą dla Janka. Po śmierci kuzynki Zimińskiej chłopak został zupełnie sam i małżeństwo postanowiło, że nie zostawi chłopaka na pastwę losu, mimo, że już nieraz dał im nieźle popalić! Zimińscy nakryli małoletniego Janka na seksie z Bellą (Karolina Matej) w ich własnym mieszkaniu, przez co Danka musiała zmierzyć się z upokorzeniem ze strony jej matki (Małgorzata Zawadzka), której przez przypadek wszystko wypaplała, a także ratować młodych przed aresztem, gdy zachciało im się urządzić nocną libację alkoholową w sklepie Lidki. Pomimo jego wybryków Danka i Marek postanowili nie odpuszczać i  złożyli odpowiednie dokumenty, aby prawnie zostać rodziną zastępczą dla Janka i w końcu w 3279 odcinku „Na Wspólnej” już oficjalnie im się to uda!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” w mieszkaniu Zimińskich zjawi się kurier z listem poleconym z sądu rodzinnego. To będzie oznaczało tylko jedno – w końcu zapadł wyrok czy będą mogli stać się rodziną dla Janka.

- Dzień dobry. Polecony z sądu rodzinnego. Proszę pokwitować – powie kurier, który po uzyskaniu podpisu pożegna się i wyjdzie.

- To chyba do ciebie – powie w kierunku Janka, Marek i poda mu list.

W 3279 odcinku „Na Wspólnej” Janek od razu zapozna się z decyzją sądu, jednak z jego miny ani Danka ani Marek nic nie wyczytają. Chłopak poda list Danusi, a ona nie będzie mogła opanować łez ze szczęścia.

- Jesteśmy rodziną – powie wzruszona Danka, czym rozczuli nawet Janka!

Całą trójka w 3279 odcinku „Na Wspólnej” padnie sobie w objęcia i uwierzy, że od teraz już wszystko zacznie się układać. Niestety za szybko, gdyż Janek kolejny raz wpakuje się w poważne kłopoty!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3281: Danka poświęci wszystko dla Janka. Będzie skończona w szkole?

Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski)
Na Wspólnej, odc. 3279: Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3279: Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl)

Jeszcze w 3279 odcinku „Na Wspólnej” koledzy z klasy Janka dowiedzą się, że Bella otrzymała z trudnego testu z anielskiego 6 i nie będą mogli uwierzyć, że osiągnęła tak dobrą ocenę bez jego wkładu. Janek faktycznie im się przyzna, że podpowiadał swojej dziewczynie na sprawdzianie, ale to tylko, dlatego, że siedziała w nim w ławce i nie ma szans, aby pomógł komuś więcej. Jego koledzy w  3279 odcinku „Na Wspólnej” jednak znajdą rozwiązanie i zaproponują Jankowi układ!

- W sumie nie uczyłem się z Bellą, ale trochę jej podpowiadałem, ale nie ma opcji, że was nauczę całego działu w jeden dzień – przyzna się Janek.

- Słyszałeś? Podpowiadał jej, a to oszuści. Nam też możesz podpowiadać. Też dostaniemy 6 – powie zazdrosny Antek (Jakub Jankiewicz), a Słowik (Maksymilian Piotrowski) doda, że wystarczy mu 4.

- Ale jak z Bellą siedzę w ławce – zauważy.

A z nami użyjesz technologii…Wszyscy mamy telefony tak – wyjaśni mu, a na komentarz Janka, że oddają je przed testem również będzie miał przygotowaną odpowiedź - Oddajesz telefon, który normalnie używasz – zauważy i odegrają scenkę, jak oddają telefony nauczyciele.

- Bierzesz stary z domu i oddajesz nauczyciele, a swój nadal masz. Do uszu dyskretnie wsadzamy słuchawki, ty pykasz sobie szybko test, idziesz gdzieś do kibla i podajesz nam wszystkie odpowiedzi. Ja bym w to wszedł, Słowik no in Marzena. Najwyżej 4 osoby – przedstawi mu plan działania.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady! Ukryją to przed wszystkimi - ZDJĘCIA

Początkowo w 3279 odcinku „Na Wspólnej” Janek nie będzie przekonany do tego pomysłu, jednak, gdy Słowik zaproponuje mu za to pieniądze od razu zaciekawi się ich ofertą, ale narzuci własne stawki. Janek zgodzi się podpowiadać uczniom na teście, co nie skończy się dobrze, gdyż w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej” nauczycielki odkryją ich sekret i Janek będzie miał z tego powodu nieprzyjemności! Cała sprawa obije się szerokim echem i trafi nawet do Danki, która będzie w kropce!

- No a co jak nas nakryją? – spyta lekko przerażony.

- Bez ryzyka nie ma zabawy – zaśmieje się Antek.

- Dostaniesz po pięć dych – doda Słowik.

- Za mało, po dwie stówy – powie pewny siebie Janek, którego pieniądze przekonają do ryzykowanego czynu.

Patrz także: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski), Słowik (Maksymilian Piotrowski), Antek Tomkiewicz (Jakub Jankiewicz)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odc. 3279: Janek (Bartłomiej Kraszewski), Słowik (Maksymilian Piotrowski), Antek Tomkiewicz (Jakub Jankiewicz)
Najnowsze