Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta zdobędzie niezbite dowody i pogrąży Halickiego. Sadysta już się z tego nie wybroni - ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta zdobędzie niezbite dowody i pogrąży Halickiego. Sadysta już się z tego nie wybroni - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta zdobędzie niezbite dowody i pogrąży Halickiego. Sadysta już się z tego nie wybroni - ZWIASTUN

2021-08-26 20:00

W 3278 odcinku „Na Wspólnej” Marta (Joanna Jabłczyńska) wreszcie osiągnie swój cel i załatwi Halickiego (Adam Szczyszczaj). Choć próby z sadystą wiele ją kosztowały, to dziennikarka nie cofnęła się przed niczym byleby poznać prawdę i skrócić udrękę molestowanych aktorek. Nagranie ich próby sam na sam będzie jedynie zalążkiem tego, co Konarska odkryje w 3278 odcinku „Na Wspólnej”! Terroryzowane aktorki już dłużej tego nie zniosą i wyjawią dziennikarce prawdę o działaniach sadysty. Konarska nawet nie śniła, że drań był w stanie posunąć się do czegoś takiego! Zobacz ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku „Na Wspólnej” koszmar Marty i aktorek z teatru Halickiego wreszcie się skończy, choć wcale się na to nie zanosiło. Molestowane i terroryzowane aktorki dość długo siedziały cicho i nie chciały rozmawiać z Konarską na temat Halickiego. Bardziej liczyła się dla nich rola, dla której były w stanie poświęcić wszystko i znosić nawet największe upokorzenia. Nawet nagranie, na którym drań wprost wmawia Konarskiej, że bez niego każda aktorka byłaby niczym nie zrobiło żadnego wrażenia ani na Celinie Jantar (Joanna Sydor) ani na Mai Malickiego (Sylwia Gola), które uparcie stały przy swoim. Jednak pod wpływem zdarzeniem w 3278 odcinku „Na Wspólnej” obie dość szybko zmienią swoją decyzję.

Na próbie w 3278 odcinku „Na Wspólnej” Maja gorzej się poczuje, jednak to nie zrobi żadnego wrażenia na Halickim, który będzie nią dalej manipulował. Przez przypadek Marta wygada się sadyście, że aktorka jest w ciąży, czym doprowadzi reżysera do szału. Halicki potraktuje ją jak śmiecia i odbierze jej główną rolę w swoim spektaklu, o którą tak uparcie walczyła. Niestety z Mają będzie tak źle, że nawet a bardzo nie zdoła wyżyć się na Konarskiej, gdyż zaraz straci przytomność i w 3278 odcinku „Na Wspólnej” wyląduje szpitalu!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

W 3278 odcinku „Na Wspólnej” Marta nie będzie mogła pogodzić się z tym, że przez jej gadulstwo Maja straciła główną rolę i będzie obarczać się winą. Niespodziewanie do dziennikarki zadzwoni Celina Jantar i poprosi o spotkanie w szpitalu, gdyż będzie miała już dość Halickiego! W 3278 odcinku „Na Wspólnej” okaże się, że Maja straciła dziecko, co sprawi, że w Jantar odżyją najgorsze wspomnienia. W końcu ona też kiedyś straciła dziecko i to tylko i wyłącznie przez Halickiego!

- Jak ty się czujesz? – zapyta Maję.

- Nic mi nie będzie…nie obwiniaj się. Lekarz powiedział, że ciąży i tak nie udałoby się utrzymać - uspokoi Konarską.

- Bardzo mi przykro. Ja wiem co to znaczy stracić dziecko – współczuje jej Marta.

- Jak my wszystkie…Ja też straciłam dziecko. Było Andrzeja, ale kazał mi je usuną. Zrobiłam to, nie chciałam, ale zrobiłam to – przyzna się Celina Jantar.

- Wtedy przeszłaś załamanie? – dopyta Marta.

- Tak, wtedy wróciłam do teatru i znowu dla niego grałam – odpowie ze spuszczoną głową.

- Dlaczego? – spyta z niedowierzaniem dziennikarka.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3281: Danka poświęci wszystko dla Janka. Będzie skończona w szkole?

Jeszcze w 3278 odcinku „Na Wspólnej” terroryzowane aktorki w końcu powiedzą dość i przestaną milczeć. Jantar już dłużej nie wytrzyma tej udręki i da Marcie zielone światło. Podobnie postąpi Maja, która słysząc wyznanie Celiny, nie będzie mogła postąpić inaczej! Halicki to podły drań i manipulant, który nie cofnie się przed niczym. Wreszcie przyszedł czas, aby zapłacił za wszystko, czego się dopuścił!

- Nie wiem, chyba wmówił mi, że go potrzebuje…No tak, ale chyba już dłużej tego nie wytrzymam i nawet, gdyby ten teatr miał trafić szlak to…Przepraszam Maja –  Jantar wreszcie zdobędzie się na odwagę.

- Niech trafi. Nikt już tego nie wytrzyma. Zrób ten reportaż Marta, zakończ to – poprosi błagalnie Maja, na co Celina pokiwa głową, a Marta zda sobie sprawę, że wreszcie wygrała i koszmar aktorek w końcu się skończy.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3278: Pogrzeb Kingi. Znajdą ciało, a Michał z synem pożegna zamordowaną żonę! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 3278: Celina Jantar (Joanna Sydor), Maja Malicka (Sylwia Gola), Marta (Joanna Jabłczyńska)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3278: Celina Jantar (Joanna Sydor), Maja Malicka (Sylwia Gola), Marta (Joanna Jabłczyńska)
Na Wspólnej, odc. 3278: Celina Jantar (Joanna Sydor)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3278: Celina Jantar (Joanna Sydor)
Na Wspólnej, odc. 3278: Maja Malicka (Sylwia Gola)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3278: Maja Malicka (Sylwia Gola)
Najnowsze