Na Wspólnej, odcinek 3272: Szaleńcza akcja ratunkowa Igi. Zdąży okiełznać psychopatkę Klaudię zanim ta skrzywdzi Michała?

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272: Szaleńcza akcja ratunkowa Igi. Zdąży okiełznać psychopatkę Klaudię zanim ta skrzywdzi Michała?

Na Wspólnej, odcinek 3272: Szaleńcza akcja ratunkowa Igi. Zdąży okiełznać psychopatkę Klaudię zanim ta skrzywdzi Michała?

2021-07-18 14:13

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) będzie musiała zawalczyć o Michała (Robert Kudelski). To nie będzie zwykła policyjna akcja. Przybysz z bronią w ręku zaatakuje psychopatkę Klaudię (Sandra Staniszewska-Herbich). Tylko tak będzie mogła uratować go przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. W 3272 odcinku "Na Wspólnej" oszustka Klaudia przebierze się za Kingę (Ilona Wrońska) i postanowi zmusić Brzozowskiego, by uwierzył, że może zająć miejsce jego żony. Kiedy nie będzie chciał współpracować, zrobi się bardzo niebezpiecznie.

"Na Wspólnej" odcinek 3272 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" Iga będzie musiała odsunąć na bok złość na niedoszłego męża. Poczuje, że Michał znajdzie się w niebezpieczeństwie i będzie miała rację! Chociaż Brzozowski nadszarpnął jej zaufanie, a policjantka ma serdecznie dość podejrzanej Klaudii w ich życiu, to właśnie Przybysz będzie ostatnią deską ratunku dla mężczyzny.

Okaże się, że Klaudia jest zdolna do absolutnie wszystkiego. Uroi sobie, że może zająć miejsce Kingi i przebierze się tak jak zaginiona żona Michała. Zmieni nawet fryzurę na ciemną, krótszą fryzurę, tak jak nosiła ją Kinga. Klaudia uwierzy, że może stać się kimś innym i zwerbuje Michała do tajemniczego domu. 

Przeczytaj: M jak miłość. Szantaż Tadeusza na Uli i Bartku. Lisieccy odkryją okrutną prawdę i zapłacą za to wysoką cenę

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci
Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa), Sławek (Mariusz Słupiński)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa), Sławek (Mariusz Słupiński)
Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa), Sławek (Mariusz Słupiński)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Iga (Lidia Sadowa), Sławek (Mariusz Słupiński)

Intuicja Igi w 3272 odcinku "Na Wspólnej" nie zawiedzie. Razem ze Sławkiem (Sławomir Dziedzic) ruszą w pościg do tajemniczego domu, gdzie będzie przebywał Michał zastraszony przez Klaudię. Iga chwyci za broń i zakradnie się do pomieszczenia. Razem ze Sławkiem obezwładnią Klaudię, która całkiem straci zmysły. Przybysz wyceluje z broni, ale obejdzie się bez ofiar. Policjanci dopadną wreszcie oszustkę, która tak łatwo się nie podda. Na szczęście Iga i Sławek będą we dwójkę, co da im przewagę. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Iga w "Na Wspólnej" od początku podejrzewała, że Klaudia to oszustka i kłamczucha. Niestety Michał stał się zaślepiony wizją odnalezienia zaginionej żony. Sobieraj karmiła go mrzonkami i kłamstwami, a on dał się nabrać. Przez to doszło do wielkich afer pomiędzy niedoszłymi małżonkami, a Iga została osunięta na dalszy plan. Wkrótce w "Na Wspólnej" Michał będzie winien Idze naprawdę wiele, bo gdyby nie on, psychopatka mogłaby posunąć się do ostateczności i Brzozowski mógłby nawet stracić życie!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze