Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Będzie musiała przed nim uciekać

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Będzie musiała przed nim uciekać

Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Będzie musiała przed nim uciekać - ZDJĘCIA

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" zaręczyny Anastazji (Karolina Bacia) i Tomka (Krzysztof Chodorowski) zakończą się tragicznie! Wszystko przez potworne wyrzuty sumienia dziewczyny, która wdała się w namiętny romans z księdzem (Jan Hussakowski) i nie umiała wybrać, którego kocha. Ostatecznie to Olek podjął decyzję o rozstaniu, a ona została z dręczącym ją sumieniem. W dniu oświadczyn Tomka prawda wybuchnie ze zdwojoną mocą, a Tomka poniesie wściekłość! W efekcie dramatycznych scen w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja zostanie przez swojego chłopaka poważnie pobita! Jak do tego dojdzie?

"Na Wspólnej" odcinek 3276 - wtorek, 24.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" szczęśliwy Tomek będzie szykował się do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. To właśnie tego dnia Tomek będzie chciał oświadczyć się swojej ukochanej, ale wszystko pójdzie nie tak. Nękana wyrzutami sumienia narzeczona nie wytrzyma i uruchomi ciąg wypadków, których nie da się już zatrzymać... Tomek na wieść o zdradzie ukochanej wpadnie w prawdziwą furię!

- Chciałem ci powiedzieć, że odkąd zakosiłaś mi ten telefon u Ziębów, to już wiedziałem, że ciebie kocham bardzo i jesteś dla mnie najważniejsza... Wyjdziesz za mnie? - zapyta wzruszony Tomek Anastazję dzierżąc w dłoni starannie wybrany pierścionek.

I dokładnie w tym momencie 3276 odcinka "Na Wspólnej" Anastazja nie wytrzyma i uruchomi lawinę tragicznych zdarzeń.

- Zdradziłam cię Tomek... - wyzna dziewczyna zalewając się łzami.  

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem? Prawniczka odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu
Na Wspólnej odc. 3276. Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3276. Anastazja (Karolina Bacia)

I tak w 3276 odcinku "Na Wspólnej" zszokowany Tomek zasypie ukochaną pytaniami: - Z kim? Kiedy? Kochasz go? 

- Nie wiem... - odpowie tylko Anastazja jeszcze bardziej wkurzając Tomka. 

W tej sytuacji w 3276 odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczony Tomek zacznie szukać odpowiedzi na pytania na własną rękę. W tym stanie ducha wpadnie do Beaty i Pawła zarzucając im, że go okłamywali, ukrywając romans Anastazji. Beata pozostanie lojalna wobec przyjaciółki, ale Paweł spróbuje uspokoić kumpla. W tym celu odwiedzi go w domu patrząc, jak Tomek szamoce się w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania i... jakichkolwiek dowodów zdrady.  

- Skąd ty w ogóle wiesz, że coś było? - zapyta Paweł. 

- Bo mi powiedziała! Powiedziała mi, że mnie zdradziła, ale nie powiedziała z kim! - Tomek będzie już tylko krzyczał. 

- To jest ważne teraz, w ogóle?

- Chyba nie z tym księdzem? - zacznie się domyślać Tomek.  

- Co ty mówisz? O tej koloratce? - zapyta Paweł, który zobaczy jak Tomek znajduje "pamiątkę" księdza w swoim łóżku.

Jednak najgorsze wydarzy się w 3276 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Anastazja wróci wieczorem do domu spakować swoje rzeczy. 

- O to chodzi? - zaatakuje ukochaną Tomek z koloratką w ręku.

- Tak, to Olek ten ksiądz... - przyzna się Anastazja. 

- Zdradziłaś mnie z księdzem?! 

- Tak...

Po tych słowach w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Tomek przestanie nad sobą panować. W niezwykle dramatycznej scenie, kiedy Anastazja spróbuje go przytulić, on zacznie wrzeszczeć i gwałtownie ją odepchnie!

- Tu mu oddaj, to jego! A to jest twoje! Spakuję cię, żebyś stąd szybciej poszła, bo już nie mogę na ciebie patrzeć! Wyjdź stąd! 

Niestety, w tym momencie 3276 odcinka "Na Wspólnej" odepchnięta mocno Anastazja zatoczy się i mocno uderzy głową o kant ściany! Cios będzie tak silny, że na twarzy dziewczyny natychmiast pojawią się sińce, a ona w panice ucieknie z domu. Co się dalej stanie z tą tak kochającą się kiedyś parą? 

Czytaj także: M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

Na Wspólnej odc. 3276. ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Najnowsze