Na Wspólnej, odcinek 3262: Przerażający dramat Bergów. Ojciec kryminalista wyrwie Jarusia z rąk Hanusi. A to jeszcze nie wszystko- ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3262: Przerażający dramat Bergów. Ojciec kryminalista wyrwie Jarusia z rąk Hanusi. A to jeszcze nie wszystko- ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3262: Przerażający dramat Bergów. Ojciec kryminalista wyrwie Jarusia z rąk Hanusi. A to jeszcze nie wszystko- ZWIASTUN

W 3262 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy przerażające sceny odebrania Jarusia (Jan Leśniewski) rodzinie Bergów! Eliza (Katarzyna Chorzępa) zaniesie się strasznym szlochem, załamany Jarek (Wojciech Rotowski) będzie próbował ją pocieszyć, a Hanusia (Pola Żak) będzie umierała ze strachu. Jaruś będzie bardzo dzielny, ale zamknie się w sobie i posłusznie pójdzie za ojcem. Jakby tego było mało, wyrokowiec i pijak, Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński) zabroni w 3262 odcinku "Na Wspólnej" wszelkich kontaktów syna z Bergami! Zobacz koniecznie te dramatyczne sceny w ZWIASTUNIE!

"Na Wspólnej" odcinek 3262 - poniedziałek, 26.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3262 odcinku "Na Wspólnej" Janusz Zawada opuści szpital, w którym wylądował ze względu na zapaść cukrzycową. Na "łożu boleści" ojciec Jarusia zachowywał się sympatycznie i wydawało się, że może uda się nawet jakoś stworzyć więź ojca z synem. Ale szybko wyjdzie na jaw, że to była tylko gra i Zawada ma w nosie rodzicielskie relacje - on sobie weźmie Jarusia jak swoją własność!  

Bergowie dowiedzą się w 3262 odcinku "Na Wspólnej", że Jaruś ma się przeprowadzić do Zawady jeszcze tego samego dnia! I choć Jarek i Eliza starali się przygotować dzieci na ten moment, nikt się nie spodziewał, że to wszystko przebiegnie tak dramatycznie. 

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3272: Szaleńcza akcja ratunkowa Igi. Zdąży okiełznać psychopatkę Klaudię zanim ta skrzywdzi Michała?

Na Wspólnej, odc. 3262: Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński). Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: x-news

Rozłąkę najbardziej przeżywa Hanusia. I w 3262 odcinku "Na Wspólnej" to własnie zrozpaczona siostrzyczka będzie szlochać i nie zechce wypuścić brata z objęć! Eliza i Jarek będą zupełnie bezsilni wobec tej sytuacji, zwłaszcza że sami będą cierpieć...

Sytuację w 3262 odcinku "Na Wspólnej" uratuje Jaruś. który obieca Hanusi, że szybko ją odwiedzi. To trochę się uspokoi jego mała siostrę. ale tylko na krótki moment.

Zawada w 3262 odcinku "Na Wspólnej"odbierze Bergom ostatnia nadzieję na utrzymywanie kontaktu z chłopcem! Bandyta zabierając Jarusia warknie, żeby się nie kontaktowali i rzuci przez ramię do widzenia...

Eliza obieca Jarusiowi w 3262 odcinku "Na Wspólnej", że nigdy chłopca ona i Jarek nie zostawią. Ale my już będziemy widzieli, że będą musieli stoczyć o to ciężki bój z agresywnym bandytą.    

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 3259. Honorata dokona wstrząsającego odkrycia. Mieszkańcom kamienicy grozi wielkie niebezpieczeństwo!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze