Czarne chmury nad Wspólną

i

Autor: RadekOrzel.com

Na Wspólnej, odcinek 3259. Honorata dokona wstrząsającego odkrycia. Mieszkańcom kamienicy grozi wielkie niebezpieczeństwo!

2021-07-18 16:02

Mieszkańców tytułowej ulicy w serialu „Na Wspólnej” czekają prawdziwe chwile grozy. Szokujące odkrycie Honoraty postawi na nogi całą kamienicę! Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy uda się zapobiec najgorszemu na czas?

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Od czasu nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego Honorata (Aleksandra Konieczna) została porażona prądem, jej stan coraz bardziej zaczyna martwić Romana (Waldemar Obłoza). Niepokoi nie tylko jej niezrozumiałe zachowanie, ale też tajemnicze wizje, które Hofferowa zaczęła mieć we śnie. Niebawem nawiedzi ją kolejna, wyjątkowo przerażająca. Gdy kobieta zbudzi się w środku nocy, oznajmi zaskoczonemu mężowi, że mieszkańcom Wspólnej grozi potężna eksplozja.

Choć słów Honoraty nikt nie traktować będzie początkowo poważnie, kobieta nie zamierza lekceważyć ostrzeżenia, które otrzymała we śnie. Natychmiast zabierze się do przeszukiwania okolicy z wykrywaczem metalu, nie zważając na złośliwości ze strony Romana i Włodka (Mieczysław Hryniewicz). Ku ich zaskoczeniu, szybko okaże się, że przeczucia Hofferowej nie myliły, a mieszkańcy kamienicy naprawdę są w poważnym niebezpieczeństwie. Wszyscy muszą jak najszybciej zostać ewakuowani.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze